Enslaved: Odyssey na Zachód

Alternatywne nazwy: Enslaved: Odyssey na Zachód

Enslaved: Odyssey na Zachód - gra doskonale pokazuje, w jaki sposób projekt powinien być wykonany w stylu działania przygody. Projekt został stworzony specjalnie dla konsoli Xbox i Playtstaion, a dziś można go przetestować na swoim komputerze osobistym. Gra została stworzona przez słynnego brytyjskiego Ninja Theory. Jej oficjalna prezentacja odbyła się w odległej 2010 roku, ale jednak, popularny projekt cieszy się dziś. Patrząc na grę i naprawdę zrozumieć, ale jest wysoka jakość i interesujące nie lubić każdego gracza?

Enslaved: Odyssey na pc Zachodniej - opowiada nam historię Monkey - prawdziwy specjalista w dziedzinie ekstremalnego przeżycia. Czuje się jak ryba w wodzie w zdecydowanej post apokaliptycznym świecie. Małpa pomaga małym i kruchy Trip osiągnąć swój cel i pozostanie przy życiu.

Uzbrojeni w Monkey - potężny personel, który łatwo można włączyć nawet najstraszniejsze robotów w stos metalu. W trakcie rozgrywki będziesz ściśle współpracować z Trippa, jak dziewczyna, aby pomóc uporać się z decyzji regularnie rzuca puzzle gry. Więc można płynnie w Enslaved: Odyssey na Zachód do gry, należy pamiętać, że postać będzie bardzo przydatna nie tylko w realizacji zadań, może być prawdziwym dobrodziejstwem w walce - to nie wszystko, aby odwrócić uwagę nawet najbardziej groźnym przeciwnikiem kosztować, a następnie zręcznie skacząc na plecy, zniszczyć combo.

Kontynuować Enslaved: Odyssey do przeglądu Zachodnia historia z głównych cech gry. Tak więc, na początku swoich bohaterów będzie posiadać minimalną kwotę szoku i technik walki, ale dodatkowo w trakcie gry, tym więcej umiejętności można zdobyć. Poprawa może wyglądać najbardziej zróżnicowaną drogę - bohater może zwiększyć maksymalny poziom zdrowia lub nauczyć swoich pracowników do pracy z opłat osocza. Co jeszcze jest przygotowany, aby grać, uczyć się, osobiście przetestowane.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie pobrać Enslaved: Odyssey na Zachód. Można to zrobić w kilka sekund będzie przechodząc do dowolnego dostępnego trackera. Po wejściu do gry, można dowiedzieć się, że będzie dostępne jedynie dla dwóch głównych rodzajów opłat dystansu. Mogą być ogłusza i osoczu. Plazma może szybko i "bezboleśnie" usunąć wroga na kilka strzałów. Ale z sytuacji opłaty ogłuszające jest nieco większy - pozwalają one zneutralizować wrogów, nawet w dużej odległości, i sprawiają, że podatne na ataki na najbliższą przyszłość. Która metoda jest dla nich wybrać się na własną rękę, rozwoju własnej wyjątkowej strategii.

Aby na własne oczy zobaczyć całego, aby zaoferować ponownie Enslaved: Odyssey do przyczepy wideo Zachodniej, gdzie wszystkie zalety i cechy gry opisane w najdrobniejszych szczegółach.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi