DK Online

Alternatywne nazwy: DK Online

Gra DK Online - wieloosobowa gra RPG jest fantastyczne. Jego twórcy, koreańska firma Aeria Games, dał ci wspaniały świat gry. Oczywiście nie jest tu bez bitew i podbojów zamków. Wszystko opiera się na bajce, których ujawnienie jest prezentowany Państwu na miejscu. Rozgrywka odbywa się w grze DK Online w trybie online.

Na początku gry, dla dobra tej grze, należy sprawdzić zgodność komputera jako prostych średnich wymaganiach systemowych:

· Średnie ustawienia komputera;

· Połączenie z Internetem;

· Keyboard;

· Mysz.

Teraz stoi tu do utworzenia konta, trzeba wydać w grze. Rejestracja DK Online nie zajmują dużo czasu i powodować problemy. Co ważne, doradzić, sprawdzić informacje podawane

1. Odwiedź oficjalną stronę gry Smok Knights Online;

2. Idź do - grać za darmo w wersji beta;

3. Czy zdecydujesz się zarejestrować za pośrednictwem sieci społecznej Facebook;

4. Jeśli zdecydujesz się kontynuować rejestrację tutaj, kliknij na linii, gdzie pytam, czy masz konto,

5. Podaj swój aktualny adres e-mail,

6. , Aby wybrać miesiąc, dzień i rok swojego urodzenia,

7. , Wprowadź kod w określonym oknie, które znajduje się na liście obok;

8. Tap - zabawa.

Twoje zapytanie do gry w wersji beta wysłane. Czekać nie trzeba długo.

Kiedy przychodzi czas na granie DK Online, musisz wybrać bohatera. Skład każdej klasy i rasy można wejść. Po czyjej stronie będzie podjąć. Twórcy, gra DK Online, to są przydzielane dla czterech ras: lycan, Elf, Człowiek i Felynx. I te cztery klasy:

  • Czarodziejka;
  • Wojownik;
  • Paladin;
  • Cienia.

Czarodziejka - prawdziwi rewolucjoniści, którzy posiadają magię starożytnych smoków. Z zwinność siał spustoszenie na przeciwników, dając im duży wpływ na ich magii. Trzyma wrogów na dystans.
Warrior - odgrywają ważną rolę w walkach. Silny na pierwszej linii frontu, walcząc do samego końca. Najsilniejszy wręcz wojownikiem.

Paladyn - Święci wojownicy w pobliżu bitwy, są strażnikami Światłości, wierzą w bogini Dione. Walka z mieczem i tarczą. Zadać ciężkie obrażenia białej magii. Mają dobrą zbroję.
Cienia - mają magię, ale nie jest to smok, a jego osobliwością. Lepsze walki na dużych odległościach.

Wybierając notatkę race, które nie odpowiadają one do wszystkich klas, to jest przy wyborze rasy, możesz być tylko w niektórych klasach.

Utworzyć swój zamek, który będzie bronić od strasznych potworów w całej rozgrywki. Jeśli nagle nie mieszkać w bitwie, zamek przechodzi w posiadanie innej frakcji. I walka do zamku może być wznowione w przyszłym tygodniu. Potwory nie zabić dużo. Doświadczenie daje prawie nic, za zamordowanie kilkudziesięciu mobów.

Zagraj w gry online DK Online całkiem zabawne. Ta gra udało się zwabić grafikę wysokiej jakości, łatwy w użyciu, i to jest rajem dla miłośników pięknych fantastycznych obrazów elfów i wilkołaków. Witamy zawodnicy różnych kategorii wiekowych.

Dragon Knights Online gra czeka na Ciebie !

 

Zagraj także