Dungeon Defenders 2

Alternatywne nazwy: Dungeon Defenders 2

Gry Dungeon Defenders 2 - Darmowa strategiczna gra fabularna z trzeciej osoby. Ten sequel miał czas na odzyskanie użytkowników projektu Dungeon Defenders, w której deweloperzy z powodzeniem skrzyżowane "wieże" z RPG. Niech nie mylić cartoon rysunek i pod pewnymi względami zbyt nasycone kolory. Format obrazu 3D grafika, zadania są złożone, bogate gry wskazują, że Dungeon Defenders 2 grać będzie interesująca jest do osób dorosłych. Gra nie jest przeznaczona dla punków, a zainteresowany nim nie wstyd dla różnych kategorii użytkowników. Każdy może znaleźć się w świecie fantasy, wiele atrakcyjnych rzeczy, które mają być kuszące i zrobić ponownie i ponownie powrócić do gry. Znajdą się w magicznej krainie zwanej Etheria. Musisz ją uratować przed siłami wartości złych. Różne rodzaje złe gobliny i Orgov dostanie pod stopami. Zniszcz je - sprawa honoru. Nie czekaj do łatwych zwycięstw, twoi wrogowie są silne i niebezpieczne! Ale potem, że nie urodziłeś się wczoraj - wszystko jest w porządku, jeśli się ich wysiłki!

W tym czasie, nowa gra na etapie PTA. Trzeba będzie 2 Dungeon Defenders zarejestrować, aby móc uczestniczyć w badaniach. Na oficjalnej stronie musisz podać swój adres e-mail. Po aplikacji jest przetwarzany, administracja wysyła klucz, aby aktywować swoje konto, a można Lochy Defenders 2 pobrania. Zaproszenie można dostać beta nikogo. Głównym cierpliwości czekać w kolejce. Przy okazji, możesz wyrazić swoje życzenia, że ​​deweloperzy starają się brać pod uwagę w dalszej poprawy produktu.

Wykaz minimalnych wymagań systemowych, nie przekracza parametrów, które są wymagane do gry w Lochy Defenders . Komputer musi spełniać tej konfiguracji: System operacyjny Windows XP/Vista/7, procesor Intel rdzenia 2 Duo @ 1. 8 Ghz / AMD Athlon 64 X 2 3800 +, karta graficzna nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 (256 MB pamięci RAM wideo), zgodne z DirectX 9. 0c karta dźwiękowa, 2 GB miejsca na dysku twardym i 1. 5 GB pamięci RAM. Ale to wciąż wstępne założenia. Pełna lista wymagań systemowych będzie znana bliżej czasie gry nośnych. Teraz studio Trendy Entertainment pracuje do gry DD 2 była dostępna na platformy PC, Mac, iOS, Android.

Jaka jest różnica między kontynuacją oryginału? Fakt, że gra Lochy Defenders II oferuje takie tryby Update jako spółdzielnia i konkurencyjny. W trybie współpracy dodawane kolejne wieże i górnictwo, a także planowane są inne ciekawe funkcje, na przykład rozszerzyć historię i 24 graczy. Tryb multiplayer konkurencyjnej i jest zaprojektowany w gatunku MOBA. Zawodnicy będą rywalizować w zespołach do 5 osób. Zadania: ochronę jego wieżę przed wrogiem.

Tak, możesz zacząć grać DD 2 i, oczywiście, ciekawe, aby dowiedzieć się o jego funkcji. Jest to świat, w którym nie są bohaterami, kosmetyki, zwierzęta, świat w grze z jedną walutą, w świecie, w którym można wybrać jeden najbardziej odpowiedniej klasy świat, w którym oczekiwać niezapomnianą walkę ze złymi potworami. Można użyć dużej arsenał broni i czarów, aby skutecznie radzić sobie z wrogiem. Oprócz okazji do budowania fortyfikacji obronnych. Czy jesteś wojownikiem, czarnoksiężnikiem, Buddyjski mnich lub elfów myśliwy - nie wszystkie szanse, aby być produkowane powrotu. Naturalnie, każda postać ma swoje własne umiejętności, ale staramy się rozwijać musisz w każdym przypadku. Planowania i prowadzenia wysokości tylko spędzić miło czas w społeczeństwie, takich jak zakłady, tak jak graczy. Mam nadzieję, że twoje oczekiwania nie będzie rozczarowany! Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi