DreamFields

Alternatywne nazwy:

Game Dreamfields - jeden z przedstawicieli słodkich serii gier z Plinga Play. Z pewnością więcej Dreamfields jest przeznaczony dla młodych przedstawicieli klasy geymerskogo, a gracze mogą się zrelaksować, grając w tę uroczą i dobrą naturę grę. Dreamfields online przypominają wspólne i lubiane przez wiele aplikacji na Facebooku lub na Twitterze. Bardziej realistyczny, aby wyobrazić sobie, czego oczekują od gry, możesz spróbować go przetestować, klikając przycisk"Spróbuj"u dołu formularza autoryzacji. Nawiasem mówiąc, język projektowania gier można zmienić od standardowego języka angielskiego na bardziej zrozumiały dla naszych rodaków Rosjanin. S. Flaga) i zmień na język rosyjski.

Aby zobaczyć pełniejszą wersję gry, musisz się zarejestrować. Dokładnie tak samo jak Dreamfields sprawdza się w wielu innych grach online, jest obowiązkowe. Zarejestrowani użytkownicy uzyskują dostęp do większej liczby opcji gry i bonusów.

1. Aby rozpocząć proces rejestracji, musisz wypełnić formularz, który znajduje się na środku ekranu gry.

2.

3. Jeśli nadal preferujesz tradycyjne metody rejestracji, górne pole formularza, nazywane E-mail, wpisz swój e-mail.

4. W następującym wierszu wprowadź hasło, aby zalogować się na swoje konto osobiste. W wierszu"Nazwa użytkownika"wpisz swój pseudonim, tak aby uzyskać dostęp do systemu podczas gry.

6. Aby zaakceptować warunki gry, zaznacz odpowiednią linię.

7. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję korespondencji z administracji, chyba że chcesz otrzymywać wiadomości, pozostaw puste miejsce na pokaz.

8. Wszystkie pola są wypełnione? Kliknij zielony przycisk"Zarejestruj".

Jeśli jesteś w Dreamfields gra na swoim koncie na Facebooku, lista zostanie wyświetlona znajomym znajomych, którzy także zainstalowali i grają w Dreamfields.

W trakcie gry system zawsze oferuje Ci coraz więcej zadań i zadań, które nie będą się nudzić. Zakończenie proponowanych zadań, można uzyskać dodatkowe punkty. I ta gra z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnie

 

Zagraj także