DSF Gwiezdna Flota

Alternatywne nazwy: DSF E92

DSF Gwiezdna Flota: spojrzenie w przyszłość

. Dziś kosmos kryje wiele sekretów i nie wiemy, czy istnieje życie na innych planetach poza naszymi. Obawiamy się kosmitów, przedstawiając ich często jako agresywnych oprawców. Ale być może, jeśli istnieją inne cywilizacje, nie wszystkie są niebezpieczne. Kto wie, co przyniesie przyszłość ludzkości. Co dało mu otwartą przestrzeń, a podczas dalekich podróży możesz handlować ze słodkimi humanoidami, powstrzymać się od kontaktów z innymi i szczerze spierać się z trzecią. Multiplayer gier DSF Przeglądarka Starfleet gra na ten temat, proponując być u steru:

 • Linkora
 • krążowniki
 • Cornets
 • Fighter
 • Fregat
 • Flagman

Czekamy na kosmiczną odyseję, majestatyczne krajobrazy zimnego blasku gwiazd, niespotykane przygody, niebezpieczne potyczki, badania i studia nad technologiami przyszłości. Rozpocznij grę w Gwiezdną Flotę DSF i pozwól kosmosowi się poddać.

Jak zaczyna się przygoda?

Jak to jest przyjęte w zabawkach MMORPG, DSF Star Fleet najpierw rejestruje się lub wchodzi przez serwis społecznościowy. Następnie wybierz serwer, a następnie stwórz bohatera, wybierając płeć i przypisując nazwę. Teraz najciekawsze spotkanie z asystentem, który rzetelnie zapoznaje Cię z przebiegiem wszystkich wydarzeń, pomaga radzić sobie z zarządzaniem i ofertami, aby ukończyć swoje pierwsze zadania szkoleniowe.

Nowicjusz jest bardzo przydatny do wykonania proponowanych zadań. Pomoże to nie tylko szybko poradzić sobie z pracą bazy, ale także przyniesie trochę zasobów do dalszego rozwoju. Po zakończeniu misji asystent cofa się, a od czasu do czasu przypomina sobie jedynie przydatne wskazówki i zadania. Dalszy rozwój sam sobie, studiując liczne gałęzie.

 • Recover resources
 • Budynek budynków i statków
 • Rozwiń planetę i stację
 • Złóż sklep
 • Wprowadź obronę
 • Zbieraj podatki

Jeśli są statki, potrzebują paliwa i pilotów i kupują je za złoto wydobywane podczas misji. Jest jeszcze inna waluta, diamenty, ale możesz je dostać za prawdziwe pieniądze. Ale możesz znacznie przyspieszyć swój rozwój.

Pierwsze kroki w conqueror

Dla możliwości bezpiecznego wstania, chcę pokłonić się deweloperom i bardzo Ci dziękuję. Dopóki nie usuniesz blokady i nie pozwolisz innym uczestnikom wciągnąć cię w wojnę, nikt nie może tego zrobić. Podczas gdy twój zakaz działań wojennych jest skuteczny, możesz cieszyć się ekonomią i budową, rozwijać kopalnie, gromadzić metale i wytwarzać niezbędne przedmioty. Wszystkie budynki są połączone i należy je ulepszyć, aby uzyskać nowe możliwości.

V DSF E92 flota, będziesz zwracać większą uwagę na przygotowania do bitwy, a nie na udział w niej. Zatrudniaj kapitanów i buduj statki, a następnie wysyłaj je do punktu konfliktu, aby obserwować, co się dzieje.

Radars pomoże wykryć podejście obcych, dając alarm, a im wyższy poziom ich pompowania, tym dokładniejsze będą odczyty. Statki wymagają również ciągłych ulepszeń, a możesz wyposażyć je w dodatkowy pancerz, broń i zwiększyć umiejętności ataku i obrony.

Wiadomo, że trudno jest odeprzeć najniebezpieczniejszych wrogów iw tym celu stworzono Alnsę. Aby dołączyć do nich, musisz złożyć wniosek, a jeśli zostaniesz zaakceptowany, znajdziesz sojuszników, którzy pomogą w zasobach i wojsku, jeśli spotkasz się z silnym przeciwnikiem.

sojuszów również daje zadania, a tylko ich uczestnicy mogą je otwierać, ale możesz wykonać tylko 2 dziennie. Aby odnieść sukces, otrzymasz medale, które zwiększą rangę Twoich kapitanów.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi