Euro Truck Simulator

Alternatywne nazwy: Euro Truck Simulator

Gra Euro utworu Simulator - cicho gra, doskonale nadaje się na spokojny wypoczynek z dala zimowe wieczory. To gra symulacyjna, która idealnie uosabia najlepsze cechy strategii gospodarczej. To trochę weteran gry, a jego oficjalne wydanie miało miejsce w 2008, 2012 i ostatnio deweloperzy projektów zostały już przedstawione na jego utrzymanie. Grafika w grze nie są z pewnością najbardziej wysokiej jakości i jasne, ale to stało się normą w sprawie realizacji symulatorów ciężarówek. Projekty tego rodzaju zasadniczo podejmuje fabułę i wykonanie rozgrywki.

Gra Euro Truck Simulator - Twoja szansa, aby zostać kierowcą ciężarówki. Jeśli zawsze marzyłeś o zostaniu kierowcą ciężarówki transportu różnych towarów przez połacie ziemi, to jest Twoja szansa. Gra toczy się od pierwszej osoby, ale ponieważ na ekranie będą wyświetlane wszystkie prędkościomierzy i ekranów. Aby lepiej zrozumieć, co to jest gra, można zobaczyć specjalny trailer video Euro Truck Simulator. Dodatkowo do każdego z uczestników będzie miał dostęp do map, które będą stosowane w góry z tras eksportowych. Wszystko zrobione tak realistycznie i starannie, tak aby każdy kierowca może ustawić lustro na siebie. Aby upewnić się, że postać nie jest zmęczony, ekran ustawiony na wskaźniku odpowiedniej skali.

Euro Truck Simulator Rosji i wielu innych krajach udało się doceniać. Z przodu każdego gracza będzie miał ogromną liczbę misji i zadań, za które jest należne bonusy motywacyjne i nagrody pieniężne. Twoja postać będzie musiała ściśle monitorować stan pojazdu (który jest również łatwe do wykonania, ze szczególnym skali wykładniczej) i go naprawić, kiedy trzeba nie utknąć gdzieś po drodze.

Aby jeszcze bardziej intryguje cię, i można szybko pobrać Euro Truck Simulator, opowiedział o projekcie dostępne na drabinie kariery, czyli w trakcie gry będziesz stoi przed określonym celu. Aby osiągnąć rangę każdej nowej pracy, będziesz musiał grać w Euro Truck Simulator, wykonując szereg konkretnych zadań. Odtwarzacz nie jest znudzony, praca z każdym nowym poziomie będzie bardziej skomplikowane.

Jak stać się ładunki razvozyaschim kierowcy w różnych kierunkach, trzeba będzie zadbać o uzyskanie licencji i wiz. Zebrać wymaganą ilość pieniędzy można kupić zezwolenie na wjazd do danego kraju. Wzrost kosztów licencji zależności od wielkości kraju. Gra przeznaczona do drobiazgów, więc będzie jak kierowcy wymagane oddzielnie w celu uzyskania zezwolenia na transport towarów niebezpiecznych. Jak widać, nie będzie się nudzić po możesz pobrać Euro utworu Simulator.

Nawet pomimo tego, że dzisiaj nie jest możliwe, aby grać w Euro Truck Simulator do pobrania za darmo (wartość deklarowana wynosi od 7-8 dolarów), wielu graczy są aktywnymi uczestnikami projektu i nauczyć się żyć życiem Traker.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi