Przeznaczenie 2

Alternatywne nazwy: Przeznaczenie 2

Przeznaczenie 2: ludzkość jest w niebezpieczeństwie.

trzech amerykańskich firm (Bungie, High Moon Studios i Vicarious Visions) pracuje nad tym, aby gra Destiny 2 była idealną kontynuacją pierwszej części. Projekt prezentowany jest w płaszczyźnie gatunku science-fiction, w której doskonale się układa strzelanka multiplayer z pierwszej osoby. Platformy, na których będzie można grać w Destiny 2:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PK dla Windows

Głównym tematem, który przenika produkt do gier, jest powrót utraconych pozycji. Ta koncepcja jest dość obszerna i obejmuje moc, broń, posiadłości i tym podobne. d. Autorzy komputerowych historii uwielbiają umieszczać ludzkość na krawędzi wymarcia, zmuszając go do szukania wyjścia z ostatnich sił. W tej sytuacji natychmiast staje się jasne, że walka jest szalona, ​​okrutna i długa. To, co się dzieje, przenosi gracza w dalszą przyszłość, kiedy technologie lubią i osiągają znaczące wyżyny, ale również stały się przyczyną śmierci.

Przetrwaj za wszelką cenę.

Download Destiny 2 może być na jesień 2017 r., A ci, którym uda się zamówić w przedsprzedaży, otrzymają dodatkowe elementy gry, zawartość, dostęp do rozszerzeń jako bonusy. Teraz każdy może zapoznać się z funkcjami gry, zaczynając od fabuły. Ludzie od dawna opanowali przestrzeń, otrzymawszy nowe problemy poza korzyściami. Okazało się, że jest nie mniej wrogiem niż na Ziemi, wśród których armia Goul jest znana ze swojego szczególnego okrucieństwa. Ona nigdy nie przegrała, ale może to jest jej słabość, ponieważ jest zbyt pewna siebie. Czerwony Legion atakuje i dewastuje światy, a teraz jego cel stał się ostatnim miastem, w którym ludzie nadal pozostają. Strażnicy, którzy go strzegli, stracili unikatowe siły, które pozwoliły im utrzymać straż. Teraz ludzie stracili ostatnią nadzieję na ochronę i zostali zmuszeni do opuszczenia miasta, uciekając.

Ale zawsze są odważne dusze, które nie chcą znosić agresora. Są gotowi się zbuntować, zbierając jak najwięcej siły. Zaczynając w grze Destiny 2. Konieczne jest przywołanie resztek sił rozproszonych po Układzie Słonecznym, aby zmobilizować je przeciwko Goulowi i jego legionowi. Tylko dzięki wykorzystaniu wszystkich zasobów, a także dzięki nauce wspólnego działania, możliwe będzie zwrócenie własnego domu i wszystkiego, co zostało mu odebrane. Aby to zrobić, będziesz miał ogromny wybór broni, a programiści wzięli pod uwagę żądania graczy i anulowali zestaw losowych cech. Jeśli kiedyś poprawiało się jej działanie przez kilka dni lub tygodni, teraz możesz skupić się na wypełnieniu misji, wiedząc, że broń cię nie zawiedzie.

Wśród miejsc do odwiedzenia:

  • Nessus Planet of the World. Na nim znajdziesz prawdziwe skarby. Jego mieszkańcy przekształcili swoją siedzibę w świat samochodów, które znajdują się wewnątrz i na powierzchni.
  • Io satelity Jowisza. Interesuje się zarówno ludźmi, jak i maszynami z planety Nessus, i musi być chroniony przed inwazją Legionu, który szuka tu nowego źródła mocy dla przyszłych podbojów.
  • Tytan pokryty satelitą satelitarnym Saturna. Z głębin czają się tu i tam ślady ludzkiej rasy. Tylko małe wioski i barki budowlane są nadal na powierzchni. Jednak pod nimi w ciemnej wodzie czai się coś strasznego.
  • Miasto ostatnia osada ludzi na Ziemi. Jest zbudowany pod Wędrowcem, który karmi go swoją energią i służy jako ochrona przed wrogiem.

V Przeznaczenie 2 w obliczu "Awangardy" znajdziesz potężnego sprzymierzeńca, na którego czele stoi trio Strażników, wyposażając armię w sprzęt. Ich lider, Cade 6, postanowił zostać wędrowcem, a teraz wędruje przez pustynię. Dołączając do niego, czekasz na niebezpieczne przygody.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi