przeznaczenie 2

Alternatywne nazwy: Przeznaczenie 2

Igra przeznaczenie 2: ludzkość jest w niebezpieczeństwie.

Tri amerykańskie firmy (Bungie, Wysokie Moon Studios i Vicarious Visions) pracują ciężko, aby gra przeznaczenie 2 stał się idealną kontynuacją pierwszej części. Projekt jest przedstawiony w płaszczyźnie gatunku science fiction, który ma świetny shooter multiplayer z wiodących twarzy. Platforma, która będzie dostępna do gry przeznaczenie 2:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PK dla Windows

Osnovnaya temat, który przenika produkt gier przywrócić utracone pozycje. Koncepcja ta jest dość obszerny i obejmuje władzę, posiadanie broni, i tak dalej. d. Autorzy przedmiotów komputerowych jest bardzo chce umieścić ludzkość na skraj wymarcia, zmuszając go z ostatniego kawałka siłę szukać drogi ucieczki. W tej sytuacji, gdy staje się jasne, że walka będzie gwałtowny, brutalny, długo. Co się dzieje przenosi gracza do odległej przyszłości, kiedy technologia i rodzaj osiągnął wyżyny, ale stały się one przyczyną śmierci.

Vyzhit żadnych kosztów.

Skachat przeznaczenie 2 może być na jesieni 2017 roku, a kto ma czas na pre-order otrzymają jako bonus dodatkowych elementów gry, treści, dostęp do rozszerzeń. Ale teraz każdy może zapoznać się z funkcjami gry, począwszy od historii. Ludzie już dawno opanowali przestrzeń, oprócz przyjmowania nowych kwestii świadczeń. Okazało się to być nie mniej wrogów niż na Ziemi, w tym słynnego okrucieństwa armii Goul. Strażnicy pilnujący go utraciły unikalne moce, które pozwolą im zachować zegarek. Teraz ludzie stracili ostatnią nadzieję na obronę, a zmuszeni do opuszczenia miasta, uciekając.

No zawsze są dzielne dusze, którzy nie chcą pogodzić się z agresorem. Są one gotowe do wzrosnąć, aby zebrać jak najwięcej siły, jak to możliwe. Zaczynając w przeznaczenie 2 Play. Tylko przy użyciu wszystkich zasobów, a także uczą się pracować razem, to będzie możliwy powrót własnego domu, i wszystko, co zostało zabrane. Aby to zrobić, trzeba będzie ogromny wybór broni, a twórcy wzięli pod uwagę wnioski z graczy, a odwołany zbiór przypadkowych cech. Jeżeli wcześniej wziął dni i tygodnie, aby poprawić jego wydajność, jest obecnie możliwe, aby skupić się na misji, wiedząc, że pistolet w dół.

Sredi odwiedzą miejsca:

  • Nessus planeta Vex. Jest możliwe, aby znaleźć prawdziwe skarby. Jego mieszkańcy udali przebywa w świecie maszyn, które znajdują się wewnątrz i na powierzchni.
  • Io satelita Jowisza. On jest zainteresowany zarówno ludzi jak i maszyn z planety Nessus i musi być chroniona przed inwazją Legionu, który szuka nowego źródła mocy tutaj dalszych podbojów.
  • Titan powlekane wody Saturna. Stąd głębokościach i tam dostrzegalnego dowód ludzkiego. Tylko małe wioski, a nawet budowa barki na powierzchni. Jednak pod nimi w ciemnej wodzie czai się coś strasznego.
  • Gorod ostatnia osada ludzka na Ziemi. Został zbudowany przez nieznajomego, który karmi go swoją energią i służy jako ochrona przed wrogiem.

V przeznaczenie 2 w obliczu „Vanguard” znajdziesz potężnego sojusznika, który przewodzi trio Strażników, aby zapewnić wyposażenie armii. Ich przywódca Kade 6, postanowił stać się obcy, a teraz wędruje przez pustynię. Dołącz do niego, czekasz na niebezpiecznych przygód.

 

Zagraj także