Counter-Strike

Alternatywne nazwy: Counter Strike, CS

Counter Strike 1. 6 - najnowsza wersja popularnej serii gier komputerowych z Valve Corporation. Gra Counter Strike jest FPP, oparta na silniku i GoldSrc Source. Wszystkie gry za darmo Counter Strike dostępne dla ogółu publiczności fanów wirtualnej rozrywki. Ta część gry z powodzeniem zdobyła serca wielu użytkowników. Ładna grafika w połączeniu z rozległymi możliwościami gier. Counter Strike Historia online nie jest jednolita. Nie istnieje jedna karta, której wybór pociąga za sobą trudne zadania, które nie pozwalają przeoczyć nawet najbardziej aktywne. Dodatkowo system interakcji zespołu wnosi swój własny smak do gry, uczy działać harmonijnie i efektywnie, jak to możliwe, aby osiągnąć wspólny sukces. Zwycięzcy nagród, pod warunkiem dobrej jako waluty. I będzie to zgodzić, jest dobrą zachętą do poszukiwania zwycięstwo nad naszymi wrogami. OD również uzyskać kilka okruchów, ale to nie jest nawet w stanie porównać z pierwszej ekstrakcji. Counter Strike CS - ta przygoda nasycony świat, w którym odgrywa rolę nie tylko szczęście, ale również wysiłki.

Aby zostać uzasadniony uczestnikiem ekscytujących wydarzeń, należy pobrać Counter Strike. Istnieją specjalne programy, które pomogą Ci zainstalować grę. Główną atrakcją nowy folder na komputerze, bo zainstalować Counter Strike online przez zainstalowanej gry jest surowo zabronione. Dodatkowo, należy odwiedzić oficjalną stronę internetową, gdzie przeprowadzana jest rejestracja Counter Strike. Utwórz nowe konto, należy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika, hasło, powtórz hasło, adres e-mail, kod obrazu. Oprócz tego wszystko, należy zauważyć, że istnieją pewne minimalne wymagania, które powinny być spełnione PC. Więc nie ma problemów grając Counter Strike, potrzebne są następujące parametry: system operacyjny Windows XP, procesor 500 MHz, karta dźwiękowa, karta graficzna z 16 MB pamięci, 96 MB pamięci RAM. Upewnij się, że wszystko jest w porządku, wybierz stronę z automatu, chwycić za broń i zobowiązać ich wyczyny!

W grze CS - jest to konfrontacja pomiędzy dwoma stronami konfliktu, należy dołączyć do jednej z nich. Zdecyduj sam, czy prawe lub horrendalny komandosi terrorystyczne. Względu na to, jaka część wprowadzić zależy obsługiwane działalności hazardowej. Istnieją trzy główne karty gdzie są najgorętsze wydarzenia. Ten VIP Zabójstwo (terroryści próbują zabić VIP i zamieszek policja - doprowadzić go do bezpiecznego miejsca), Hostage Rescue (komandosi uratowali zakładników i terrorystów stanowi? hałas) i Bomb / Defuse (terroryści muszą wybuchnąć zagrożenia bombowego, a komandosi w celu zneutralizowania przeciwnie). Oczywiście, oprócz nich, są inne miejsca, ale te karty są najbardziej pożądane. Na koniec gry misji CS1. 6 sprawiedliwie rozdziela zasłużone nagrody.

Aby wydać swoje ciężko zarobione pieniądze można kupić specjalne strefy. Wtedy im sprzedał wszystko, w tym broni i innych przydatnych przedmiotów. Co do zbrojowni, tutaj i pistoletów i strzelb i broni białej, bomb i granatów i karabinów szturmowych. Również trzeba i elementy, takie jak tarcza policji (ekran), pancerz (Armor), oraz pancerz hełm (Armor + kask), gogle noktowizyjne (Night-Vision Goggles), szczypce (Defuse Kit ). Więcej na twoje finansowe możliwości - tak solidnie zapakowane. Więc idź do niego!

Counter Strike Free zapewnia możliwość uczestniczenia w turniejach. Mistrzostwa są z amator do takiej dużej skali, jak na świecie, to znaczy podjąć najlepszą część zespołu. Jeśli okaże się być częścią jednego z profesjonalnych zespołów, gwarantuje dużo doświadczeń i bogatego życia. Każdy wolny minut zrobić ucieszy możliwość gry Counter Strike Internecie ci. Znowu i znowu będzie dążyć do powrotu to ciekawe zajęcia!

Kolejnym plusem jest to, że Counter Strike 1. 6 gra istnieje kilka modeli rozgrywki. Różnią się one wyglądem znaków, tj. kamuflaż na mapach dostępnych ofert. Dla terrorystów, jeżeli takie modele gry jako Phoenix Faction (Europa Wschodnia), Arctic Avengers, Guerilla Warfare (szwedzki) i Elite Crew i dla komandosów - Seal Team 6 (US), GSG-9 (niemiecki ), GIGN (Francja), specjalne Air Service (angielski). Ta różnorodność przynosi świeże podejście do gry i nieskończenie szczęśliwy uczestników.

Przyłącz się do własnych doświadczeń, aby doświadczyć wszystkich funkcji tej pięknej gry! Fakt, że wiele lat gry Counter Strike sieci neta nie doprowadzić do utraty odsetek przez użytkowników, mówi samo za siebie. Możemy tylko życzyć Ci dobry nastrój i powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi