Prorok Smoka

Alternatywne nazwy: Prorok Smoka

Gra Dragon Prorok jest systematyczna walka, która oferuje graczom rozgrywkę bardziej realistyczną walkę.

Smocza Prorok Internecie wyśle ​​cię do miejsca, w którym smoki snujące się po ziemi, morza i latać w powietrzu.

Prorok Smok gry pozwala graczom do zaangażowania się w walkę z różnymi smokami. Odzyskać ten porządek na ziemi od złego Czarnego Smoka, który uciekł z toczenia.

W proroka rejestracji Smoka jest w następujący sposób:

1. Musisz znaleźć na stronie gry Smoka Proroka Internecie.

2. Początek formularza zobaczysz przycisk, z którym można tworzyć w grze poprzez Facebook, sieci społecznej.

3. Innym sposobem, aby zarejestrować się do ciebie jest, aby zarejestrować się na stronie.

4. Na miejscu w pierwszym rzędzie podczas rejestracji wpisz swój adres e-mail.

5. Powtórz podanie adresu e-mail w następnej celi.

6. Zanotuj hasło do gry. Użyj tej kombinacji tylko w tej grze.

7. Pomyśl imię i zapisz go.

8. Przeczytaj punkty, jak opisano poniżej form. Jeśli jesteś zadowolony z wszystkiego w nich, zaznacz je, czyniąc je kliknąć.

9. Naciśnij «teraz zagraj za darmo".

Zagraj Smoka Proroka Będziesz pośrednictwem przeglądarki internetowej, więc powinieneś sprawdzić: łączenie się z Internetem i został zainstalowany w komputerze dowolną przeglądarkę.

Zanim zaczniesz grać Smoka Proroka grać, musisz zapoznać się z cech gry:

1. Smoki są wszędzie: w świecie, w kształcie smoka, ponad 300 unikalnych smoki przemierzają ziemię. Możesz walczyć, przechwytywania, pociąg i jazda na nich korzystać i rozwijać swoje unikalne zdolności i umiejętności oraz pomóc w jego sprawy.

2. Combat system: Smocza Prorok używa Auto-combo systemu docelowego i dać graczom bardziej realistyczną rozgrywkę walki. Ten system daje graczom większą kontrolę o szerszym zakresie możliwości taktycznych niż tradycyjne MMO.

3. Piękne ciekawych świata: gracze podróżować ekscytujący świat pełen niesamowitych szczegółowych krajobrazów. Tajemnice, problemy i stworzenia czekają aby zobaczyć, jak po rozpoczęciu odtwarzania.

4. Rozbudowany system mieszkalnictwa: pozwól swojej wyobraźni i wzbudzić Państwa oczekiwania. Gracze mają pełną kontrolę, aby zbudować i rozwijać swoje miasto jedyne w mieście, a ostatecznie imperium.

5. Frontier System: Przywódcy Gildii radujcie się! Z tym na szeroką skalę systemu budowy, gracze mają możliwość budowania ich ostatecznego królestwa. Dochodzenia swoich obywateli i ich imperium, będzie rozwijać się w grze.

Smocza Prorok online - jest to gra fantasy, który zdobył wiele osób. Dołącz do jednej z nich i się z nimi dogaduje zabawa gry Dragon proroka.

Prorok Smoka przyniesie Ci wiele doświadczeń, które będzie można doświadczyć podczas przechodzenia gry. Zarejestruj się i nie zatrzymać się na osiągnięciach swoich celów!

 

Zagraj także