Call of Juarez

Alternatywne nazwy: Call of Juarez

Gra CallofJuarez na długo przed jego oficjalna prezentacja spowodowane w szeregach graczy i krytyków poważnych podejrzeń. W sukces projektu to szczerze nie wielu uwierzyło. Studio Techland aż do tego projektu wyłącznie z gatunku Strzelanie , a teraz postanowił radykalnie zmienić kierunek rozwoju i próbują udawać [_3_ ] FPS . Drugim powodem, który spowodował podejrzenia wśród graczy - Polska kompetencji dewelopera. Większość ludzi po prostu nie mieści się w głowie, jak Polacy mogą opowiedzieć historię Texas kowboj. Jak widać, nie ma asa w rękawie Techland . Gra okazała się bardzo wysoka jakość i interesujące.

Większość graczy na pytanie, co klucz do sukcesu każdej gry, odpowiedzi, bez wahania, że ​​jest to właściwy opowiadanie - zaprojektowane, aby szczegółowo części i wszelkiego rodzaju niuanse. W CallofJuarezрс deweloperzy byli w stanie zrobić wszystko dokładnie tak, jak to jest jak gracze. Po pierwsze, byli w stanie uzbroić się w maksymalnej ilości przydatnych informacji, wyraźnie wyświetlanie wydarzeń z Dzikiego Zachodu. Po drugie, zrobili mądrą decyzję, aby przedstawić wszystkie sekrety fabuły jest mierzona. Oznacza to, że nawet nie spodziewać się, że będzie w stanie odgadnąć, co będzie końcowy gry, starając się odtworzyć go na pięć minut. W ramach tego projektu, historia otworzyć nowe linie, gdy przychodzi czas na to. Fabuła wygląda zrównoważony w całej grze.

Aby rozpocząć grę, trzeba klienta gry CallofJuarezскачать. Procedura jest prosta i szybka, zwłaszcza jeśli używasz torrent trackerów. Po wprowadzeniu projektu zostanie wprowadzony do bohaterów jego dzielnego chłopca: od żywych przygody kaznodzieja Billy Ray, zmuszony do podjęcia się roli arbitra po brutalnym zamordowaniu swego brata, i wiele innych.

W grze można spotkać wiele małych scenach. Wszystkie pokazane w CallofJuarezвидео mimo to może mieć wpływ na rozwój fabuły. Słuchaj uważnie wszystkich części dialogów i zjeść niezrównane westerny atmosferę. Gra została stworzona tak realistyczne, że wszystkie emocje bohaterów chcąc nie chcąc, i odtwarzacz przechodzi. Niektórzy krytycy dali się graczem nawet porównać swój projekt z doskonałą napisane książki, które można czytać na dni bez przerwy.

Jest przyjemny i fakt, że CallofJuarezиграть będzie nim zainteresowany ze względu na mieszanie różnych gatunków. Projekt może być realizowany we wszystkich najciekawszych pomysłów. Ponadto, każdy element w ogólnym kontekście wygląda całkiem ekologicznie - to zasługa jakości przetwarzania.

Zasługuje na szczególną uwagę bohatera konia, który wygląda tak realistycznie, że pierwsze kilka minut po pojawieniu się na ekranie Call of Juarez , gracze muszą spędzić na uczeniu go.

Aby wyobrazić sobie, jak to wygląda w rzeczywistości, wystarczy pobrać i przetestować tę grę - wierzcie mi, nie pożałujesz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi