Dota 2

Alternatywne nazwy: Dota 2

Dota 2 online - multiplayer strategii stylu gra akcji z elementami RPG modelu f ree-to-play. Już po projekt stał się popularny DotA, gra została stworzona w osobnym klienta, które zostały wprowadzone nowe elementy w celu poprawy wydajności. Te dwie gry są bardzo podobne. Bole tak, że gra Dota 2 został opracowany z pomocą osoby przed rozpoczęciem pracy na pierwszym projekcie. Jednakże nowa wersja posiada szereg zalet. Są to m.in. wbudowany czat głosowy, podłącz wsparcia, obecność stref terytorialnych przeznaczonych do rozdzielenia tych, zadania szkoleniowe, aby pomóc początkującym poprawy reprezentacji wizualizacji działania. Chociaż mechanika gry jako całości nie została naruszona. Zanim produkt on-line, który może stać się użytkownik, jak w świecie gry DotA, ołów walk zespołowych, próbuje zniszczyć bazę przeciwnika. W Dota 2 online są takie same Brytyjczycy pozwoliły zdobyć doświadczenie, uzyskać niezbędne elementy, aby rozwinąć do najwyższego poziomu 25. Wypróbuj go - prawdopodobnie będą zadowoleni!

Najpierw ważne pytanie dla Ciebie - to Dota 2 profil. Występuje on w następujący sposób:

- Wpisz nazwę akkakunta;

- Wymyślił hasło i powtarza się w następnej linii;

- Zgłoszone adres e-mail, która jest potwierdzona w następnym polu,

- Wybierz pytanie bezpieczeństwa i odpowiedź jest podana do niego;

- Wprowadź znaki z obrazu,

- Zaznacz opcję niż jesteś wskazując, że ponad 13 lat i zgadzam się z zasadami gry (lepiej wcześniej zapoznać się z postanowieniami Umowy z użytkownikiem).

Pod koniec procesu tworzenia konta, należy nacisnąć przycisk "Utwórz konto".

Druga ważna kwestia - wymagania systemowe. Do gry potrzebne są następujące parametry: system operacyjny Windows XP / 7 / Vista / Vista 64, Pentium 4 marca. 0GHz / lub odpowiednik AMD, karta graficzna zgodna z DirectX 9 (128 MB lub więcej), ATI X800, NVidia 6600 (lub równoważny) na twardym dysku 5 GB pamięci RAM i 1 GB. Jak mają możliwość przedstawienia - wymagania systemowe dość wyrozumiały.

Tak, jesteś po prostu zaczynasz grać Dota 2 i na pewno powinien dowiedzieć się więcej o tym, co można oczekiwać od swojej postaci. Po wybrać postać i zacząć nią zarządzać, natychmiast wziąć udział w walce z przeciwnikami. Będzie w zespół dąży do zniszczenia budynku głównego wroga, a przy okazji i wytrzeć wieże obronne i zabić ogromną liczbę Brytyjczyków pod stopami. Jednocześnie nie należy zapominać, aby zastanowić się, jak fajnie. Trzeba stale pompować charakter priobrketat broni jakości dobre artefakty. I upewnić się, że wszystko było w porządku, i wziąć swoją część złota, które jest wydawane na udział w zespole.

Rozgrywka polega na walce między światłem i ciemnej strony. Każdy zespół jest do 5 osób. Zespoły rozproszone na liniach, na których jednostki będą musiały stawić czoła przeciwnikom. Cenionych cel - aby mieć czas, aby zniszczyć wrogów centralne szybciej niż robią z Ciebie. Kto był pierwszy - wygrywa!

Zagraj Dota 2 - to znaczy działać w harmonii z podobnie myślącymi wysiłku rozwijać parametry jego charakteru, do dalszego wzmocnienia zdolności do omówienia, co dzieje się z innymi graczami na czacie i po prostu dużo przyjemności z ciekawych zajęć. Podbić poziom po poziomie, wziąć zasłużone nagrody, wziąć udział w meczach treningowych dokładają wszelkich starań, aby doprowadzić do sukcesu zespołu, lub jeśli nie chcesz, aby odcedzić, płynąć z prądem, a na koniec jeszcze zabrać to, co jest winien na koniec bitwy - bez względu na to, co robisz, co najważniejsze cieszyć to wszystko! Gry Dota 2 zaprasza do przyłączenia się. Nie podoba mi się - nikt nie będzie trzymać. Ale najprawdopodobniej nie będzie twarzą rozczarowanie. Ciesz się rozgrywka!

 

Zagraj także