Diablo 2

Alternatywne nazwy: Diablo 2

Diablo 2

Diablo 2 Gra jest kontynuacją pierwszej części gry Diablo. Ta gra została zaprojektowana w stylu działania.

Na początku gry masz do wyboru klasy postaci wyć, z których każda charakteryzuje się własnymi umiejętnościami i cechami. W trakcie gry będziesz musiał rozwinąć swoją postać, aby zwiększyć jego wydajność. Głównym celem gry jest zniszczenie potwora o nazwie Diablo. Kiedy go zniszczyć, będziesz miał okazję zagrać w bardziej złożonej poziomie.

Pobierz Diablo 2 można z oficjalnej strony gry lub z fan-site. Można również grać w Diablo 2 do pobrania za darmo przez torrent file.

Możesz się zarejestrować za darmo w Diablo 2. Aby zarejestrować się, należy określić:

1) jego imię i płeć.

2) adres e-mail i datę urodzenia.

Diablo 2 Postacie są podzielone na siedem grup. Graj w Diablo 2 można użyć jednego z bohaterów:

1) Amazonka - posiada magiczne moce, zna zaklęcia. Gdy stan zdrowia zwiększa się szybciej niż manny. Jej ramiona - it włócznie, rzutki, łuki i strzały.

2) Nekromanta - to postać, która ma nekromancji. To daje mu możliwość wywoływania umarłych szkielety i golemy. Ponadto może on wykorzystać klątwę, która może osłabić przeciwników. Mają one wysoką energię i umiejętności, jednak są na niskim poziomie - żywotność i wytrzymałość. Mann wzrasta znacznie szybciej niż zdrowia.

3) Barbarzyńca - to postać, która używa bitwa płacze. On jest silny tylko w walce wręcz. Najlepiej jest, aby poradzić sobie z dwóch broni na raz. Barbarzyńca może zniszczyć wrogów i zastosowanie ich super skoki. Energia jest słabe, ale wytrzymałość i żywotność jest na wysokim poziomie. Healthcare rośnie znacznie szybciej niż liczba many.

4) Paladyn - to postać, która ma aury. W jego zamówienia obejmuje aurę ochronną i obraźliwych. Jego bronią są potężne ciosy. Palladin mają mało energii, ale siła i witalność przeciwnie. Zdrowie i kasza faktycznie rośnie jednakowo.

5) Czarodziejka - to postać, która ma elementy. Ona podlega: piorun, ogień i zimno. Maks. moc na energii Czarodziejki i zwinności. Jednakże, wytrzymałość i żywotność jest na niskim poziomie. Manna poprzez dwukrotne niż liczba zdrowia.

6) Assassin - jest bardzo trudne charakter. Może to spowodować jego cień i ustawić pułapki z ich czarów. Healthcare rośnie znacznie szybciej niż liczba many.

7) Druid - jest uniwersalny charakter. Pod jego dowództwem to zwierzęta i ptaki. Może on przekształcić się w bestie. Oprócz niego z zastrzeżeniem dwóch elementów: ogień i zimno. Semoliny rośnie znacznie szybciej niż zdrowia.

A więc by zacząć grać, trzeba najpierw Diablo 2 klient gry do pobrania, a następnie zainstalować go. A potem, gry Diablo 2 daje wiele niezapomnianych emocji, które można podzielić się z przyjaciółmi.

W grze Diablo II - tylko dla prawdziwych, odważnych graczy.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi