Dragons of Atlantis

Alternatywne nazwy: Dragons of Atlantis

Jak można się domyślić z tytułu, gry Dragons of Atlantis zabierze Cię w magiczny świat smoków. Smoki są jeszcze ci, którzy byli w czasach zaginionego kontynentu Atlantydy. Według legendy gry w dawnych czasach ludzie na ziemi wrócił do Atlantydy. Musieli walczyć o życie. Podczas długich walk powstały cztery plemiona Atlantydy. Dziś, te plemiona musiały walczyć między sobą ze względu na ochronę życia. Dodatkowo zwycięzca będzie mógł przejąć kontrolę całego rodzaju ludzkiego. Pomaga również w walce i przynieść zwycięstwo w wojnie can Smoków.

Dragons of Atlantis Online jest nadal jednym z przedstawicieli firmy gier Plinga grać. Wszystkie te gry są z wysokiej jakości grafiką i fajne gry. W przeciwieństwie do innych gier tego producenta w DA nie jest możliwe w tłumaczeniu strony na język rosyjski, więc nieświadomi jeszcze grać przez dotyk. Co prawda, gra zarządzania jest tak proste, że każdy może zrozumieć go bez problemów.

Jeśli wcześniej spotkał się z gry Plinga a może nawet uderzył konta w tym serwisie, to Smoki rejestracji Atlantis odbędzie się w ramach systemu uproszczonego, czy raczej po prostu zalogować się do systemu na podstawie zarejestrowanych danych. Jeśli jesteś początkujący, musisz wypełnić prosty formularz.

1. W środku pola przed sobą utworzą. Jeśli chcesz, możesz zalogować się na swoje konto na Facebooku. Jeśli nie, górna linia postaci zatytułowany «e-mail» podaj swój adres e-mail.

2. Następny w kolejce «hasła» wprowadź hasło, aby zalogować się do swojego konta osobistego.

3. Golf «Hasło» Lista login gry.

4. Aby system mógł zakończyć rejestrację i zaczął jak najszybciej do gry Dragons of Atlantis, musisz zaakceptować warunki korzystania przez sprawdzenie linii «Akceptuję warunki ...».

5. Jeśli chcesz, możesz zapisać się do newslettera ze strony administracji, kontroli linii «Wyślij mi Biuletyny», jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości, pozostawić puste pole.

6. Po wypełnieniu wszystkich pól i sprawdzeniu poprawności wypełnienia, kliknij na "ewidencja".

Teraz można nie tylko bezpłatnie grać Dragons of Atlantis, ale pójdzie gładko, w innych grach Plinga.

W grze masz do wyboru bohatera, a raczej, że należy do jednej z czterech plemion.

1. Zolmek. Brutal zolmeki stanie znaleźć wspólny język z wszystkich istot żywych, zwłaszcza z Dragons.

2. Piece. Znaki te mają bystry umysł i niesamowitą zręcznością wiedzą dużo magii i nauki.

3. Soleriany. Przebiegli i bezlitośni znaków. Oni zawsze wygrać za wszelką cenę.

4. Amazonki. Odważnych kobiet wojowników. Te wojowniczy panie nie przestraszyć jednego mężczyznę.

Wybierz plemię, nazwać swoją postać i nadać miastu nazwę. Teraz możesz grać!

Ważne jest, aby pamiętać, że gry Dragons of Atlantis jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Czuć dzielnego wojownika z czasów średniowiecza i postarać się o władzę nad światem z pomocą smoka ...

 

Zagraj także