Duchowni Wschodu

Alternatywne nazwy: Duchowni Wschodu

Jeśli lubisz gry wykonane w stylu anime, to Divines gry Wschodu z pewnością powinny cię zadowolić. Jest to jeden z projektów stworzonych przez deweloperów Game321 zatem jak pokazuje praktyka, można się spodziewać czegoś bardzo ciekawe i dobrze wykonane. Gra w przeglądarce jest wspaniałym refleksji na temat gier wykonanych w gatunku MMORPG. W związku z powyższym, projekt realizowany jest wszystkie cechy typowe dla gatunku MMORPG. Na przykład, trzeba stopniowo pompowana charakter, aby móc uzyskać dostęp do nowych poziomów. Od samego początku gry do każdego uczestnika projektu są dostępne questy i zadania związane z RPG. Należy zauważyć, że wszystkie działania w grze występują dość szybko, cały teren rozwija się tak szybko, że ty, jako gracz na tyle uparty się kilka godzin, aby dostać się do poziomu 25.

Divines Wschodu forum - wielkie MMO gry online, realizowanych w trybie 2D. Przeglądarka projektu, dzięki czemu nie trzeba pobierać i instalować żadnego dodatkowego oprogramowania lub klientów. Wprowadzenie do gry, są transportowane do czasów starożytnych. Ta gra świat jest wypełniony po brzegi niezwykłymi unikalnych stworzeń, które prowadzi mitologii chińskiej. Ale teraz nie ma wystarczająco świata. W sprawie misji, jesteś odpowiedzialny - teraz jest ścigany przez bogów, z jednej strony, a na innych nieprzyjaznych stworów, musisz pomóc tej trudnej ziemi. Pomoc może tylko zjednoczony z gier "kolegów", poznać nowych przyjaciół. Razem, aby pokonać siły zła będzie dużo łatwiejsze.

Ponieważ mówimy o projekcie internetowym, to, oczywiście, w Bóstw z rejestracją Wschodniej będzie musiał rozpocząć grę. Nawet pomimo tego, że wszystkie prezentowane jest zarządzanie projektem w języku angielskim, do czynienia z to nie jest trudne - wszystko zrobić dość łatwo dostępne i zrozumiałe.

Aby rozpocząć proces rejestracji, wystarczy połączyć «Początek gry», który znajduje się w lewej części strony gry.

Otworzy się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego można rozpocząć w Bóstw w sztuce Wschodu. Dokładnie zapoznać się z instrukcjami wyświetlanymi systemu i wypełnić wszystkie pola, aby wskazać swój login, hasło i e-mail box.

W razie potrzeby, każdy nowicjusz, aby zalogować się do systemu będą mogli korzystać ze swoich danych w jednym z portali społecznościowych. Tak, patrz autoryzacji za pomocą Facebooka, Google, Yahoo i Paypal. Jeśli wcześniej spotkać się z gry Game321, a następnie sprawdzić, można zejść do wprowadzenia wcześniej zapisanych danych.

Każdy będzie mógł grać duchowni gry Wschodu jedną z klas postaci:

Idolem posiadają magiczne moce.

Miecz św dobrze rozwinięty fizycznie.

Liść Elf może leczyć sojuszników i innych znaków.

Przyjemne i fakt, że każdy będzie mógł grać duchowni Wschodu darmo.

 

Zagraj także