DSF Floty

Alternatywne nazwy: DSF E92

Igra DSF Floty: Patrząc buduschee

Przestrzeń

Segodnya skrywa wiele tajemnic i nie wiemy, czy istnieje życie na innych planetach oprócz naszego. Jesteśmy przestraszony przez kosmitów, prezentując swoje często agresywnych prześladowców. Ale być może, jeśli istnieją inne cywilizacje, nie wszystkie z nich są niebezpieczne. Kto wie, co przyniesie przyszłość zaprezentuje ludzkość. Co dało mu otwarte, iw której długie podróże mogą udać się do handlu z ładnej humanoida, powstrzymać się od kontaktu z innymi i otwarcie feud z trzecią. Oparty na przeglądarce gra multiplayer DSF Flota gra z tego tematu, oferując stać na czele:

 • Linkora
 • Kreysera
 • Korveta
 • Istrebitelya
 • Fregata
 • Flagmana

Vas czeka Odysei kosmicznej, majestatyczne krajobrazy zimnym światłem gwiazd, bez precedensu przygodowy, niebezpiecznych starć, badań i studiów nad przyszłością technologii. Zacznij DSF Gwiezdnej Floty grać i niech przestrzeń złoży do ciebie.

S które rozpoczynają priklyucheniya

Kak akceptowane zabawki MMORPG, najpierw przychodzi rejestrację DSF Gwiezdnej Floty lub wpisu poprzez serwis społecznościowy. Następnie wybierz serwer, a następnie stworzyć postać, wybierając płeć i przypisywanie nazwy. Teraz najbardziej interesujące spotkanie z asystentem, który pracowicie wprowadza do wszystkich przebiegu wydarzeń, pomaga radzić sobie z zarządzaniem i zaproponował, że zabierze swoje pierwsze zadania szkoleniowe.

Novichkam bardzo przydatna do przekazania proponowanych zadań. To nie tylko pomoże szybko uporać się z pracą bazy, ale także przynieść środki na dalszy rozwój. Po zakończeniu misji, asystent do odciągnąć, a czasem tylko o sobie przypomni porady lub pracy. Dalszy rozwój robisz sam, studiując wiele oddziałów.

 • Dobyvayte resursy
 • Stroyte budynki i korabli
 • Razvivayte planeta i stantsiyu
 • Nakaplivayte zoloto
 • Vozvodite oboronu
 • Sobirayte nalogi

Esli mają statki, potrzebują paliwa i piloci, i kupić je po złoto wytwarzanego podczas questów. Pod warunkiem kolejne diamenty walutami, ale można dostać je za prawdziwe pieniądze. Ale wtedy można znacznie przyspieszyć swój rozwój.

Pervye kroki zavoevatelya

Za okazja, aby być na nogach w bezpieczeństwo chce łuk do programistów i powiedzieć dziękuję. Aż go wyłączyć i nie pozwalają innym uczestnikom wyciągnąć cię do wojny, nikt nie może zrobić. Podczas pracy swój zakaz działań zbrojnych, można cieszyć się gospodarki i budownictwa, rozwój kopalni, gromadzenia metali i produkcji niezbędnych przedmiotów. Wszystkie budynki są połączone i mają na celu poprawę dostać się do nowych funkcji.

flota

V DSF E92 będzie zwracać uwagę na wiele przygotowań do walki, zamiast uczestniczyć w nim. Zatrudnij kapitanów i budować statki, a następnie przesłać je do punktu konfliktu, aby obserwować, co się dzieje.

Radary pomóc wykryć podejście do obcych, ustawienie alarmu, a wyższy ich poziom pompowania, tym dokładniejsze odczyty. Statki wymagają ciągłego doskonalenia i można wyposażyć je w dodatkowy pancerz, broni, zwiększyć umiejętności ataku i obrony.

Izvestno że jedna ciężko walczyć najbardziej niebezpiecznych wrogów, a do tego celu są Alnsy. Do nich dołączyć, trzeba zastosować, i jeśli chcesz, znajdziesz sojuszników do pomocy zasobów i siły militarnej, jeśli spotka się silnego przeciwnika.

Alyansy dać również zadania i można je otworzyć tylko uczestnicy, ale można wykonać tylko 2 dziennie. Na sukces zostanie nagrodzony medalami, które podnoszą rangę swoich kapitanów.

 

Zagraj także