Fable III

Alternatywne nazwy: Fable III

Módlcie się, którzy nie wiedzą, że to gra z serii Fable. Fable 3 gra w swoim czasie był jednym z najbardziej oczekiwanych projektów, i pewnie do dziś pełni funkcję, przyciąga uwagę tysięcy graczy z całego świata, każdego dnia. Bardziej przez poprzednich twórców gier próbowali pokryć jak dużą widownię graczy, dzięki czemu zarządzanie gry jako dostępne i zrozumiałe (dlatego gry i udało się stać się jednym z najbardziej popularnych projektów). Teraz twórcy Fable 3 na PC podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej. Zmiany merytoryczne gameplay z gry. W trzeciej części gry nie jest możliwe wykazanie trofea przechodniów i bohater będzie zwolniony z konieczności zebrania cztery różne rodzaje doświadczeń. Nie ma już większość z jednej strony bardzo użyteczny, ale z drugiej strony - zupełnie niepotrzebne wskaźników. Teraz projekt ma sprzęt ekran, a deweloperzy zdecydowali się usunąć śladu.

W grze Fable III stało się bardziej racjonalne i wiarygodne. Na pierwszy rzut oka, zaktualizowany interfejs i rozgrywka może wydawać się niewygodne, ale nie panikuj przed czasem - to wszystko jest kwestią czasu i nawyków. Na przykład, w trzeciej części na zakup towarów i wyposażyć swoją postać będzie musiała iść do sklepu i przejść do właściwej recepty, a nie przerzucanie zwykłą listę produktów. Ten niuans daje grę swojego uroku.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie pobrać Fable 3 tradycje. Projekt realizowany interaktywną mapę, która pozwala bohatera do odkrywania różnych obszarów, znaleźć zadania i natychmiast zmienić kierunek, dostosowując ją do punktu zadania. Twoja postać będzie w stanie kupić nieruchomości na tanie i kupić różne rzeczy po obniżonych cenach, które często oferują przedsiębiorcom.

Gra Fable 3 ma miejsce 50 lat po drugiej części. Teraz świat jest rządzony przez syna ostatniego bohatera Logan, i jako głównego bohatera zagra jego młodszego brata. Logan dostaje starszych, bardziej autokratyczne rządy i stał się jego relacje z rodziną, która prowokuje ucieczki bohatera. Co będzie dalej? Polecam pobrać i Fabliau 3, aby dowiedzieć się o wszystko sami. Jak krótka zapowiedź można tylko dodać, że spokojnie tu nic nie zostanie rozwiązany, a bohater wyruszyć w podróż, zatrudnianie obcych i jego mieszkańcy miast w Armii Oporu. Intrygujące, prawda?

Podobnie jak w poprzednich grach, trzecia część Fabliau bohater może walczyć za pomocą nie tylko strategiczne decyzje i sztuki walki, ale także magia. Zazwyczaj, wszystkie broni i pancerz może być poprawione i rozszerzone. W opisie broni, są trzy zadania, których spełnienie pozwala na korzystanie z niektórych z jego super moce.

W celu lepszej wizualizacji gry, będziesz mógł recenzję dla Fable 3 przyczepy wideo, pokazujący wszystkie główne korzyści z projektu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi