Company of Heroes 2

Alternatywne nazwy: Company of Heroes 2

To kontynuacja oczekiwany przez wielu graczy. I w końcu, w grze Company of Heroes 2 został przedstawiony do ludzi. Oczywiście, ze względu na całkowicie różnych punktów widzenia, nasi rodacy w grze od razu było kilka rażących nieścisłości. Niektóre środki zostały nawet napisali petycję z żądaniem zakazu dystrybucji gry w ogromnej przestrzeni poradzieckiej. Jednak mimo wszystkich uwag i wad deweloperów, którzy nie cenią sobie wysoką jakość gry i doskonałe właściwości techniczne, to jest po prostu niemożliwe. Tak, a poza tym, znając absolutnie indywidualny punkt widzenia Kanadyjczyków i Amerykanów na proistechenie wojny, ta interpretacja zdarzenia, można im wybaczyć (tylko do jakości wykonania, oczywiście).

Teraz będzie można do Company of Heroes 2 gry w ustawieniu pełnej kampanii sowieckiej. Gracze z całego świata weźmie udział w bitwie pod Stalingradem, w pobliżu Moskwy i uczestniczyć w zdobyciu Reichstagu. Głównym bohaterem projektu jest więzień siedzi w gułagu Sliv Isakovitch. I niektóre wydarzenia zostały przywrócone zgodnie z jego wspomnień. Oczywiście, to, jak realizowany w grze wszystkie bitwy i walki z historycznego punktu widzenia, w jakim świetle wykazywały wszystkie rosyjskie komisarzy, nie toleruje żadnej krytyki, ale nie spiesz się, aby zamknąć naszą Company of Heroes 2 ocena, ale mamy za to technicznie dobra gra, ale CoH jest właśnie to.

O wiele ważniejsze jest to, jak umiejętnie nadal, efektywnego i szybkiego wdrożenia planu kampanii. W każdej misji, postaci będą musiały działać na dwóch lub nawet trzech frontach jednocześnie. Gra oferuje wiele misji i zadań, a każde nowe zadanie przed tobą będzie przyczynić się do nieoczekiwanego obrotu wydarzeń. Przy każdym kroku (jak widać, tak szybko, jak można pobrać Company of Heroes 2) proste i oczywiste na pierwszy rzut oka, misja zostanie uzupełnione nowych zadań i niespodziewanych zamówień.

Warto zauważyć, że gra nie jest dla osób o słabym sercu. Tak, wrogów i wydarzenia, dynamicznie zmieniające się nawzajem, nie pozwoli Ci się zrelaksować przez chwilę. Aby zobaczyć to osobiście, można obejrzeć film demo Company of Heroes 2. Z takich szybkich zmian wydarzeń lament zniekształcenie faktów historycznych po prostu nie mam czasu.

Gra staje się trudniejsze, ponieważ twórcy postanowili poprawić przeżycie ciężkiego sprzętu wojskowego, tak teraz na zniszczenie sił wroga będzie musiał wydać więcej energii. W tej grze, podobnie jak w poprzedniej części, pojawi się trzy główne rodzaje zasobów:

1. Osób.

2. Paliwa.

3. Amunicji.

Aby zobaczyć projekt w szczegółach, zalecamy CoH 2 Pobierz.

Według tradycji, poszukiwanie można dostać dodatkowe punkty, co daje dodatkową możliwość, aby uzyskać dostęp do droższego amunicji. I choć gra Company of Heroes 2 wolnych nie działa, spróbować się w tej grze jest wart - ten projekt jakości musi zobaczyć każdy gracz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi