Company of Heroes

Alternatywne nazwy: Company of Heroes

Dziś amatorzy strategiczna strzelanka gry Company of Heroes nieco zostało wykluczone w oczekiwaniu na nowe części drugiej. Ale nie należy zapominać o tych wszystkich osiągnięć to pierwsza część projektu. Po tym wszystkim, jednym z niewielu, udało jej się zdobyć uznanie krytyków najbardziej zapalonych gier. Deweloperzy nie porzucić swoje potomstwo samym sobie i stale oddawać graczom nowe dodatki do bardziej interesujących i intrygujących misji. Kłopot wiele firm rozwijających gry o wojnie jest to, co robią zbyt tragiczne. CoH gry bezpośrednio przypisać do strategii wojskowych, z powodzeniem udało się ucieleśnieniem powagę chwili i nie przesadzaj z tragedią. W końcu, nie niestosowne dla graczy z powodu komputera z nieprzyjemnym osadzie, to tylko gra komputerowa.

Ten projekt można nazwać naprawdę piękna mimo grozy czasu, który jest wyświetlany na nim. W rzeczywistości, twórcy gry udało się dokonać niemożliwego - nowy ciekawy projekt na pozór banalne temat (można nie zauważyć faktu, że 80% dobrych gier rozwijać tematy wojny).

Aby rozpocząć grę, Company of Heroes będzie musiała wcześniej kupić. Koszt gry na oficjalnej stronie dzisiaj to około 40 dolarów. Głównym Istotą gry - rozwój. Trzeba będzie masowo budować budynki, a następnie poprawić ich strukturę. Dodatkowo twoja postać będzie mieć możliwość wydobycia surowców - nie do końca typowe rozwiązanie dla strategii wojskowej. I, oczywiście, można znaleźć wiele miejsc pracy leży przede wszystkim w zdobywaniu punktów kontrolnych.

Prawie wszystkie najważniejsze wydarzenia poprzedzone rolki w Company of Heroes. Film przypomina ich zakres i treść przypominają amerykańskie filmy wojenne. Określanie bar obok filmu, twórcy gry musieli wytrzymać pełny kinowy grę do końca. Dlatego gry, czasami można poczuć się jak uczestnik w filmie.

Kiedy można pobrać Company of Heroes, można zobaczyć na własne oczy, że większość misje, mające na poszczególnych trasach, trochę jak opowieści o amerykańskim kinie.

We wszystkich zmian projektowych będzie bezpośrednio zależeć od decyzji i strategii wdrożonych. Więc, co jeden zły ruch, może stracić kilkadziesiąt zbudowany jednostki i vice versa. Wielu graczy nie lubię tego rozwoju, a to z kolei znaleźć w tym szczególnym uroku, powodując bardziej poważnie o grze w ogóle i rozwoju strategii w szczególności.

Aby pobrać grę Company of Heroes można po prostu przejść do oficjalnej stronie gry. Przed tobą spodziewać poważne gry, które można zachować zajęty na długie zimowe wieczory.

I nie należy mylić faktu, że gra Company of Heroes za darmo, aż do osiągnięcia sukcesu. Ten projekt jest naprawdę warta kwota roszczenia, nie pożałujesz!

 

Zagraj także