EverQuest II

Alternatywne nazwy: EverQuest II

EverQuest II Online - MMORPG z walk na dużą skalę i epickiej historii. Gracze po raz kolejny cieszyć zaskakując Norrath, co rozwojem wydarzeń popularny EverQuest. Ale do katastrofy zmienił go nie do poznania. Mieszkańcy starają się przystosować do nowych warunków życia i ciągle zmuszony do walki o ich istnieniu. Zestaw ohydne potwory spragnionych spowodować nieodwracalne szkody, oprócz wyjaśnienia relacji między graczami, ale istnieje również potrzeba przeprowadzenia zadań w rozwoju nie zatrzymał się na miejscu - w słowie, nie ma pokoju! Twoja praca na tym świecie jest ciekawa i zróżnicowana. Questy sam jest około 8000! Bardziej tajemnicze miejsca, które wymagają badań, ogromny wybór rzemiosła, rzemieślników, a także ekscytującego oczekiwania zdarzenia wraz z jego towarzyszami. Cóż, jeśli się członkiem gildii, będzie zszokowana wyobraźni wojny między zespołami. Wszystko to i wiele więcej jest sens życia dla mieszkańców bajecznej wirtualności. Dołącz e ver q uest 2 za darmo! W ten sposób można wyeliminować nudę z wypoczynku!

Musisz się zarejestrować w grze EverQuest II. Upewnij się także, komputerowemu według pożądanej konfiguracji. Minimalne wymagania systemowe są następujące:

- System operacyjny Windows 2000/XP;

- Procesor Pentium IV lub Athlon XP c 1 GHz;

- RAM 512 MB,

- Graphics ATI Radeon 9000 lub GeForce 4 (z wyjątkiem serii MX) C 64 MB pamięci wideo;

- Kompatybilna z DirectX karta dźwiękowa;

- 7 GB wolnego miejsca na dysku twardym;

- Online co najmniej 56 kbit / s.

EverQuest 2 rejestracja sam - prosty proces. Tworząc konto, Musisz wypełnić następujące pola: nazwa gracza (nazwa stacji), hasło, potwierdź hasło, adres e-mail, kraj, datę urodzenia. Następnie zaznaczyć potwierdzenie akceptacji umowy. Subskrypcja do interesujących nowościach - automatyczne. To wszystko, teraz można bezpiecznie grać w EverQuest 2, ponieważ oficjalna użytkownika.

Po pierwsze, należy utworzyć swoją postać. Gry EverQuest 2 zapewnia możliwość wyboru 24 klas i 16 ras. Twój bohater może być całkowicie wyjątkowy, tym bardziej, że można skonfigurować jego osobiste stawiennictwo. Potrzebny będzie również zdecydować, co byłoby tak przydatne do zrobienia. Mówimy o zawodzie. Możesz wybrać kupiec, rzemieślnik, osobiście nauczyć się tworzyć różne obiekty, a więc § Junior po prostu się komfortowo i zrozumieć kluczowe punkty. Jest piękny system podpowiedzi. Ponadto, interfejs jest na tyle łatwe, nawet czajnik to wszystko jasne, nie, że zaufanie użytkownika!

EverQuest II gra, gdzie nie jest to konieczne, aby być nietowarzyski i inni gracze. Po tym wszystkim, możesz podzielić się z nich cenne przedmioty, wśród nich znaleźć podobnie myślących ludzi razem kręcenie się różne rzeczy. Ale nie zmuszać! Nikt się wciągnąć w ich społeczeństwie, jeśli nie chcesz. Gra ma miejsce i jedną firmę. Tak, uważam, że jest to prosta rada. Oprócz tego, że warto zdobyć poparcie, nie zapomnij o przyzwoitym stroju. Wybór broni, zbroi i różnych mikstur podoba. Ale to nie wszystko. Aby grać w EverQuest II, musisz nauczyć się techniki walki, nauczyć się zaklęć. Ssać swój charakter, czyni go niepokonany!

Przenoszenie przez poziomy, jesteś odkrywania nowych aspektów gry. Z biegiem czasu, gra online EverQuest 2 i zapewnia możliwość zdobycia wierzchowca, i zbudować własny dom. Śmiało do cenionych marzenie! Nie bój się przeszkód, które mogą spotkać się na drodze! Lepiej nie być w stanie poradzić sobie z różnymi tam gobliny, orki, smoki i posągi ożywają?

Jeśli zdecydujesz się dokonać subskrypcji, nie odłożyć ją na czas nieokreślony. Po gry EverQuest II sama rozkosz! Uwierz mi, że nie będziesz żałować! Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi