Eador. Pan światów

Alternatywne nazwy: Eador. Pan światów

Eador Pan światów on-line - wciągająca gra turowa strategia fantasy z elementami RPG . Poprzez wspólne wysiłki Jednorożec Gry Studio i Snowbird Gra Studios użytkownicy byli zrównoważony projekt z wielu różnych taktyk i zachowań w czasie walk. Na działce znajduje się liniowy intrygi, ponieważ sprawy nie idą na konkretnym wzorem, ale zależą od decyzji podjąć tu i teraz. Eador gry. Pan światów - ogromnym wszechświecie, pęknięcie w wyniku kataklizmu w wielu magicznych oddzielnych elementów, z których każda stanowi odrębny świat. Bohaterowie - potężne Lordów. Są one przeznaczone do życia wiecznego, a to zwykli śmiertelnicy nazywają ich bogowie. Ale bogowie nie są obce dla wszystkich ludzi i dlatego zaczęła walczyć między sobą o władzę nad światem. Wieczne zadrapania i kłótnie, krwawe starcia i imponujące bitwy - wszystko trzeba przeżyć, raz postanowiłem spróbować na temat roli panów i zacząć grać Eador. Pan światów.

Eador. Władca rejestracji Worlds zabierze Cię do wirtualnej rzeczywistości, która jest dosłownie zapiera dech w piersiach. Możesz przejść do gry z takich portali społecznościowych jak VKontakte, Facebook i Twitter . Nawet jeśli jeszcze nie została utworzona strona w żadnym z nich, to nie jest czasochłonne. Proces tworzenia konta będzie wymagało wprowadzenia istotnych informacji, a mianowicie, nazwa użytkownika, hasło, adres e-mail - i wtedy będziesz miał dostęp do swojego konta, gdy szybko jak czas i chęci.

Przed rozpoczęciem rozgrywki, warto spojrzeć na listę wymagań systemowych:

- System operacyjny Okna XP ( SP 2) / Vista / 7/8;

- CPU Intel rdzenia 2 Duo taktowany zegarem 1,8 GHz / AMD Athlon [ _1_] II X 2 1,6 GHz;

- Grafika NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X 1900 lub lepsza;

- Zgodność z DirectX 9. 0 c ,

- Wspieranie DirectX Karta dźwiękowa;

- Wolne miejsce na dysku twardym 2 GB

- 2 GB pamięci RAM.

Najpierw znalazł się w fantastycznej siedziby, przyjrzeć i zdecydować, który chcesz, aby stać. Ponieważ nikt nie kusi, aby dołączyć do nas na dobre i na złe, wybór należy do ciebie rękę. Możesz stać się prawdziwym, lub udać się do mocy zupełnie inny sposób, terroryzowanie wszystkich wokół. Należy pamiętać, że wybór drogi życia, zawsze wpływa na stan karmy, która jest wskaźnikiem nowotworu lub błogiego bohatera.

Gra Eador pozwala Lords wyposażyć swój własny zamek, do zaangażowania się w badania otaczającej ziemi złota, kryształów, odkrywać tajemnicze świątynie i starożytne ruiny, do wytworzenia zasobów niezbędnych do zbadania istoty czarów używać ogromny arsenał broni i wykonywać wiele innych czynności. Co może pójść nie tylko ze względu na nieśmiertelnego Pana cenionych marzenie. Zjednoczyć się pod jego władzę, jak dużo ziemi Lords często prowadzą negocjacje dyplomatyczne zawrzeć różne związki, a jeśli środki pokojowe nie idzie dobrze, więc bez dalszych skrupułów mogą uciekać się do działań wojskowych i walczyć bez strachu i ze sobą, a także z niebezpiecznymi magami, i z złowrogich sił chaosu. Należy zauważyć, że wszystkie Lords dość uparty i nikt po prostu nie scedować najmniejszego kawałka odłamków na świecie. Dobrze walczyć i bezinteresownie, nie podobać freebie znienawidzonych wrogów, niech starają się zabrać z wami to, co wcześniej miał na oku!

Eador Pan światów zagrasz wykorzystując wszystkie możliwe bronie, zaklęcia i różne siły. Sukces zależy od tego jak mądrze uczyć się połączyć to wszystko i być w stanie poczuć, czy subtelność sytuacji, aby wiedzieć, w którym momencie to lepiej zastosować. Rzeczywiście, w każdym fragmencie ma swoje zasady. A jeśli, na przykład, w jednym magów można rozwiązać prawie wszystko, a następnie w drugim, bardziej efektywny i może być paladyni lub smoka. Ogólnie w świecie gry jest osiem wyścigów. Ale nikt nie dzwoni wybór, wykorzystując jeden z nich poważnie. Istnieje takie coś jak tymczasowe sojusze, co oznacza, że ​​okresowo będzie w stanie współpracować z jedną lub drugą rasę, był wkrótce w jednym z zupełnie innej rasy. Oznacza to, że można wygenerować armię najemników, należących do różnych ras. Brak ograniczeń w tym przypadku daje poczucie wolności, które nie lubią nick nie może.

Eador: Masters of Broken Świata czeka na Ciebie ! Dołącz i zależy los całego wszechświata! Poczuj jego znaczenie z wyjątkowej grze, rozweselić w swoim czasie wolnym, wykazując godnych konkurentów, co można zrobić! Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi