Mroczne dusze 3

Alternatywne nazwy: Dark Souls III, Dark Souls 3

Game Dark Souls 3: Gothic Fantasy.

Japońska firma From Software przechowuje tajne informacje o kontynuacji drugiej części Dark Souls, rozdając ją w małych porcjach podczas festiwali, wystaw i wywiadów. Z tego, co się stało, powstaje atrakcyjny obraz, a fani czekają na grę Dark Souls 3. Jeśli siły innego świata nie ingerują, jego uwolnienie nastąpi 24. 03 2016 w Japonii, a reszta świata będzie czekać do 12 kwietnia, aby umożliwić pobieranie Dark Souls 3.

Poprzez zbieranie dostępnych danych bit po kroku, możesz dodać mozaikę wrażeń i faktów. Zacznijmy od tego, że Action / RPG powstaje w otwartym świecie jednocześnie dla trzech najpopularniejszych platform:

  • One Xbox
  • Windows
  • PlayStation 4

Gra zostanie rozprowadzona na dyskach optycznych i z możliwością pobrania gry Dark Souls 3 na oficjalnej stronie internetowej. Ma dwa tryby gry: dla wielu graczy i dla jednego gracza.

Pogłoski, domysły i fakty.

B, próbując odkryć niuanse nowości, producent wydawnictwa w Japonii Atsuo Yoshimura, zadał pytania na temat cech zabawki, ale zręcznie unikał szczegółów, potwierdzając jedynie, że Dark Souls 3 na PC i inne platformy będą rzeczywiście trudne do przejścia od pierwszych minut. Przygotuj się na trudną walkę w mrocznym świecie.

Z trailera gry jasne jest, że produkt jest nasycony mistycyzmem z rozpoznawalnymi cechami japońskiej filozofii i mitologii. Postać błąka się po zniszczonym terytorium królestwa, eksploruje zamek, walczy z potworami. Otacza go ciemne ściany, splątane z martwymi korzeniami roślin, a ciemne niebo wisi nad jego głową.

Pewnego razu pewien bohater został zaczarowany, a teraz zostaje wysłany do królestwa Dranglik, aby pozbyć się swojej nieziemskiej esencji. Aby uchwycić tajemnicze dusze, będzie musiał walczyć z nadprzyrodzonymi mieszkańcami królestwa, którzy spotykają się na samym początku po wybraniu klasy początkowej i natychmiastowym nurkowaniu w gąszcz rzeczy.

Heroy jest zaskoczony tym, co zobaczyli mieszkańcy szarych kości, modląc się do ciał nabitych na drzewa i kamienne posągi smoków. Ale nie jest przeznaczony do podziwiania tego spektaklu przez długi czas, ponieważ uwaga jest szybko mu wypłacana, a bitwa się zaczyna.

Niezliczone potwory atakują rycerza, a jego miecz nigdy nie trafia do pochwy. Bohater jest atakowany przez demony wszystkich pasów podziemi, zbrojne armie szkieletów, opancerzone giganty, mechaniczne smoki, trójgłowe hydry wyrastają z ziemi.

Szef projektu Hidetaka Miyazaki powiedział kiedyś, że uwielbia wprowadzać smoki na samym początku fabuły gry, więc spotkanie z nim jest nieuniknione. Jednak niewiele osób wie, że potwora o strasznym typie można zabić przy użyciu manny manny klasowej, a jeśli tak się stanie, bohater otrzymuje 27 000 dusz dopiero rozpoczynając swoją przygodę.

Przemieszczając się przez zadymione ziemie, bohater musi odeprzeć ataki i odkrywać otaczający go świat, otrzymując informacje od monologów mieszkańców królestwa i opisy przedmiotów, które napotykają. A ponieważ nie ma pewnej łączącej fabuły między pierwszą a nową serią, sami gracze mogą decydować i odgadnąć, jak powstało królestwo Dranglik lub co spowodowało śmierć Lordran.

Podsumowując.

Dark Souls 3 można kupić przez rezerwację lub czekając na oficjalne wydanie. Najprawdopodobniej na początku pojawią się wersje Dark Souls 3 dla konsol do gier, a później zostaną wydane na platformie Windows. Ponieważ autorzy bardzo dużo robią, utrzymując intrygi wśród fanów, nie jest to faktem i najprawdopodobniej produkt będzie dostępny jednocześnie we wszystkich kierunkach.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi