ConquerX2

Alternatywne nazwy: ConquerX2

ConquerX2 gry jest oparty na przeglądarce gra online, w którym można poszerzyć swoje imperium w kosmosie. W tej grze musisz stworzyć potężną flotę.

Rejestracja ConquerX2 gry pod życie każdego użytkownika. Aby się zarejestrować należy spełnić następujące wymagania:

1) Podaj swój adres e-mail i nazwę użytkownika.

2) Napisz swój nick oraz hasło.

Aby grać w gry trzeba ConquerX2 tak aby zdobyć władzę i wpływy. Aby to zrobić, trzeba najpierw opracować dobrą infrastrukturę i wiele surowców.

Więc musisz zebrać wiele minerałów i kryształów, a także na budowę budynku, budowa statków kosmicznych do zaangażowania i rekrutacji żołnierzy. Wydajna produkcja zasobu jest pierwszym krokiem do swojego imperium.

Aby poszerzyć swoje granice w ConquerX2 powinieneś grać atakować inne planety, a to dlatego, że bude staje się sukcesem.

Do tego trzeba wysłać swoją bitwę Floty przeciwko innym graczom.

W czasie, armia ConquerX2 Internecie będzie coraz więcej, ale w tym samym czasie, można szybko tracą swoje myśliwce w momencie przekroczenia galaktyki. Twórcy gry są zawsze działa w celu optymalizacji floty zarządzania aktywami. Więc nie jest nauka - fikcja gry ConquerX2, na przykład, ma alarm, który informuje nas o określonej godzinie.

Oczywiście, trzeba bronić swojej planety przed atakami wroga. W przeciwnym razie, wszystkie usługi niezauważone i będzie szybko stracić.

W grze ConquerX2 dużo wież obronnych i innych obiektów. Dodatkowo, wprowadzone w dziesiątkach gier questów, które wysyłają do najbardziej odległej części galaktyki. Tak więc, można poprawić swój charakter i swoje wojska.

ConquerX2 gry online można zapoznać się z tych zasobów

1. Mieszkańców jest bardzo ważne zasobów. Tak więc, Głównym wzrostu jest wzrost ludności.

2. Kryształ używane przez wielu części produkcja (zwłaszcza części [ _30_] silnik statek ) i różne i struktur wieże obronne .

3. Gaz służy również do różnych branż , ale najważniejszym wykorzystanie - to do usługi Wnętrze Systemy statków w podróży. Morskie statek transportowy , takie jak statku do ataku wymaga więcej gaz , ponieważ działa laserowe , że używane Marines, pracy gaz . Gaz wymaga również , w dużych ilościach zarządzanie wieloma tenisowe.

4. Marines są również uważane za ważne źródło, ponieważ są ostatnią linią obrony planety.

Nawet jeśli niebo jest zdominowany przez wygranie bitwy floty, planeta nie może być zajęty jeśli Marines na ziemi nie były zaniżone.

Rejestracja online ConquerX2 Darmowa gra ze znajomymi.

Przejdź do walki w przestrzeni gry przeglądarkowej X ConquerX2! Zostań najpotężniejszym cesarz wszechświata i badać futurystyczne technologie

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi