Dead Island: Riptide

Alternatywne nazwy: Dead Island: Riptide

Gra Dead Island: Riptide jest niesamowita gra komputerowa. Ta gra została zaprojektowana w stylu działania. Gra Dead Island: Riptide za udane kontynuacją pierwszej części gry.

Pobierz Dead Island: Riptide można z oficjalnej strony gry. Pobierz grę Dead Island: Riptide mogą tylko użytkownicy dorosłych. Aby to zrobić, należy określić datę jego urodzenia.

Zagraj w Dead Island: Riptide cię według tych samych zasad jak w pierwszej wersji gry. Trzeba walczyć o swoje życie. Będziesz podróżować po świecie gry, które roi się potworami. Zombie będzie czekał na Ciebie pod różnymi kątami.

Masz niepowtarzalną okazję w grze Dead Island: Riptide grać postać, która była Ci w pierwszej części gry. Do tego trzeba ściągnąć Dead Island: Riptide klienta gry.

Również w grze Dead Island: Riptide szt. nowa postać, która będzie miała wręcz umiejętności.

Przed rozpoczęciem meczu, zobaczysz o grze Dead Island: Riptide wideo. W tym filmie dowiesz się różnych żetonów w grze, zwłaszcza kontroli postaci i wiele innych.

W grze Dead Island: Riptide ma kilka rodzajów broni:

1. Walki wręcz Broń: sztylety, noże, miecze.

2. Wahały Broń: miny, granaty.

To jest w standardowym wyposażeniu. Ale można walczyć zombie i materiałów pod ręką. Niektóre z broni można modyfikować. Aby to zrobić, musisz zebrać specjalne materiały i znaleźć recepty.

Po tym można zwiększyć obrażenia zadawane bronią.

W grze Dead Island: Riptide pc można spotka się z pięciu znaków. Wszystkie znaki są silne tylko w swojej dziedzinie.

Można pompować swoją postać na kilka sposobów:

1. Survival - w kierunku, trzeba grać o przetrwanie przeciwko zombie. Poziom zdrowia i wytrzymałości staje się znacznie wyższa niż na początku gry.

2. Walka - tutaj trzeba będzie wykazać się prawdziwym wojownikiem, który nie lęka się niczego. Walka zwiększa krytyczne uderzenie.

3. Rage - w tym kierunku i siły swojego ataku jest znacznie wzrosła. Możesz stać się niemal niepokonany.

Gra Dead Island: Riptide zadowoli graczom realistyczne wydarzenia. Wszystkie bity będą wyświetlane na ciele wroga, krew zostanie uruchomiony rzekę i fontannę. Twoi przeciwnicy będą spadać i kije, które je łamią, będą latać na kawałki.

Specjalne questy tutaj, nie należy czekać. Wiele questów w grze Dead Island: Riptide po prostu wykreślić lub opcjonalne. Więcej zadań w grze jest bardzo proste i nie sprawiają wiele wysiłku w działania. Jednak niektóre misje w grze bardzo ekscytujące.

Wieloosobowa gra Dead Island: Riptide jest uważany za znacznie bardziej interesujące dla pojedynczego gracza. W grze wieloosobowej można grać do czterech osób.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi