Desert Operations

Alternatywne nazwy: Deser Opera, operacje deser, operacje Desert Operation Desert Storm

Gra online Desert Operations - darmowa gra na przeglądarkę gatunek gospodarcze i strategiczne. To jest projekt Looki, którego pomysł zainteresowane fani walk zbrojnych. Zostań wybitny ogólnego i prowadzić oddziały jednej stronie konfliktu, rozwijanie i zdenerwowany swoją bazę wojskową, posiada nowoczesną technologię - Operations Desert online w czasie rzeczywistym gotowy dać wszystko.

Aby dostać się do cyklu ekscytujących wydarzeń, Desert Operations wymaga rejestracji online i mają następujące wymagania systemowe:

1) System operacyjny Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

2) Procesor 800 MHz Intel Pentium ΙΙΙ

3) Pamięć 256 MB

4) Karta graficzna 64MB

5) Internet

Rejestracja Desert Operations - to wyraz swojej chęci stać się mieszkańcem ekscytującym świecie gier online. Ustawienia nie są potrzebne dodatkowe. Dołącz do gry Desert Operations występuje w następujący sposób:

- Wprowadź nazwę

- Istniejący adres e-mail

- Określa hasło

- Proszę zaznaczyć w tym przyjęcie Warunków

Zagraj w gry online Desert Operations rozpocznie małą bazę. Ponieważ jesteś prawowitym właścicielem tego, trzeba się martwić o budowę niezbędnych obiektów, a mianowicie:

• Sztab Generalny

• Studia

• Centrum handlowe

• Banku

• Fabryki

• Koszary dla pracowników

• domy

• port i lotnisko

• moja

Bez kontroli Sztabu walki staje się niemożliwe. Przez Sztab Generalny będzie można kontrolować flotę powietrzną i morską.

Uniwersytet, stworzony i wyprodukowany inną technikę. Istnieje również różne badania. Można nauczyć się technik i dowiedzieć się produkować generatory wysokoprężne, różne rodzaje rakiet, elektrowni jądrowej, bomby, broń, zbroje i wiele innych.

Mall jest konieczne w celu utrzymania stosunków handlowych i gospodarczych. W czasie, można ustawić na aukcji 10 pozycji, i kupić do 60. Towary są zasoby, takie jak złoto, amunicji, oleju i innych produkcji krajowej.

Bank zachować swoje oszczędności i inne wartości. Plus dostać procent inwestycji.

Kopalnia jest miejscem rozwoju i produkcji szybów naftowych w grze bardzo cennym zasobem.

Fabryki daje możliwość produkowania własnych oryginalnych rzeczy i przynieść znaczne dochody do jego właściciela.

Od fabryk w takich gospodarstwach powinno być ich gatunki

Olej

Wojsko

Arms

I, oczywiście, domy i baraki są zobowiązane do zorganizowania ludności cywilnej i wojska.

Jak widać, Desert Operations gra online każdego budynku określa jego funkcję. Tylko wtedy, gdy nie ma wystarczających obiekty danych i ich rozwój, może uważasz, że jesteś gotowy do podjęcia działań wojskowych.

Zagraj w Desert Operations będzie musiał bronić się przed atakami i atakując wrogów, aby odzyskać terytorium rywali. Zbuduj potężną armię z różnych jednostek. Struktura może zawierać swoich żołnierzy samolotów, czołgów, piechoty, marynarki. Wyspecjalizowanej jednostki, mające na osiedlach obronnych. W sumie gra online Desert Operations przypada 38 typów jednostek. Wszystkie z nich są unikalne. Każdy z nich ma swoje zalety, ale także w pewnym stopniu narażony. W celu zapewnienia jakości ich pracy, i po prostu istnieje, należy utworzyć pewne warunki. Na przykład, w celu zapewnienia niezbędnego paliwa dla każdego innego szeregu dostępnych jednostek zadbać o odpowiednich budynków.

Przed odważą się zaatakować wybranego wroga, zrób rekonesans. Gra jest funkcja o szpiegostwo. Istnieją specjalne satelity i samoloty stealth,. Tylko dobrze zaplanowane i celowe działanie uda! Zagraj w Desert Operations - to znaczy, w celu wykazania ich strategiczną możliwość korzystania potencjału intelektualnego poświadczenia kierownicze. I więcej jest przyłożona siła, słodsze będzie zwycięstwo! Pokonany przeciwnik jest zmuszony dać 33% budynków produkujących zasoby. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele radości to będzie pokonać wroga!

Zasoby - jest to pierwszy asystent w rozwój potęgi militarnej. Olej i diamentów w tym zakresie dosłownie niezastąpiony. Również nie można zrobić bez nafty, amunicji, paliwa, złota i oczywiście pieniędzy.

Aby uprościć przetrwanie w surowym świecie Desert Operations, sojuszników podyschu. Stwórz własną lub dołącz do sojusz już utworzony. Utrzymanie przyjaznych stosunków między sojuszami i poczuć, jak wiele łatwiej byłoby rozwiązaniem wielu problemów.

Zagraj w gry online Desert Operations może, rozwija się bez ograniczeń. Po osiągnięciu określonej liczby punktów, przejść do nowych poziomów do gier. Początkowo gra oferuje wirtualny asystent. On będzie w stanie określić, że jeżeli lepiej zbudować na swojej działce, aby dać użyteczne wskazówki na temat różnych działań. Początkujący mogą łatwo przyswajalne, bez obaw o atak ze strony. Evolve spokojnie, aż do czasu dostaniesz 2000 punktów. To jest, gdy immunitet kończy. Jeśli staje się agresorem wcześniej, strzeżcie się zemsty przeciwnikiem. Należy pamiętać, że im wyższy poziom, tym wyższy poziom przeciwnika. Gra jest zaprojektowana tak, że pojawia się twój rozwój równolegle.

Online Desert Opera nie pozostawi nikogo obojętnym stratega!

Raczej się członkiem gry i uczestniczyć w konkursach intelektualnej wielu graczy! Niech uśmiech fortuny, i czerpać przyjemność z ich osiągnięć!

 

Zagraj także