Devil May Cry 4

Alternatywne nazwy: Devil May Cry 4

Gry Devil May Cry 4 - prasowa, która odbyła się 09. 07. 2008 Jest swoistą mieszanką trzech gatunków - przygodowy, thriller i slasher aromatyzowane Ruchy na miejscach i RPG (odnosząc się do otwarcia nowych umiejętności). Gameplay Devil May Cry 4 jest podzielony na trzy części: walka sam bezpośrednio, walki z bossami i ruchomych.

Jeśli zdecydujesz się na Devil May Cry 4 pobrać, zainstalować grę na komputerze i rozpocząć grę, dowiesz się, że grze fabuła rozwija się w sposób następujący: centurion Sparda wpada dziewczynie ziemi i bunt przeciwko mocom ciemności, lord pokonał wojska Mundus. Rycerz, Sparda szybko idzie do podziemi. Po opuszczenia jego syn Dante, który wygląda jak człowiek, ale ma sprawność i ma demona energii. Po demony zabił swoją matkę, Dante odnajduje dzieło swego życia - do wykorzenienia zła.

Gracze, rozpoczynając w Devil May Cry 4, grać będzie widać, że twórcy postanowili zastąpić tę część bohatera gry. Teraz każdy będzie mógł grać przez głównego bohatera o imieniu Nero, który jest Kawalerem Orderu.

Gra ma walutę (Proud Souls), która jest pewna ilość punktów są przyznawane po przejściu poziomu. Dla tych punktów można kupić nowe combo lub zwiększyć moc dostępna - bez czasami niemożliwe do ukończenia gry. Więc należy starać się być przyznane po zakończeniu misji więcej punktów.

Gry Devil May Cry 4 PC uderzające żadnych nasycenie kolorów gamer i bogatą paletę. Grafika jest tak dobry, że nawet bułki historia, zdecydowano się całkowicie nie na silniku gry. Gry uruchamiane wspaniałe krajobrazy, wspaniałe się śnieżyca pokryły wielkie niebo stopniowo.

Kolejną zaletą tej gry - opracował i wprowadził piękny animacji twarzy, w którym nie są profesjonalnie wykonane i absolutnie istotne blask w połączeniu z grą światła i cienie na twarzach bohaterów. Wszystko to po raz kolejny zapewnia użytkownikom, że ta gra jest niemal doskonały w swoim gatunku. Firma-developer Capcom zrobił wszystko, aby jej dziecko zostawili daleko w tyle wszystkich swoich rywali.

Gra ma

• cztery podstawowe poziomy trudności (od bardzo lekkich do ciężkich: MAN, Demon Hunter, syn Sparda, Dante Must Die)

• trzy dodatkowe poziomy trudności ("Black Knight" z wieloma wrogami i "Piekło i Niebo", w którym bohaterowie umierają z jednym uderzeniem).

Innowacja jest również fakt, że w Devil May Cry 4 było tryb praktyki, które mogą być stosowane w praktyce jako oddzielne strajków i kombinacji kilku metod walki. Chłopcem do bicia gra żołnierz demona.

Jest Devil May Cry 4 znaków

• Dante - bohater gry,

• Wergiliusz, brat bliźniak Dantego,

• Kate - tajemnicza dziewczyna-średnia;

• Lilith - Klub gospodyni, kochanie Mundus;

• Mundus - demonlord;

• Sparda - ojciec Dantego i Wergiliusza;

• Eva - Dante i Wergiliusz mama,

• Fineasz - demon pomoc Dante.

Jeśli jeszcze nie zdecydował, czy pobrać tę grę, poproś o internecie Devil May Cry 4 video, widząc, że będzie łatwiej podjąć tę decyzję. Przy okazji, twórcy zadbali, że gry mogą być odtwarzane nie tylko na PC, tworząc wersję Devil May Cry 4 androida. Teraz może zostać zainstalowana na przykład, tabletki.

Graj i baw się dobrze! Po tym wszystkim, Devil May Cry 4 posiada doskonałą rozgrywkę, opracowane postacie i doskonałej grafiki.

Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi