Crossout

Alternatywne nazwy: Krossaut

Pomoc wroga: świat bez kompromisu

Game Crossout to wyjątkowa nowość w gatunku akcji MMO, gdzie akcja rozgrywa się w szalonym okresie po apokaliptycznym świecie.

czeka na obecne biuro projektowe, które ma prowadzić. Każdy z graczy ma własne warsztaty, w których pracuje cuda, z indywidualnych materiałów zbierających potężną maszynę, a następnie ją animować. Wyobraź sobie potencjał otwierający taką lekcję! Twoja misja jest jasna - strzelać i wygrać, aby przetrwać w przestrzeni, w której nie ma ludzi. Połącz fantasy i wymyślić unikalny sprzęt, aby stać się silniejszy od wroga. Teraz jesteś liderem stalowych żołnierzy samobieżnych, którzy nie znają strachu, przenosząc się do wroga, otaczając go i niszcząc.

Zaangażowanie w szczegóły dotyczące walki wręcz i w zasięgu. Będziesz potrzebował samochodów na różne zadania lżejsze i cięższe. Niektórzy wykonują szybkie manewry i rekonesans, podczas gdy inne siły są podnoszone.

Kontakt z graczami

Ulepione i niepowtarzalne projekty mogą być oferowane innym graczom podczas aukcji. Bądź kreatywny i odważny, aby Twój produkt był w potrzebie. Początkowo poziom mocy nie wzrośnie jak najwięcej, ale zdobywając doświadczenie i punkty zarobkowe, możesz pompować, udoskonalić swoje działa samobieżne. Zbierając ukrytą maszynerię, zorganizuj prawdziwą reprezentację śmiercionośnego baletu, dzieląc się na nie, pomyślnie pokonując gruz kamieni, labirynty szczątków murów, otwartych pól, torfowisk. Walka sama w sobie wygląda też spektakularnie - zgorzkniały metal, iskierki, bryły ziemi pod kołami.

Już pierwsze minuty gry w kosmosie są naliczane z podniecenia i pragnienia, aby zacząć działać szybciej.

 

Zagraj także