Mroczne dusze 3

Alternatywne nazwy: Dark Souls III, ciemny Coles 3

Igra Dark Souls 3: gothic fantasy.

Yaponskaya firma From Software utrzymuje tajne informacje na temat kontynuacji drugiej części Dark Souls, mijając go w małych porcjach podczas festiwali, wystaw i wywiadów. Z tego, co już się nauczyliśmy, rozwija atrakcyjne obraz, a fani czekają na gry Dark Souls 3 stanie się dostępny. Jeśli nie interweniować siły otherworldly jego uwolnienie odbędzie się 24. 03. 2016 w Japonii, a reszta świata może czekać aż do 12 kwietnia do pobrania Dark Souls 3.

Sobrav okruchy dostępnych danych, możliwe jest ustanowienie mozaikę wrażeń i faktów. Zacznijmy od tego, że gra akcji / RPG opracowaną otwarty świat w tym samym czasie dla trzech najbardziej popularnych platformach:

  • One Xbox
  • Windows
  • PlayStation 4

Rasprostranyatsya gra będzie na dyskach optycznych oraz możliwość Pobierz Dark Souls 3 na oficjalnej stronie internetowej. W nim są dwa tryby gry: single player i multiplayer.

Sluhi, domysły i fakty.

V próbuje wytropić niuanse nowych elementów, producent wydawnictwa w Japonii Atsuo Esimuru, zadawane pytania dotyczące cech zabawek, ale zręcznie unikał konkretów, potwierdzając tylko, że Dark Souls 3 na PC i innych platform będą bardzo trudne do przejścia od pierwszych minut. Więc przygotować się do trudnej walki w ogromnej ciemności świata.

trailer gry

Iz wskazuje, że produkt jest impregnowany mistycyzmu z rozpoznawalnych cech japońskiej filozofii i mitologii. Bohater przemierza zniszczone obszary królestwa, bada zamek, walki z potworami. Jest on otoczony ponurymi murami, uwikłanych w korzeniach martwych roślin, a nad jego głową wisi ciemne niebo.

Kogda bohaterem czas był urzeczony, a teraz idzie do Dranglik królestwa, aby pozbyć się ich nieziemskiego charakteru. Aby uchwycić tajemniczą duszę, będzie musiał walczyć z nadnaturalnymi mieszkańcami królestwa, które występują na samym początku po wybraniu klasy początkowy i natychmiastowe zanurzenie w grube rzeczy.

Geroy zastanawia się, co widział szare mieszkańcy kościste pray nadziany na drzewach organów i kamienne posągi smoków. Jednak, aby cieszyć się widowiskiem on nie jest przeznaczone na długo, ponieważ szybko zwrócić uwagę, i rozpoczyna się walka.

Na rycerz zaatakowany niezliczone potworów, a jego miecz nie jest wysyłany do pochwy. Atak bohater demony wszelkiego rodzaju piekła, armia rebeliantów szkielety, odziane w gigantów obronnych, smoki mechanicznych, z ziemi triceps rośnie hydra.

Rukovoditel projekt Hidetaka Miyazaki kiedyś powiedział, że podoba mu się przedstawić smoka na początku fabuły gry, więc spotkanie z nim było nieuniknione. Jednak nie wiele osób wie, jaką można zabić potwora straszny użyciu klasę many maga, a jeśli to zrobisz, bohater otrzymuje 27.000 dusz, dopiero zaczyna swoją przygodę.

Peremeschayas na parze ziemie, postać musi mieć czas, aby odeprzeć ataki i poznawania świata, odbierania informacji od mieszkańców królestwa monologów i opisy napotykając przedmiotów. A jak jakiś spójnej fabuły pomiędzy starym i nowym cyklu nie, gracze mogą sami zdecydować o domysłach i jak było królestwo Dranglik lub co spowodowało śmierć Lordrana.

Dark Souls 3 można kupić na żądanie lub czekając na oficjalne wydanie. Przypuszczalnie będzie pierwsza wersja Ciemny Coles konsolach 3 gry, a później wydany na platformie Windows. Ponieważ powstrzymać dużo, utrzymując intrygi wśród fanów, to nie jest faktem, a najprawdopodobniej produkt będzie dostępny równocześnie we wszystkich kierunkach.

 

Zagraj także