Truckers 2

Alternatywne nazwy: Truckers 2

Truckers 2 gry, która łączy w sobie elementy nie tylko wyścigi, ale także niezwykłe więcej strategii gospodarczej.

Pobierz Truckers 2 jest dostępny w każdym miejscu, które daje taką możliwość. Zasadniczo pobrać grę z torrent. Możesz Truckers 2 gry do pobrania w kilku formatach:

1) Expanded Edition na PC. Bestsellerem.

2) Expanded Edition na PC. Wersja zmieniona.

3) Standard Edition na PC.

Zagraj Truckers 2 Nie wychodzą następujące obiekty:

1. Stacje paliw - na stacji benzynowej można będzie odpowiednio wypełnić swój samochód.

2. STO - tutaj można naprawiać samochody czy tylko je poprawić.

3. Gospodarstwo zbiornika - miejsce, gdzie można podjąć ładunek, i wysłać do określonej lokalizacji (np. paliwo do stacji benzynowej). Prowadzenia tego typu moszczu ładunkowej bardzo ostrożnie, ponieważ są wybuchowe. Jeśli weźmiesz go pomyślnie, otrzymasz dużo pieniędzy.

4. Zbiorniki paliwa - to specjalne obiekty, które są w różnych miejscach. Są one oznaczone przez napis «paliwa». Z nich, możesz wypełnić swój samochód cena benzyny poniżej. Zbiorniki na ogół znajduje się daleko od stacji benzynowej, więc będzie bardziej celowe, aby je zatankować.

5. Referencyjne kioski - obiekty, które są obok magazynów zacisków. Z nich można dowiedzieć się o wszystkich transportu i towarów, która jest obecnie przygotowywana, a następnie wybrać najlepsze produkty.

6. Naczepy - obiekty, które są głównie na poboczach dróg lub w osiedlach. Są wolne. Przyczepy używane do transportu towarów na specjalnych ciągnikach. Gra ma specjalnych ciągników, które są tylko odpowiednie przyczepy pasujące. Standardowe ich przyczep nie dołączone.

W Road Truckers 2 powiązać ze sobą wszystkie osady. Wszystkie te są wskazane na mapie. Oprócz głównych dróg w Truckers Game 2, jest również ukryta droga. Na nich można uzyskać, jeśli składowe na bok z wyznaczonych dróg.

Symulator Truckers 2 zawiera kilka znaków:

1) neutralne kierowców - można spotkać je na drodze lub na parkingach.

2) Policja - ich pojazdy - to BMW, jak również kilka samolotów. Policja karze kierowców, którzy łamią przepisy: jeździć na skradzionych pojazdów, przewożących skradzione rzeczy. Jeśli się naruszenia w policji, zostanie wezwany do zatrzymania się. W przypadku posłuszeństwa, to wydawane grzywny. Jeśli nie przestaniesz, to pościg zaczyna dla Ciebie, a następnie otworzył ogień.

3) Bandits - ruch na planecie. Mogą stać na uboczu, oferując porozmawiać. Przerwanie, biorą od ciebie towar. Czy bandytów można kupić skradziony samochód lub poprosić ukraść towar od konkurenta.

Truckers 2 gra grać daje okazję do różnych typów pojazdów:

1) Traktory - 13 modeli.

2) Samochody dostawcze - 9 gatunków.

3) Samochody - 12 modeli.

4) Autobus.

Truckers 2 gra jest bardzo ciekawa i dość niezwykłe. To, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi