Empire: Total War

Alternatywne nazwy: Empire: Total War

Empire Total War Game - turowa strategia wykonana perfekcyjnie łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy gatunku i podjęła najlepsze taktyki wojskowej. Wszystkie wydarzenia w ramach projektu opracowania w czasie rzeczywistym. Ta gra spodoba się wszystkim, którzy mają bzika na punkcie gier na tematy wojskowe. Projekt realizowany był w naprawdę wysokiej jakości i duszy - świetna grafika, animacja jest zrobione dobrze, gra zasługuje na szacunek. Projekt realizowany jest zupełnie nowy system graficzny, co pozwala cieszyć się grą w niesamowitych obrazów morskich. Dodatkowo, każdy z graczy będzie dostępna dla nowych krajobrazów i niezwykłych roślin. Miłe zaskoczenie - regularne zmiany warunków pogodowych.

Imperium Nowa gra: Total War zostanie przeniesiona do Państwa na czas z dala XVIII wieku. Aby być precyzyjnym, to zaczyna grać całą akcję w 1700 roku, i można oglądać wydarzenia historyczne i ich wpływ na zmiany, aż do 1799 roku. Jednak od dzisiaj obiecał deweloperzy projektów ostatecznie będzie mógł kontynuować grę - Nowe mapy i zadania zostaną przedstawione wkrótce. Będziesz czuł się w roli odważnego i odpowiedzialnego dowódcy. Pod Twoim przywództwem, będzie nie tylko morze, ale również wylądować na swoim miłosierdziu i roztropność obliczy cały naród. Ty i twoja postać, jeśli chcesz zwiedzić cały świat. I upewnij się, że wszystkie wyżej wymienione we własnych oczach, można patrząc na Empire: Total War zwiastun wideo.

W celu uzyskania przewagi w grze, trzeba stosować i doskonalić swoje umiejętności dyplomatyczne. Przygotuj się na to, co masz do zaoferowania i zorganizować koalicje i sojusze. Na twoich barkach będzie odpowiedzialny za kontrolę nad nowo powstałych i długich istniejących szlaków handlowych. Jednak aby rozpocząć grę należy pobrać wstępną Empire: Total War.

W ramach tego projektu, uczestnicy będą mogli pragną kontynuować walkę, nakazując jedynie statkiem lub flotę obsadzoną przez najlepszych sądów. Gdy jesteś w stanie ściągnąć Empire Total War, można wdrożyć w swoich strategiach i planach rozgrywki. Każdy ruch wykonany w grze, jest to pół roku życia. Można grać z innymi graczami w czasie rzeczywistym, za pomocą mapy taktyczne, ale w razie potrzeby, gra może być tłumaczone na trybie automatycznym, z taktycznym mapie ładunkowej nie jest wymagane.

Każdy gracz może kontrolować w Empire: Total War frakcji (jeden na początku gry). Pomimo faktu, że projekt podanej ponad 50 frakcji, rozsądnie dostępne dla uczestników projektu są nowe tylko kilka z nich, reszta zostanie dodana jako rozwoju i promocji.

W grze są trzy główne części gry świata

1. Ameryka Północna.

2. Europa.

3. Indie.

Indie Wschodnie i Elephant Coast rankingu szlaków handlowych.

Do testu gry i upewnij się, że wszystkie jego zalety, wystarczy pobrać Empire Total War, pospiesz się!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi