Przekierowanie

Alternatywne nazwy: Przekierowanie

Crossout Gra: świat bez kompromisu

Crossout to wyjątkowa gra akcji MMO, w której akcja rozgrywa się w szalonym postapokaliptycznym świecie. Jesteś otoczony przez zrujnowane miasto, które kiedyś było kwitnącą metropolią. Teraz leży w gruzach, a maszyny bojowe, stworzone przez ciebie i innych graczy, jeżdżą po labiryntach pustych ulic.

Czeka Cię obecne biuro projektowe, które samo powinno się zmierzyć. Każdy gracz ma swoją własną pracownię, w której tworzy cuda, z oddzielnych materiałów zbierających wspaniały samochód, a następnie ożywiając go. Proszę sobie wyobrazić potencjał otwierający ten zawód!

Destructive human-made wars

Zacznij grać w Crossout, aby walczyć w imię wojny. Twoja misja jest jasna - strzelać i wygrywać, aby przetrwać w przestrzeni, w której nie ma już ludzi. Tylko maszyny z monstrualną bronią nadal walczą, napędzane własnym pomysłem.

Będziesz musiał pobrać Crossout, aby rozpocząć projektowanie modeli własnych maszyn, wyposażając je:

  • Bronay
  • Broń
  • Turn Away
  • Koła
  • Platforma antygrawitacyjna

Każdy szczegół musisz rozwinąć, czy to wyrzutnia rakiet, karabin maszynowy, czy piła łańcuchowa i wiertarka. Połącz fantazję i wymyśl unikalny sprzęt, aby stać się silniejszym przeciwnikiem. Teraz jesteś przywódcą stalowych żołnierzy z własnym napędem, którzy nie znają strachu, poruszają się po wrogu, otaczają go i niszczą.

Dbaj o szczegóły walki w zwarciu i dystansu. Nie można uniknąć bliskiego kontaktu, a jeśli pancerz jest wyposażony w dodatkowe "niespodzianki", łatwiej będzie ci wytrzymać i odeprzeć atak. Będzie też "bolał" wroga bardziej boleśnie i odgrywał pożyteczną rzecz ze swojego samochodu, pozbawiając go jej zalet i ochrony. Będziesz potrzebował samochodów do lżejszych i cięższych pojazdów do różnych zadań. Niektórzy dokonają szybkich manewrów i zwiadu, podczas gdy silniejsze siły zostaną podciągnięte.

Interakcja z player

ulepszonych i unikalnych projektów może zostać zaoferowanych innym graczom na aukcji. Jest to obopólnie korzystny handel, w którym każdy sprzedaje swoje wojskowe kreacje. Bądź kreatywny i odważny, aby Twój produkt był popyt. Po bitwie można także odebrać przedmioty na polu. Zniszczony sprzęt pozostawia wiele przydatnych, cennych rzeczy, a więc nie znika i nie trafia do innych, którzy chcą zyskać, szybciej je zdobywają.

Dołącz do Crossword iPlayer i rozpocznij bitwę z groźnymi transporterami opancerzonymi. Jeden strzał może zniszczyć broń wroga lub uszkodzić obronę, co zmniejszy jego walory bojowe. Początkowo poziom mocy nie będzie tak wysoki, jak to możliwe, ale gdy zdobędziesz doświadczenie i zbierzesz punkty, będziesz mógł pompować, ulepszać działa samobieżne. Masz szansę stać się silnym przeciwnikiem:

  • Construkcja innowacyjnych maszyn
  • Uczestnicząc i hartując w bitwach
  • Zbieraj kolekcję niebezpiecznych broni
  • Rzucanie rzadkich artefaktów w wysokiej cenie

Jest to zupełnie nowe podejście do tworzenia świata gry. Nawet pejzaże o zrujnowanych budynkach wyglądają atrakcyjnie. Wracając do maszyn z opane, zorganizuj prawdziwą reprezentację baletu śmierci, rozcinając je, sprytnie pokonując gruz kamieni, labirynty resztek murów, otwarte pola, kwaśne bagna. Sama walka również wygląda spektakularnie - zgrzytanie metalu, iskrzenie jak wachlarz, bryły ziemi spod kół.

. Już w pierwszych minutach przebywania w przestrzeni gry naładowane są emocje i chęć szybkiego działania. To przyczynia się do oryginalnej historii, popularnego gatunku, świetnej grafiki, niezwykłego podejścia do rozwoju wydarzeń i ciekawych efektów specjalnych.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi