Euro Truck Simulator 2

Alternatywne nazwy: Euro Truck Simulator 2

Gra Euro utworu Simulator 2 - kontynuacja słynnej obrony życia projektu Truckers symulator. Jak widać, gracze na własnej duszy, jak symulatory, które nie sprawiają, 90% posiadania piłki w napięciu i rozwijają przebiegłe strategie i plany, ale tylko okazją do wypoczynku i życia na życie zwykłych ludzi. Twórcy tego projektu byli Czesi SCS Software. Kontynuacja legendarnego symulatora całkowicie odnowiony i oferuje lepszą wydajność, więcej zabawy i działania, oczywiście, bardziej zaawansowanej grafiki. W tym wszystkim możesz być pewien, po prostu patrząc do Euro Truck Simulator 2 trailer video.

Głównym celem realizowanym przez twórców projektu, było jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości gry rzeczywistości. Teraz nie wszystkie drogi będą w stanie szybko i sprawnie pokonać, gry Euro Truck Simulator 2 przygotowała dla Was kilka niespodzianek, które są w realizacji zatłoczenia na drogach i toffi. Będą się różnić i powodować korki (co można dowiedzieć się w trakcie gry), w zależności od opcji masz do wyboru z proponowanych sytuacjach. Twórcy próbowali swoich najlepszych, bo teraz komputer jazdy według wszystkich zasad ruchu drogowego (biorąc pod uwagę wszystkie niuanse - Prawo zakłóceń, drobne konwencje i tak dalej - to po prostu nie może dostać się do pobrania Euro utworu Simulator 2).

W tej chwili projekt jest doskonale zrealizowany system znaków drogowych. Większość z nich ma na celu ograniczenie prędkości poruszania się twojego bohatera. Początkowo ustawione ograniczenie prędkości wynosi 90 km długości, ale jeśli chcesz, to ustawienie można wyłączyć. Gdy jesteś w stanie do Euro Truck Simulator 2 do pobrania, można zobaczyć na własne oczy w "legitymacji" w nowej wersji gry, ponieważ są nawet samochody ograniczenia prędkości dla niektórych krajów.

Oczywiście, jak we wszystkich symulacji, gra Euro utworu Simulator 2 oferuje uczestnikom kilka przyspieszony czas gry. Twój kierowca może jechać bez odpoczynku do 11 godzin, ale po tym czasie pilnie podjąć 9 godzin odpoczynku i trzeba planować z wyprzedzeniem, aby móc dostać się do przyzwoitego hotelu na noc. Symulacja zmęczenia także sprawę bardzo realistyczny, teraz, że twoja postać będzie wyczerpany ze zmęczenia, ekran gry jest zupełnie ciemno, a kontrola pojazdu będzie naprawdę stracił, że może prowokować hit bohatera w wypadku. Następnie, aby kontynuować w Euro Truck Simulator 2 Play, trzeba będzie naprawić samochód na stacji paliw. Jeśli jest to pożądane, symulacja zmęczenia ustawień może być wyłączony.

Wszyscy ci, którzy chcą Euro Truck Simulator 2 do pobrania za darmo, aby ogłosić, że gra obecnie kosztuje około 20 dolarów, podczas gdy kupuje go na oficjalnej stronie.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi