Doc i Pies

Alternatywne nazwy: Doc i Pies

Doc & Dog gry, która jest idealnym miejscem na beztroskie i relaksujące hobby. Wśród szalonego naukowca i jego czworonożnego przyjaciela wesoła, można zapomnieć o wszystkich problemach i melodii w pozytywny sposób. Projekt może grać w każdej wolnej chwili. Ponieważ aplikacja jest przeznaczona dla urządzeń mobilnych i przenośnych z systemem Android i iOS, to Doc & Dog cmogut cię rozweselić w każdej chwili - w metrze w drodze do pracy, i przedłużającego się rury. Wystarczająca ilość światła humoru - to, czego potrzebujesz, aby ustawić nastroju i rozładować sytuację.

Prosty i trochę szalony Doc & Dog online ma wszystkie niezbędne właściwości gry w swoim gatunku. Jeden wygaszacz pozwala tylko jej ładunek dodatni na cały dzień, a to jeszcze nie są na tyle szczęście, aby przejść każdą misję! Podczas gry będziesz miał do czynienia z profesorem, z pewnością nie jest sam w sobie i jego piesek bardziej odpowiednie. Tylko przeglądając wprowadzający Doc & Dog online umrzesz śmiejąc się i żartuje, patrząc na tego małego nieco ekscentrycznej pary. Dla głównych bohaterów, przy okazji, programiści mogą pisać specjalne podziękowania - okazały tak anturazhnye, ale jednocześnie dyskretny, że gra, chcę patrzeć na nich ponownie. Zabawne przygody i wiele sytuacji komediowych, które wchodzą przyjaciół, zostaw tylko pozytywne i dobre doświadczenia.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie wcześniej pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim telefonie lub tablecie. Aby zainstalować Doc & Dog rejestracji trzeba tylko oficjalnych sklepów App - PlayMarket i AppStore. Twoim głównym zadaniem będzie opracowanie planu gry ucieczki z lekarzem bezludnej wyspie. W trakcie gry, musisz odwiedzić wiele różnych miejsc: do pokonania gorącej pustyni i szerokie morze pływać, wędrować przez ośnieżone równiny i zielonych łąk. Jednocześnie wszystkie kolory w grze przeszedł tak jasne, że oko po prostu nie może być zadowolony.

Gra Doc & Pies będzie musiał dość poważnie, a jak inaczej kupie złomu można uzyskać pracując na uwadze nie uległy schemat samolotu? Następnie wszystkie projekty będzie można wymieniać i poprawić. Pozwoli to uzyskać dodatkowe bonusy, a następnie pokonać znak rekord (można konkurować z siebie i przyjaciół od GameCenter). Każda nowa gra zaczyna się na tej samej wyspie - w projekcie nie ma żadnych poziomów. Lepiej swoje kreacje, tym więcej dostaniesz premie, więc w związku z tym większe szanse będzie można dostać w pierwszej kolejności.

W Doc & Dog gry należy zwrócić uwagę na "pomysły" - rodzaj zasobów gier, które poprawią na zakup pojazdów i innych przydatnych narzędzi i umiejętności. Opracować własne strategie i wdrożyć je - zapisywanie się do lekarza ze swoim czworonożnym przyjacielem w Twoich rękach!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi