Empire: Cztery królestwa

Alternatywne nazwy: Empire: Cztery królestwa

Game Empire: Cztery królestwa o średniowiecznym królestwie.

Jeśli lubisz bawić się zabawkami na telefonie komórkowym, polecamy strategię MMO Empire: Four Kingdoms dla systemu Android, iPhone'a i iPada. Rozwój należy do firmy Goodgame Studios, która zadbała o adaptację w kilku językach i można wybrać wygodną. Wydarzenia odbywają się w czasach królów i rycerzy, tak że we wszystkim króluje średniowieczna atmosfera. Po krótkim wprowadzeniu, podczas którego pomagasz radzić sobie z zarządzaniem, przejdź do niezależnego działania.

Empire: pobieranie Four Kingdoms nie jest trudne, ponieważ jest dostępne za darmo. Ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie mogą się doczekać postępu, to przygotuj się na okresowe wysyłanie z konta niewielkiej kwoty za przyspieszenie budowy, wydobycia lub ulepszenia budynku. Jeśli wolisz grać na dużym ekranie, możesz pobrać Empire: Four Kingdoms na swój komputer, a będzie to zabawka oparta na przeglądarce z tymi samymi ustawieniami, co wersja mobilna.

Kopiemy na nowe terytorium.

Każdemu graczowi przydzielono kawałek ziemi, który należy chronić i rozwijać. Zbuduj wnętrze królestwa budynku, wydobądź zasoby, wytrenuj wojsko. Stopniowo poszerzą się granice posiadłości, ponieważ będzie więcej potrzeb. Jest wiele budynków, a dostęp do nich jest otwierany stopniowo, ale najważniejsze to:

  • Mine quarrying
  • Sawfish
  • Ferms
  • Kontakt z usługami
  • Tabele

Pewnego dnia pozwalają ci gromadzić przydatne materiały, inni są odpowiedzialni za jedzenie, inni są potrzebni do ochrony królestwa. Będziesz także miał szpiegów. Z jednej strony są to przydatni faceci, którzy pomogą dowiedzieć się o potencjale militarnym i gospodarce sąsiedniego królestwa, ale z drugiej strony mogą stać się problemem. Na przykład, czasami podniecają ludzi, a pożary zaczynają wybuchać w mieście.

. Należy również wziąć pod uwagę, że szpiegowanie sąsiadów to nie tylko ty, ale inni szpiedzy również szpiegują twoje ziemie. Aby ich złapać, wysyłajcie strażników patrolujących ulice. Schwytany szpieg może znaleźć cenne informacje o tym, kto go wysłał i wysłać swoją armię do klienta.

Game Empire: Four Kingdoms pozwala wybrać taktykę rozwoju wydarzeń. Postarajcie się negocjować pokojowo i tylko wtedy, gdy dyplomacja nie przyniesie rezultatów, nie można uniknąć udziału w bitwach, aby od czasu do czasu trzeba było atakować lub bronić. W tym celu należy umiejętnie wykorzystać dostępne siły, prawidłowo je ułożyć i zastosować dostępne narzędzia w danym miejscu.

Istnieje również możliwość zajęcia się wrogiem lub zjednoczenia z przyjaznymi królestwami. Wybór powinien być dokonywany każdorazowo indywidualnie, w oparciu o twoje możliwości i siły wroga. W tym przypadku możemy udzielić społeczeństwu rady, aby zachowywać się aktywnie, abyście byli znani i doceniani. Jeśli aktywnie uczestniczysz w życiu sojuszu, w przypadku ataku na ciebie, jest więcej szans, że wezwanie do pomocy szybko zareaguje. Ponadto w takich stowarzyszeniach istnieją biura wyborcze. Oprócz przywódców i ich asystentów są też dyplomaci, pomagają zawrzeć pokój między sojuszami lub rozpętują wojnę, po uprzednim zbadaniu ich związku. Rekruterzy angażują się w poszukiwanie nowych członków sojuszu, marszałkowie dowodzą głównymi siłami, a skarbnicy monitorują wypełnianie wewnętrznego skarbca.

Empire: Gra Four Kingdoms ma wiele twarzy, ale nie można o niej dokładnie powiedzieć. Nastąpią inwazje koczowników, samurajów i innych cudzoziemców. Jest to nauka o nowych ziemiach o trudnych lub sprzyjających warunkach, udział w procesach królewskich i wiele innych.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi