Company of Heroes

Alternatywne nazwy: Company of Heroes

Dziś amatorzy strategiczna strzelanka gry Company of Heroes nieco zostało wykluczone w oczekiwaniu na nowe części drugiej. Ale nie należy zapominać o tych wszystkich osiągnięć to pierwsza część projektu. Po tym wszystkim, jednym z niewielu, udało jej się zdobyć uznanie krytyków najbardziej zapalonych gier. Deweloperzy nie porzucić swoje potomstwo samym sobie i stale oddawać graczom nowe dodatki do bardziej interesujących i intrygujących misji. Kłopot wiele firm rozwijających gry o wojnie jest to, co robią zbyt tragiczne. CoH gry bezpośrednio przypisać do strategii wojskowych, z powodzeniem udało się ucieleśnieniem powagę chwili i nie przesadzaj z tragedią. W końcu, nie niestosowne dla graczy z powodu komputera z nieprzyjemnym osadzie, to tylko gra komputerowa.

Ten projekt można nazwać naprawdę piękna mimo grozy czasu, który jest wyświetlany na nim. W rzeczywistości, twórcy gry udało się dokonać niemożliwego - nowy ciekawy projekt na pozór banalne temat (można nie zauważyć faktu, że 80% dobrych gier rozwijać tematy wojny).

Aby rozpocząć grę, Company of Heroes będzie musiała wcześniej kupić. Koszt gry na oficjalnej stronie dzisiaj to około 40 dolarów. Głównym Istotą gry - rozwój. Trzeba będzie masowo budować budynki, a następnie poprawić ich strukturę. Dodatkowo twoja postać będzie mieć możliwość wydobycia surowców - nie do końca typowe rozwiązanie dla strategii wojskowej. I, oczywiście, można znaleźć wiele miejsc pracy leży przede wszystkim w zdobywaniu punktów kontrolnych.

Prawie wszystkie najważniejsze wydarzenia poprzedzone rolki w Company of Heroes. Film przypomina ich zakres i treść przypominają amerykańskie filmy wojenne. Określanie bar obok filmu, twórcy gry musieli wytrzymać pełny kinowy grę do końca. Dlatego gry, czasami można poczuć się jak uczestnik w filmie.

Kiedy można pobrać Company of Heroes, można zobaczyć na własne oczy, że większość misje, mające na poszczególnych trasach, trochę jak opowieści o amerykańskim kinie.

We wszystkich zmian projektowych będzie bezpośrednio zależeć od decyzji i strategii wdrożonych. Więc, co jeden zły ruch, może stracić kilkadziesiąt zbudowany jednostki i vice versa. Wielu graczy nie lubię tego rozwoju, a to z kolei znaleźć w tym szczególnym uroku, powodując bardziej poważnie o grze w ogóle i rozwoju strategii w szczególności.

Aby pobrać grę Company of Heroes można po prostu przejść do oficjalnej stronie gry. Przed tobą spodziewać poważne gry, które można zachować zajęty na długie zimowe wieczory.

I nie należy mylić faktu, że gra Company of Heroes za darmo, aż do osiągnięcia sukcesu. Ten projekt jest naprawdę warta kwota roszczenia, nie pożałujesz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi