Devil May Cry

Alternatywne nazwy: Devil May Cry

Gry Devil May Cry - to gra wideo, która jest rewizja znanej serii. W serii o tej samej nazwie, to piąty i jednocześnie, 1. w nowej serii. Jest to pierwsza gra z serii, która nie została przedstawiona przez firmę Capcom, a zaangażowane w studio Ninja Theory rozwoju z Wielkiej Brytanii. Wersja Devil May Cry na PC studio spędził QLOC z Polski. Ta gra z gatunku slasher w rosyjskiej firmy 1C Softklab zaangażowani, a to jest gra, w zależności od hazardu magazynu jest najlepszy slasher w 2013 roku. Wielu graczy rozważyć transmisji Devil May Cry Brytyjska (Ninja Theory) najlepiej zdarzenie występujące w tej serii gier w ciągu ostatnich pięciu lat.

Jeśli zdecydujesz się na pobranie Devil May Cry, będziesz mógł się upewnić, że podczas gry stało się łatwiejsze, jednocześnie poprawiając na twarzy też. Rozgrywka stała się bardzo wygodne i bardziej przemyślane, a sama gra stała się dużo bardziej piękny wizualnie. Wersja PC nie okazało się gorsze dla wersji konsoli z piękną grafiką i dużą kontrolę. W Devil May Cry pojawił poważny spisek zorganizowany ponadto znaków Devil May Cry mieć jasny zrozumiały motywacji. Teraz dialogi znaków stał się interesujący dla bohaterów teraz ciekawe do oglądania.

W internecie na pewno znaleźć wiele odniesień do filmu Devil May Cry, widząc, że każdy gracz będzie wiedział, że głównym bohaterem tej gry jest pół-demon i poluchelovek zaangażowany w eksterminację demonów w ramach własnej agencji. Po Dante zostaje wysłany do walki Mundus - Władca Ciemności, aby rzucić go w druku w Świecie Mroku. To nie w momencie ojciec Dantego. I tak Mundus w celu całkowitego zniszczenia rodziny do tego Dante wysłał jego słudzy. Dante odesłany z demonami, a następnie trafia do ogromnego zamku, który jest jego spotkanie z demonem Nelo Angelo, w którym dusza przekształca brakuje Virgil - jego brat. Po uruchomieniu gry Devil May Cry, a zobaczysz, że jest to, jak wydarzenia rozwijają się na początku gry.

Każdy gracz złapany w wirtualnym świecie Devil May Cry będzie mógł się upewnić, że gra odbywa się w jakiejś tajemniczej alternatywnej rzeczywistości, w którym ulice są spiralnie wieża nagle nabiera skrzydeł, demoniczne więzienie może otrzymać bezpośrednio z odbicia w wodach miasta rzeka. Konwersja może nadal występować klub nocny w połyskujące kolory neonowe halucynacji kwasu. Taka transformacja niemal surrealistyczne zachwyci każdego gracza.

Należy zauważyć, że nie jest to wszystkie pozytywne momenty w grze Devil May Cry. Tutaj twórcy zrobili tak, że główny bohater broń została podzielona na trzy rodzaje w zależności od trybu. Więc Dante, natomiast w trybie standardowym może huśtawka miecz i strzelać pistolet, jak z broni maszynowej szybkiego ognia, w trybie anielski Dante jakby on przyciągnął do celu i podszyte jej kosę, w trybie demonicznego - ciągnie hak przeciwnika i wysyła do nich ogromny topór. I choć warianty atakuje trochę, ale jeśli umiejętnie łączyć broń, Dante można porównać z chopper siły zła. A w trakcie gry, będziesz miał ogromną ilość technik walki, znacznie bardziej stromo i spektakularne.

W każdym razie staram się grać samodzielnie, przejdź misję Devil May Cry i pozbyć się demonów. Szczęścia nie zaszkodzi!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi