Dead Island

Alternatywne nazwy: Dead Island

Gra Dead Island to ekscytująca gra komputerowa, w której działania odbywają się w pierwszej osobie. Ta gra została zaprojektowana w stylu survival horror, który wykorzystuje elementy RPG strzelca.

Pobierz Dead Island co można z oficjalnej strony gry. Pobierz grę Dead Island may osób pełnoletnich, tj. jest tych, którzy mają pełne osiemnaście lat.

Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć grę Dead Island wideo. Strona zawiera ogromną liczbę filmów o grze. Z nich można dowiedzieć się wiele przydatnych informacji: rozgrywki, misje, bronie, postacie i przeciwników.

Zagraj w Dead Island będzie znać wszystkich znaków:

1. Xian Mei jest pracownikiem ośrodka "Royal Palm". Jest niezwykle inteligentny i wielki sportowiec. Raz dostała się na wyspę, to muszą być odpowiedzialne za wiele misji. Mei Xiang szybko i brutalnie walczy z zombie zimne broni.

2. Sam B jest praktycznie były gwiazdą show-biznesu. Był kiedyś ten rap gwiazda. Teraz udał się do ośrodka, aby wykonać utwór, który może również uratować swoją karierę. On zabija potwory zbyt zimną stal.

3. Logan Carter raz prawdziwą gwiazdą futbolu amerykańskiego. W końcu, jego karierę zakończył. Jedna sprawa życia położyć kres jego karierze. Miał ogromny wpływ na jego życie. Logan zostaje zanurzony w wielkiej depresji. On jest świetnym napastnikiem używając broni balistycznej.

4. Parn jest byłym oficerem policji w Sydney. Karierę zakończył po postanowiła chronić córkę z jego oficjalnym samo. Chciał zgwałcić jego córkę, a ona go zastrzelił. Po tym incydencie, stała wynajęty ochroniarz. Na całym świecie, że chroni ludzi. Przy wysokim poziomie, to posiadają różne rodzaje broni, zwłaszcza broni palnej.

W grze Dead Island broni podzielić na kilka typów:

1. Melee Weapon: ostry i tępy.

2. Ulepszona broń - broń dla niektórych osiągnięć.

3. Improwizowane broń - to bomby, miny i inne wybuchowe maszyny budowlane.

Każda broń może złamać, zniszczyć i może być naprawiony.

W grze Dead Island pc Poznasz dużą liczbę przeciwników:

1. Włóczędzy są klasyczne nieumarłych. To samo w sobie jest bardzo powolny i niezdarny. Mają niską zdrowia. Włóczęgi spotkać reprezentowane zarówno kobiet i mężczyzn w twarz.

2. Zainfekowany - są agresywne i szybko. Mają mniej zdrowia niż zwykłe zombie, ale bić szybciej, to jest bardzo trudne do ataku. Są one przedstawione w postaci kobiet i mężczyzn. Posiadania broni, ale zły metan.

3. Łobuzami są muskularne zombie powstanie dwóch metrów. Powodują wiele szkód, choć bardzo powoli. Wszystkie one mogą być wszędzie i są bardzo odporne na uszkodzenia.

4. Samobójstwo - zło zombie, których ciała pokryte pęcherzami. Lepiej nie atakować z bliskiej odległości.

5. Barany są ogromne zombie, którzy są ubrani w wielkim kostium. Są one bardzo odporne na uszkodzenia. Słaby punkt to udać.

Dead Island gra, która wprowadzi Cię do innych przeciwników.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi