Imperium Universe 2

Alternatywne nazwy: Imperium Universe 2

Gra Imperium Universe 2 stworzył oparty na przeglądarce masowe gry online gdzie można wybrać własną ścieżkę w galaktyce. Będziesz mógł wybierać spośród 9 różnych ras z unikalnych cech i statystyk, począwszy miejsca na mapie galaktyki gry Imperium Universe II . Zebrać 10 różnych zasobów poprzez asteroidy górniczych i gruzu, skonfigurować 21 różnych podwozia statku kosmicznego z ponad 66 składników - to będzie można mieć wiele możliwości do eksperymentowania. Z 146 różnych technologii do badań tej gry nie można wygrać lub utracone. Istnieje silny nacisk na sprzymierzonych gameplay Imperium Universe 2 on-line , i dlaczego warto wstąpić do jednej z wiele imperiów lub tworzyć własne. Wykorzystaj swoje okręty do walki z bitew w czasie rzeczywistym przeciwko setkom graczy z drużyny przeciwnej i wojsk do działania jako ostatnia linia obrony, gdy wszystkie statki zostaną zniszczone Imperium Universe [_2_ ] 2 on-line .

Możesz zostać uczonym, pirat, wojownik, kupiec i łowcą nagród w grze Imperium Universe 2. Z ponad 120.000 planet 10000 sektorów w grze jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich!

Przed rozpoczęciem odtwarzania Imperium Universe 2, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz , 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Imperium Universe II nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1.                   Na stronie głównej wybierz pozycję "Rejestracja";

2.                   Enter;

3.                   Proszę podać poprawny adres e-mail;

4.                   Podaj bezpieczne hasło,

5.                   Wybierz "Rejestracja" i Imperium Universe 2 rejestracja jest zakończona.

Gra ma charakterystyczne cechy. To jest gra, która posiada pierwszy na świecie miejsce silnik graficzny 3D, który jest wykorzystywany JavaScript. Gry Imperium Universe II oferty walka w czasie rzeczywistym, jak również online raporty z walk, 10 różnych zasobów, 21 różne podwozie statek 146 technologie. Statki kosmiczne Imperium Universe 2 on-line może być w pełni zmontowane z 66 różnych elementów. Już budowane statki kosmiczne mogą być odtworzone i zmodernizowane - dowódcy wpływa na siłę floty. Silne gra nacisk Imperium Universe 2 wykonane przez związki promujących. Wyrównanie (neutralny, explorer, wojownik, pirat, handlowiec, łowca nagród) gracz na podstawie jego stylu gry Imperium Universe 2 on-line .

Gracze mogą być grupowane w imperiów, można zorganizować kampanie walka, planety można wygrać.

Będziesz Imperium Universe 2 play i uświadomić sobie, że przez pierwsze 30 dni można stworzyć swoją planetę, aby rozpocząć poszukiwania zasobów, itp. itd. W tym czasie, wasza planeta będzie w pełni chroniony, ale twoje floty mogą być atakowane. Po 30 dniach, ochrona Imperium Universe 2 on-line się skończy, bez względu na to, ile punktów trzeba.

Gra Imperium Universe 2 daje możliwość bombardować statki na powierzchni, które mogą być atakowane przez orbiterów ci. Statki na planecie o nazwie rozsądne i obejmują naprawę statków, statków odzysku, statków.

Gra Imperium Universe II dostarczy Ci wielu narodów. Na przykład, Dzhamozoidy - naród, który żył w symbiozie z siebie i świata. Zostało to pokazane przez logo, które odzwierciedla pochodzenie i jedność ludzi w grze Imperium Universe II . Veganiantsy to rodzaj pomnika wola. Ich metabolizm jest znacznie różni się od innych ras Imperium Universe 2 on-line . Wiadomo, że ludzie musiała dostosować się do różnych warunków klimatycznych, jak ewoluują. W tym celu osoby zostały zorganizowane w związku trywialne Imperium Universe 2 on-line .

Na innych narodów można dowiedzieć się więcej, grając Imperium Universe 2 on-line !

 

Zagraj także