Drakońskie Wars

Alternatywne nazwy: Drakońskie Wars

Gra Draconian Wojny [_2_ ] - jedna z najbardziej popularnych gier kolekcjonowania kart w Internecie. Jest to gra taktyczna, która przenosi w erze smoków. Gracze mogą działać jako potężny przywódca armii smoków lub wojsk człowieka tak szybko, jak to możliwe, aby wygrać Hyperborea skokowej. Wiele gier pro słusznie uważane kart DraconianWarsonlineодной z najtrudniejszych. Ziemia Hyperborea starożytności należała do Smoków, ale poszedł na brzeg technokratów, którzy twierdzą, że gdy Ziemia była w ich posiadaniu. Kontrola nad ziemią - że przyniesie zwycięstwo jednego z żołnierzy.

W Draconian Wojny wolne [ _3_] może grać z każdym. Nie tak dawno temu, że gra stała się dostępna na Desura , gdzie kosztuje $ 2,5. Aby grać online Draconian Wojny [_1_ ] zarejestrowany potrzebne. Aby się zarejestrować musisz kliknąć link « Logowanie lub Rejestracja », znajduje się po prawej stronie ekranu.

1. Przed otwarciem formularza rejestracyjnego w górnym polu, które « Nazwa "należy podać jego nazwę.

2. Następna linia « Hasło » nagrać alias gier ( się, że masz kilka pomysłów).

3. W « E-mail » trzeba podać swoje prawdziwe życie elektronicznej skrzynka pocztowa.

4. Kolejne dwie linie muszą podać hasło, aby wejść do gry i zatwierdź ją, powielanie (w polach " [ _6_] Hasło »i« Sprawdź hasło », odpowiednio).

5. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane, więc pole « Reddit [_2_ ] " s kod », bez gwiazdki, można zostawić to pole puste.

6. Wprowadzenie obowiązkowego zdanie tick « I mają [ _6_] czytaj i zgadzam ... », akceptujesz zasady i umowy użytkownika. W przypadku, gdy nesloglasiya rejestracja jest kompletna i nie można grać w gry online Draconian Wojny .

7. Na koniec wypełnieniu formularza rejestracyjnego, aby potwierdzić swoje "człowieczeństwo", wypełniając pole « Typ [_3_ ] dwa słowa »CAPTCHA dostarczane przez system.

8. Wszystko wypełnione? Kliknij « Następna ».

Teraz, gdy rejestracja jest zakończona, można rozpocząć grę!

W grze istnieją cztery główne rodzaje kart.

1. Ziemia ( Jednostki ), które zawierają stacje naziemne i powietrzne. Każdy teren charakteryzuje się wytrzymałością, zbroi i umiejętności walki.

2. ] [_94_ Broni. Karty te pomóc wylądować swoje oddziały w walce.

3. Magia. Mapy te zapewniają możliwość korzystania z zaklęć i uroków bojowych poprawić budynki, wojsko, aby uzyskać doskonałość w walce.

4. Disorder. Jest to nieprzyjemne dla kart przeciwnika, które umożliwiają korzystanie z różnych sztuczek, zaklęć i czarów, aby złamać plany wroga.

W Draconian Wojny grać [ _3_] będzie interesująca dla wszystkich. Podobnie jak większość gier w karty, to chwyta od pierwszej minuty i utrzymuje napięcie wszystkich graczy do ostatniej minuty walki. W tej grze będzie można poznać nowych przyjaciół z graczami z całego świata i ćwiczyć umiejętności walki. Ta wymagająca gra nie pozostawi nikogo obojętnym. Spieszyć, aby się zarejestrować i spróbować szczęścia w walce!

 

Zagraj także