Driver: San Francisco

Alternatywne nazwy: Driver: San Francisco

Kierowca Gra: San Francisco - jeden z najbardziej ekscytujących wyścigów wieloplatformowy. Podstawowa różnica w realizmie. Trzeba będzie dokładnie doskonalić umiejętności jazdy i przezwyciężyć wszelkie trudności trasy. Jak deweloperzy projektów rozsławił Ubisoft, by wątpić jakość gry nie jest konieczne - to jest naprawdę wysokiej jakości i solidnie wykonany projekt. Projekt ten jest logiczną kontynuacją uznanej Driver. Ogólnie rzecz biorąc, projekt jest podobny do wszystkich poprzednich gier z serii, ale nadal niektóre wielkie innowacje nie wspominając niemożliwe.

Driver San Francisco gra daje możliwość zapoznać się z kontynuacji opowieści o dwóch zdesperowanych kierowców i zatwardziałych wrogów, John Tanner oraz Charles Jericho, którzy jeszcze udało się przeżyć po strasznej strzelaninie w Stambule. Po tym incydencie, faceci byli jeszcze w stanie wrócić do rodzinnego Stanach Zjednoczonych. Teraz Tanner został patroluje ulice San Francisco, a Jericho czeka sąd wyroku. Jednak charakter przestępcą Jericho zdołał uciec z ataku na samochodzie policyjnym niosąc go. W próbie zatrzymania uciekinier Tanner dostaje w strasznym wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Przeżyje, ale zapada w śpiączkę. Cóż, jak nie chcesz, aby szybko pobrać sterownik San Francisco, aby osobiście ustalić prawdziwości takiej niesamowitych wydarzeń?

Po takich wydarzeniach Tanner był w stanie o nazwie «przejście», które daje mu możliwość stać się wszczepiony w ciałach innych ludzi, jeśli jest to konieczne. Teraz, przenosząc się z samochodu do samochodu, będziesz mógł nadal z powodzeniem, jak się wydaje, nawet autodestrukcyjne misja.

Kiedy można pobrać Driver: San Francisco, będziesz zaskoczony na wielkiej floty, dostępna dla graczy. Jest ponad 120 unikalnych i legendarne samochody, które w trakcie gry można uaktualnić na nowy poziom! A nie tak dawno temu, deweloperzy obiecał rozważyć dodanie w Driver: San Francisco rosyjską maszynę, tak by zachęcić wszystkich rosyjskich fanów projektu.

W tym projekcie, można spróbować się jako kierowca w ruchu na ponad 200 km droga. W tym przypadku, w przeciwieństwie do poprzedniej części gry, w kontynuacji Kierowcy będą realizowane aż 9 głównych trybów gry, co pozwala uczynić grę bardziej interesującą.

Aby pomyślnie pobrać grę Driver: San Francisco, trzeba będzie kupić pre-klucze do niego dostęp. Możesz to zrobić klikając na link z głównej strony gry. Do przeprowadzenia misji można zarobić pieniądze, które następnie zostaną wydane uaktualnienia istniejących lub nowego samochodu.

Możesz nagrywać swoje rekordy na specjalne DVR, które wyposażone są w sterownik: maszyny San Francisco. I późniejsze osiągnięcia można dzielić się ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Pośpiesz się i przetestować Driver: San Francisco na PC, to rzeczywiście świetny i ekscytujący wyścig!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi