Upadek

Alternatywne nazwy: Upadek

Collapse - grę, która spełnia wszystkie najlepsze tradycje bojowników dokonanych przez osobę trzecią. W trakcie rozgrywki gracz może skorzystać z kilku podstawowych typów odbija. Ponadto, projekt oferuje spróbować szczęścia z postrzałowych i osocza broni. Zgodnie z zaleceniami doświadczonych graczy, którzy już mieli do czynienia z grą, dość sprawnie i skutecznie są energoudary.

Wszystkie podstawowe kroki w projekcie są w ogromnej nowoczesnej rzeczywistości. Gra opowiada o losach alternatywnej historii ludzkości. Główny bohater o imieniu Rodan był w stanie użyć tego przycisku, aby dostać się do centrum anomalii. Więc był w stanie osiągnąć swoją misję na własnych barkach tylko częściowo.

W tej grze masz do upadku, kontemplując zdarzeń występujących po anomalia nie jest rozbita tysiące małych cząstek, i od niego złamał wiele nowych potworów. Jednak, Rodan i przeżył. Teraz bohaterem jest między potworami, gangów i wojsko. Jego głównym zadaniem - aby pozbyć się tego piekła.

Priotkroem trochę zasłonę tajemnicy i powiedzieć, że upadek - gra, która pokaże nam wydarzenia, które miały miejsce po straszliwej katastrofie, co wydarzyło się w 2013 roku. Po tym, większość ziemi zmienił, teraz wygląda bardziej jak jakieś tajemnicze anomalie stref, które istniały wcześniej tylko w opowieści science fiction i nowel. Niemal całe życie na ziemi zmarł, ludzie szaleją, a prawdziwą przyczyną wypadku, nie mógł znaleźć.

Do gry zaczął i trzeba będzie pobrać Collapse i zainstalować na swoim komputerze. Po zainstalowaniu gry będziesz w stanie przyłączyć się do projektu. Stamtąd będzie można dowiedzieć się, że tak zwana strefa zamknięta pojawiają straszliwe demony. I mieszkańcy miasta, wiedząc, że aby poradzić sobie z tym życie nie mogą wybrał właśnie kordon płot ziemi poważnie - położyć płyty betonowe, obszar wokół pól minowych, aby zorganizować i zorganizować tam gdzie to możliwe pistolety automatyczne odpowiedzi.

Collapse można go pobrać tylko jeden wysokiej jakości grafiką. Wszystkie farby przeniesione odpowiednio, tworzy specyficzny nastrój atmosferyczny. Musisz wykonywać zadania i misje, gra Rodan. Mocny charakter, który jest obdarzony nadprzyrodzonymi mocami. Mieszka w strefie zakazu, ponieważ w czasie, gdy rodzice nie są w stanie ewakuować się w czasie. Zobaczywszy go, doszedłem do zrozumienia, że ​​ten człowiek jest w stanie przywrócić sprawiedliwość i przywrócić porządek.

Mechanika gry jest prosta, można zrozumieć od strzału do upadku przyczepy wideo: Główny bohater ma różnych broni do wroga, uzbrojonych w noże, można użyć miecza, a ci, którzy nie trafia konieczne "odwdzięczyć". Zasady te pomogą Ci szybko osiągnąć sukces w grze. Czy projekt będzie zachęcić do pobytu. Nie wierzysz, sprawdź sam!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi