Dead Space 3

Alternatywne nazwy: Dead Space 3

Gry Dead Space 3 jest fascynujące science-fiction gra komputerowa. Wydarzenia w tej grze opracowane przez osobę trzecią. Dead Space 3 - jest to strzelanka, który zdobył wiele.

Pobierz Dead Space 3 można grać tylko wtedy, gdy masz pełne osiemnaście lat. Pobierz gry Dead Space 3 masz możliwość na oficjalnej stronie gry lub inny, który zapewnia taki dostęp.

Przed rozpoczęciem meczu, masz niepowtarzalną okazję zapoznać się z pro gry Dead Space 3 filmy. Te filmy będzie zapoznać się z wszystkimi funkcjami gry: znaków, grafiki i innych elementów.

Gry Dead Space 3, grać będziesz stopniowo do czynienia z następujących znaków:

  1. Isaac Clarke jest głównym bohaterem gry. Ta postać - jest bohaterem wszystkich części gry. On leci na planetę Tau Volantis,, aby wybrać swoją dziewczynę Ellie Langford i zniszczyć epidemii spowodowanych obeliski. Był w stanie pokonać halucynacje.
  2. Ellie Langford jest pilot. Wraz z Isaac udział w wydarzeniach na stntsii Tytana. Czy z Izaakiem w związkach intymnych. Chciała, by znaleźć sposób na pokonanie wrogów. Ellie myślałem, że Izaak zmarł.
  3. John Carver jest jednym z ocalałych z oddziałem EarthGov. Spotkali się na tej samej planecie z aktywacją obelisku i strasznej epidemii nekromorfov. Ze względu na jego wrogów zabił swoją żonę i syna.
  4. Robert Norton jest kapitanem statku kosmicznego "Eudora." On również był jednym z ocalałych z oddziałem EarthGov. Był zaangażowany w poszukiwania Ellie Langford. Również w trakcie gry pomaga Izaaka i Carver. On jest zazdrosny o Ellie do Izaaka.
  5. Jakub Artur Danik jest yunitologii. Również on jest liderem ekstremistów. Jest on głównym antagonistą w grze. Cała gra próbuje zakłócać Izaaka. Na koniec gry została zabita.
  6. Jennifer Santos jest naukowe, a także członek zespołu Ellie Langford. Na koniec gry umiera.
  7. Austin Klamra jest jednym z ocalałych członków zespołu Ellie Langford. Zmarł od odmrożeń.
  8. Piloci Mark Rosen i Locke są piloci statek "Eudora." Zginął w zaciętej walce.

Gry Dead Space 3 szt. Ci będzie po rozdziale. Wszystko w grze 19 rozdziałów.

Niezwykle wszechstronny w grze Dead Space 3 Ataku:

1. Granatniki.

2. Latarki.

3. Różnorodność frezów.

4. Różne typy karabinów.

5. Truborezki.

6. Miotacz ognia.

7. Młot.

8. Miny kontaktowe.

9. Cannon.

10. Różnorodność pistoletów.

11. Drotikomety.

12. Przecinarka plazmowa.

Gry Dead Space 3 bogate przeciwników. Ogółem w grze 2 klasyfikacji

1. Necromorph.

2. Osób.

Nekromorfami Największą grupę przeciwników w grze.

Gra Święty przestrzeni 3 cię nie tylko ich cechy, niezwykłych broni przyciągnąć, ale jej grafika i różnego rodzaju misji. Również gry Dead Space 3 zachwyci Cię swoją DLC. Ich w grze więcej, "przebudzenie", i inne. O nowe treści można używać zaawansowanych broni, wybrać różne ubrania, a także poprawić robotom wyszukiwarek.

Zapraszamy do niesamowitej ilości emocji z głównym bohaterem, Izaaka, jego przyjaciół i wrogów.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi