Cyber ​​potwór

Alternatywne nazwy: Cyber ​​potwór

Gra Cyber ​​Monster - wielki projekt dla klasy wolnego czasu. Jeśli chcesz dać sobie odpocząć i nie myśleć o niczym, czego potrzebujesz to jest gra. Proste, ale jeszcze ciekawe i dobrze wyciągnąć, i mając działkę. Nasz werdykt - świetnie "na co dzień" gry. Patrząc na harmonogram, można by pomyśleć, że ten projekt jest dla najmłodszych. Jednak dorośli wielokrotnie przyznał, że Cyber ​​potwór pomaga im się zrelaksować przy komputerze po ciężkim tygodniu pracy.

Historia Cyber ​​potwór online zabawa i ekscytujące. Mówi nam o świecie, do którego setki lat temu polowali Dark Dragon. Smok poszedł na kontynent i rozprzestrzeniła się na ziemi kawałki ich gniewu. Więc chciał ustanowić kontrolę ze względu na siły zła. Im więcej stworzeń na kontynencie zainfekowany przez "gniew", tym większe niebezpieczeństwo narażone mieszkańców kontynentu. Wszystkie rasy, które istnieją na świecie, zdecydowała się zjednoczyć, by pokonać zaklęcie złego smoka. Śledzić ich realizację, a na koniec wszyscy dobrzy ludzie na świecie udaje się uratować swój świat przed złem. Ale proroctwo mówi, że Dark Dragon może czekać sto lat ...

Bo to gra online, to z pewnością na początku gry jest wymagana rejestracja Cyber ​​potwór. Do tej pory, projekt nie przewiduje interfejs adaptacyjnego dla rosyjskich użytkowników, ale wszystkich kontroli są przedstawiane po prostu, tak aby radzić sobie ze specyfiką gry i z zasadą wypełniania formularzy, będzie łatwe.

Aby rozpoczęła proces rejestracji, będziesz musiał skorzystać z linku «grę Start» znajdujący się w lewej górnej części gry.

Otworzy się formularz rejestracyjny, wypełniając w tym, można zacząć grać Cyber ​​potwora. Trzeba będzie wprowadzić nazwę użytkownika i hasło dla nowej rejestracji użytkownika.

W razie potrzeby, każdy początkujący mogą korzystać, aby zalogować się do danych projektów w jednym z portali społecznościowych. Tak, będzie można zarejestrować się, używając konta na Facebook, Google, Yahoo, Paypal, które mogą znacznie przyspieszyć proces rejestracji.

Podpisując się, możesz zacząć grać w grę Cyber ​​potwora. Sto lat minęło i zła Mroczny Smok podnosi głowę ponownie. Ludzkość przeżywa okres straszliwej mutacji. I decyduje się walczyć z Aniołów wroga, grupy, która doprowadziła do Sentinel podróżować.

Każdy gracz będzie dostępna do wyboru z różnych klas postaci, wśród których znajdują się:

Warriors. Mają ekstremalną moc i siłę, wszystkie walki te zajmują czołowe pozycje. Są one w stanie zaimponować nawet najbardziej potężnego wroga.

Magee. Znaki te mają niesamowite magiczne moce. Mogą trafić żadne siły wroga, ale jednocześnie właścicielem obrony - ich słaby punkt.

Kapłanów. Ci bohaterowie są w stanie leczyć swoich kompanów i wspierać ich w walce.

Rangers. Podróżujący z doświadczeniem. Kowalski uważa, że ​​trudno być długo w jednym miejscu.

Pospiesz się! To będzie interesujące, oprócz luzu Cyber ​​potwór może być każdy.

 

Zagraj także