Era Clone Wars

Alternatywne nazwy: Era Clone Wars

Oczywiście, słysząc nazwę, myślisz, że gra jest inna fantazja Clone Era, która zabierze Cię w świat nierealnych wydarzeń. Ale pospiesz się rozwiać swoją wyobraźnię. Ta gra - to więcej niż tylko gra online. Został on stworzony przez zwykłych ludzi, którzy chcą pomóc sami zwykli ludzie znaleźć swoje miejsce w życiu. Poza tym, ta gra - to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Należy po prostu dołączyć do zrozumienia, jak niezwykła gra jest naprawdę.

Ten niezwykły projekt, który, choć na początku trudno uwierzyć, pomoże Ci zrealizować się w prawdziwym życiu. Ta strategia ekonomiczna. Dzięki rejestracji w grze, znajdziesz się w wirtualnym mieście, gdzie ludzie żyją, rozwój polityki, gospodarki. I twoja postać stanie się Twoim prawdziwym klonem. Gra w dobie Klonów za darmo, będziesz mógł jednocześnie uczestniczyć w rozwoju prawdziwego biznesu, które zostaną omówione poniżej.

Jak we wszystkich projektach internetowych, w okresie procesu rejestracji Clone jest obowiązkowe i konieczne. Cały interfejs gry tłumaczone na język rosyjski, więc do czynienia ze specyfiką wypełnieniu formularza rejestracyjnego, ze wszystkich podstawowych wskazówek gry nie jest trudne.

1. Aby rozpocząć rejestrację trzeba będzie pójść do tego samego łącza nazwa znajduje się w górnej części strony.

2. Następnie otworzył przed tobą formularza rejestracji, musisz wypełnić wszystkie pola, aby zgodnie z instrukcjami systemu, to można rozpoczął w czasie Wojen Klonów grać.

W razie potrzeby, każdy nowy członek projektu będą mogli korzystać z ich stron domowych Facebook lub Facebook, aby wejść do gry.

Do tej pory projekt obejmował ponad 400.000 osób, a według statystyk większość z nich była w stanie zrezygnować z pracy w pełni zadowolony z zarobków uzyskanych w grze. Wszyscy gracze nie tylko komunikować się ze sobą w grze, ale także regularnie organizuje spotkania w prawdziwym życiu, które podzielić rozgrywkę z zupełnie nowych graczy.

Istotą gry - żyć życiem swojego klona do pracy, rozwoju, starają się zarobić jak najwięcej pieniędzy, aby spełnić wszystkie ich potrzeby. Możesz grać w gry Clone Era rozwijania i oferowania swoich pomysłów i projektów, z których każdy będzie uznawane przez administrację systemu i jeśli zostanie zatwierdzony, wdrożenie go w życie. Proces tworzenia gry zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni, więc nie wahaj się! Trzeba tylko dać rozkaz jego klon, będzie systematycznie wykonywać, nawet jeśli nie możesz przez jakiś czas, aby odwiedzić ten projekt.

W Republice Dominikany jest teraz aktywnie rozwija ranczo "Land of the Clones", część dochodów z działalności, która skierowana jest do klonowania Era online promowanie najbardziej aktywnych i utalentowanych graczy. Również najbardziej doświadczonych project dedykowane gracze mogą dostać nagrodę jako zachętę biżuterii produkowanej szlachetnych w fabryce, również należącego do projektu.

 

Zagraj także