Dead Rising 2

Alternatywne nazwy: Dead Rising 2

W grze Dead Rising 2 to niesamowita gra dla wielu platform. Jest kontynuacją pierwszej części gry.

Trzeba zanurzyć się w świecie uzdrowiska, które poniósł przed atakami zombie. Stworzenia te zostały zarażone strasznym wirusem.

Dead Rising 2 Pobrać można z oficjalnej strony gry, tylko wtedy, gdy masz pełne osiemnaście lat.

Dead Rising 2 gry pc do pobrania nie może ludzie, którzy są nieletni.

Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć przed meczem o grze Dead Rising 2 filmy. Wszystkie filmy ujawniać, główne cechy gry: bohaterów, wrogów, unikalne bronie i misje uboczny.

W grze Dead Rising 2 będzie można grać, poznanie fascynujących i niezwykłych postaci

1. Chuck Greene jest bohaterem gry. Był kiedyś mistrzem wyścigów. Aby zapisać swoją córkę od niej, aby stać się zombie, ojciec akceptuje ofertę do udziału w brutalnej gry. On potrzebuje uzyskać lek, który jest bardzo kosztowny. Córka przed śmiercią ugryziony matkę.

2. Katie Green to córka Chucka. Ona jest dla niego najbliższą osobą. Pomimo faktu, że została ugryziona przez zombie, Kathy prowadził najbardziej zwyczajne życie.

3. Stacey Forsythe jest dziewczyną Chucka. Była członkiem "GPZ". Ta dziewczyna była pierwszą wierzyć Chucka, kiedy został zaatakowany z oskarżeń. Miała romans z Chuckiem. W zależności od określonych zdarzeń będzie zależeć przeżyje w końcu gry lub nie.

4. Tyrone King jest głównym antagonistą w grze. On i jego źli ludzie sfałszowane okrutną inwazję zombie. Ten oskarżył Chuck Greene. Tee Kay, tak każdy chciał obrabować kasyno w mieście, a następnie uciec. Umiera z rąk Chucka, a następnie spadnie do stadionu to okropne zombie.

Czeka na ciebie w grze Dead Rising przeciwnicy 2zhestokie

1. Zombies większość przeciwników w grze. Zostały zakażone wirusem. Istoty te atakują stadami. Zombies hit i chce gryźć ręce przeciwnika. Ich liczba jest bardzo duża.

2. Zombie gazowe - są to istoty, które pojawiają się w grze, począwszy od określonej misji. Są one bardzo szybko. Wszyscy pęcherzami ciało i czerwone oczy. Te zombie są bardzo silne i spowodować duże szkody.

3. Marauders są ocaleni którzy okradać sklepy, kasyna i inne miejsce. W walce, używać różnych rodzajów broni: mount, aerozole.

4. Najemnicy są ludzie Tee Kay, który wykonuje swoje straszne rozkazy. Mieli na sobie maski i kombinezony ochronne.

5. Ludzie Korporacje są stworzeniami, które znajdują się w jaskini. Chronią zbiornik gazu. Ci ludzie noszą maski na ich głowy i hełmy zbroje noszą. Atakują z bronią. Są one bardzo podobne do najemników dlatego nie są uważane za bardzo niebezpieczne.

W grze Dead Rising 2 broni każdy znak. Wszystkie znaki używać ich unikalnych broni: od zwykłych przedmiotów codziennego wykończeniowe maszyny.

Dead Rising 2 Świat ekscytujące i niezwykłe. Tylko tutaj można znaleźć szereg przeciwników, ogromną ilość broni i więcej.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi