Deepolis - fotografowanie pod wodą

Alternatywne nazwy: Dipolis

Gra online Dipolis - Darmowa przeglądarkowa gra strategiczna oparta o grafice trójwymiarowej. Firma BigPoint opracowany oryginalny projekt tego typu, który ma znaczące zalety w obecnych grach online. Odtwórz Deepolis'll nurkowania w głąb podwodnego miejsca. To jest jak świat przyszłości po globalnym ociepleniem. Zostań właścicielem łodzi podwodnej i przejść do wygrania go przestrzenie oceanu pomoże Deepolis rejestracji online.

Wymagania systemowe dla gry są minimalne:

• Procesor Pentium 3, 1GHz

• 16MB karta graficzna

• co najmniej 128 MB pamięci RAM

• System operacyjny - XP / Vista / Windows 7

• Dostęp do Internetu

• przeglądarek - Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Opera

Rejestracja Deepolis proces nieskomplikowany. To nie zajmie dużo czasu, od pobierania i instalacji gry nie jest wymagana. Zarejestrowany w Deepolis gry wymagają, aby wprowadzić następujące dane:

1) Nick - składają się na nazwę, pod którą grasz;

2) Za pomocą hasła, które musi być powtarzane za trwałość w następnej linii;

3) adres e-mail - na razie;

4) Wybór serwera gier (pod warunkiem Europy1, serwer testowy Europe2, Amerika1)

5) Data urodzenia;

6) zgodę na warunki gry.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, kliknij przycisk Rejestracja i Dipolis on-line pozwoli Ci unikalną mieszkańca podwodnego świata. Zanurzone do głębokości, możesz wybrać jeden z trzech kast, którzy walczą nie tylko o przetrwanie, ale również moc do przestrzeni morskiej.

Zapewnia online gry Deepolis zdecydować, co jest bardziej do gustu następującej obsadzie:

• Nauta (Nauten)

• Siona (Scion)

• Dzhafnary (Jafnhar)

Nauta - neutralny obsady, zajmujących się handlem i badań. Są potomkami naukowców, którym udało się przeżyć. Pokojowe frakcja że posiada najbardziej wyważonych łodzie mogą handlować na żadnej stacji wroga kast.

W Syjonu najsilniejszy układ obronny. Te wysoce hodowlane mieszkańcy podwodnego królestwa wyposażone chronione ich łodzie. Mogą pływać blisko stacji Nauta i współpracować z nimi. Ale terytorium dzhafnarov ich lepiej nie podchodzić, jak byłaby ona otworzyć ogień bez ostrzeżenia.

Dzhafnary skonfigurowany agresywna i wojownicza. Ich łączny łódź może pomieścić dużą liczbę urządzeń. Technologia jądrowa jest ich głównym celem. Uzależniony także do rozwoju ropy. Ta kasta jest dostępny w handlu z find, ale z wrogim Syjonu lepiej trzymać się z daleka.

Dipolis gra ma dobrze rozwinięty system gospodarczy. Masz zamiar pływać w zasoby wodne, które mogą być następnie sprzedane. Za udane transakcje muszą zbadać proces wahań cen surowców. Nadal w grze istnieje coś takiego jak zapas, aby pomóc Deepolis grać o wiele bardziej interesujące.

System PvP (gracz konfrontacja System) jest dość prosta. Deepolis arsenał w Internecie składa się z:

• broń akustycznych

• torpedy

• bomby

Wybór bramkę porażkę, jak najlepiej, aby go zastrzelić. Zwycięstwo przynosi punkty walki, której przypisano rangę. Rywale nie są tylko ludzie, ale potwory, które żyją w podwodnej przestrzeni.

Zagraj w grę Deepolis Internecie jest możliwe przy użyciu tych trybów walki:

• kasty walk i klany

• headhunting

• Tryb inteligencja

Uważaj, niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem i w każdej chwili może się zdarzyć, że trzeba się bronić. Po trasa biegnie przez bastiony i twierdze wroga. Pamiętaj, im więcej twój klan jest bezpieczniej czuć, ale z tej samej bitwie, w której wchodzą bardziej ambitne.

Deepolis gra online pomieścić różne zadania poszukiwaniu których wyniki będą naliczane zasoby, waluty gry, a nawet moduły do ​​statku. Zadania są zorganizowane tak, że masz do wykonania żądań misjach gospodarczych, naukowych i wojskowych.

Gry online kalkulator Deepolis dzieli się na:

• Wzięliśmy

• Helix

Wioski rozpowszechnienia, służy również do zakupu przedmiotów. Helix jest waluta premium, zarobić, że znacznie trudniej.

Zagraj w gry online Deepolis ruszenie do poziomów niemal w nieskończoność. Niektórzy gracze nawet wzrosnąć do poziomu 100, ale nie jest to kaplica. Początkujących mogą być trudne do rozliczenia lub dokonać wyboru. Załóżmy, że decyzję w sprawie przynależności grupowej. Ale nie przejmuj się tym. W takich sprawach, gra jest lojalny i już na 5 poziomie, istnieje możliwość, aby przejść do innego klanu. Z każdego poziomu stają się silniejsze i mądrzejsze. Co na początku był słaby, tak jak broni używanych, staje się idealne. Więc jest to bezpieczne, aby dążyć do przodu, i, być może, to nowy rekord!

Dołącz do mieszkańców podwodnego świata i podziwiać kolorowe gry gry, podróżować w trzech wymiarach, różnych czynności wykonywanych! Wyjątkowy pomysł gry jest z pewnością zachwyci! Niech szczęście pozostaje wierny towarzysz!

 

Zagraj także