Smok Pals

Alternatywne nazwy: Smok Pals

Gry Smok Pals to gra online w przeglądarce internetowej, który został stworzony w stylu fantasy. Ta gra została zaprojektowana w gatunku anime, gdzie zwierzęta domowe będą smoki. Gra Smocze Pals Można spotkać unikalne i nieoczekiwane grę, a tu widać klasyfikacji niestandardowe klasy według płci.

W obcym języku (angielski) jest przedstawiony w Dragon Pals rejestracji. W celu stworzenia tej gry, należy wprowadzić następujące informacje o sobie:

1) Jego adres e-mail lub nazwa.

2) Napisz hasła.

Można również zarejestrować via Facebook .

Gra gry Smok Pals Będziesz uczyć swoje zwierzęta - smoki. Możesz doskonalić swoje umiejętności. Może być nawet kilka smoków, które można używać w tym samym czasie, jeśli to konieczne.

Gra Smocze Pals grać trzeba skupić się nie tylko na zaostrzenie walki, ale także będziesz dbać o swojego zwierzaka. Aby to zrobić musisz stworzyć swój własny ogród warzywny i rosną na nim jedzenie dla swoich wspaniałych zwierząt.

W grze przeglądarkowej Smok Pals internetowej, istnieją trzy klasy:

1. Łucznicy - oni siła wybuchowa są znane do rysowania ogromne obrażenia w walce. Oni są najlepiej wykorzystane do Obrażenia na dłuższą metę.

2. Warriors - Mają silne Serce , że czynią z nich Najbardziej rosły obrońców. Mimo ich ataki średni mogą wytrzymać najwięcej ilość obrażeń.

3. Magee - są mistrzami elementy własne dwie strony obrony, a Zastosowanie szkoda. Oni są najbardziej zrównoważone ze wszystkich trzech klas i potężne uzdrowicieli [_7_ ].

Każda klasa ma swój własny, unikalny zestaw umiejętności. Umiejętności te składają się z trzech różnych typów wskaźników: Atak, wsparcia i talentów. Umiejętności takie jak atak i wsparcia można wyciągnąć do baru umiejętności do wykorzystania w walce, umiejętności i talenty działają jako bierne.

Gracze dwa różne rodzaje specjalistom i mogą być wykorzystane do trzech umiejętności w pasku umiejętności w dowolnym czasie. Tylko jeden atak główna umiejętności mogą być wykorzystane w gorącej walce, ale można też używać jak najwięcej kombinacji, jak chcesz.

W grze Smoczych Pals to system alchemii, który służy do konwersji złoto ametyst. Wyższy poziom doskonałości Alchemii, więcej gracz może zbierać ametyst. Nie ma limitu, ile gracz może zmienić i mieć szansę na dziesięć razy więcej. Gracze VIP mają szansę uwolnić rafinowania i można również uzyskać pakiety alchemii.

Aby oswoić smoki i wszyscy zawodnicy będą trudne dla Ciebie.

Walka na arenie i mają odwagę walczyć o nagrody. Poprawić swoje umiejętności i otworzyć drogę do skarbów, które będzie nagrodą za ciężką pracę.

Wybierz swoją klasę i walczyć z całą odwagą.

Zarejestruj się w grze za darmo Pals Smoka, a ustawione jest prawdopodobne i ekscytujące przygody z gry dla siebie i dla swoich małych przyjaciół.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi