DV8

Alternatywne nazwy: DV8

Strategia pochodzi od przyszłego DV8 gry. To sprawi, że poczujesz przyszłego wojownika, walczy o pokój, dobroć, ludzkość. Na ziemi, był jednym z głównych miasto - Whitespire. Świat do góry nogami, a teraz przemoc, zło, kradzieże - wszystko jest dozwolone przez prawo. Ci, którzy w dalszym ciągu opierać się nowy system, tzw wysłać link gdzie ktoś przełamie i poddać się, a ktoś nadal wojnę i stara się zrobić wszystko, aby powrócić do normalnego życia! Będąc jednym z tworami Developer Plinga Play, DV8 Internecie wykonany w najlepszych tradycji tej firmy. Dobra grafika, zabawa, gry, ekscytujące historia - Najważniejszą rzeczą dla każdego fana gier online. Oczywiście, w większym stopniu, ta gra jest przeznaczona dla młodszego pokolenia graczy, ale dorośli wielokrotnie widziałem jej.

Jeśli to co najmniej raz grałeś w jakąkolwiek grę Plinga, start na koncie projektu, to pospiesz się podobać - dla procesu rejestracji będzie ograniczone do minimum. Dokładniej dla Ciebie proces rejestracji był czas, gdy w systemie zarejestrowanych po raz pierwszy, może teraz po prostu zalogować się i zacząć grać. Jeśli jesteś początkujący, to być przygotowanym na to, że dla Ciebie do rejestracji DV8 jest wymagane, ale w przyszłości będzie można zalogować się do dowolnego Plinga grze na podstawie tych danych.

1. W środku ekranu gry przed tobą jest formularz rejestracji. Pomimo faktu, że zarządzanie gra nie jest przystosowana do rosyjscy gracze zrozumieją wszystko dość proste.

2. System móc zalogować przy użyciu konta na Facebooku.

3. Jeśli wolisz standardowe rejestracji - w górnej linii zwanej «Adres e-mail» podaj swój adres skrzynki pocztowej.

4. Następne w «hasła» nagrać własne unikalne hasło. Spróbuj wybrać hasło, że może jak bezpiecznie chronić swoje konto przed hakerami, i można bezpiecznie grać DV8 grę.

5. Zgodnie «Hasło» będzie musiał wpisać nazwę użytkownika, który chcesz użyć w grze, w przyszłości będzie on używany w większości gier, chyba że może być tam dalej do nadać nazwy znaków.

6. Że system nie wątpić w dobroć swoich zamiarów i był przekonany, że gra daje dostęp do prawdziwej osoby, a nie botem, musisz zgodzić się na przyjęcie zasad i zgodę użytkownika, w przeciwnym razie nie będą mogli grać DV8.

7. Jeśli chcesz, aby następnie zapisać się do newslettera e-mail na kleszcza systemu «Akceptuję warunki ...», jeśli nie, to pominąć linię.

8. Wszystko napełniania, nacisnąć "ewidencja".

To jest ciekawa i ekscytująca gra, która pomoże Ci przekazać swój wolny czas. Luzu DV8 może być każdy. Więc zapisać się, grać, przejdź do gry każdego dnia i dostać premie z systemu po co pięć dni. W tej grze można poprawić znajomych w sieciach społecznościowych i nowe znajomości społeczeństwa Plinga. Pospiesz się, musisz bojownik o sprawiedliwość

 

Zagraj także