Fable Legends

Alternatywne nazwy: Bajka o legendzie

Fable Legends - gra oparta na legendach i historii.

. Gra Fable Legends wygląda całkowicie frywolnie, przypominając raczej śmieszną bajkę z elementami heroicznej sagi. Jednak autorzy chcieli, aby fabuła była umiarkowanie poważna, z odrobiną humoru, ale nie dziecinna, w nadziei, że projekt z gatunku gier RPG zachęci wszystkie kategorie wiekowe.

Planuje się pobranie Fable Legends na One Xbox i PC z Windows 10. Otwarty test beta odbędzie się wiosną 2016 r. , a w tym samym roku wydawca gry Studio Lionhead i wydawca Microsoft Studios wydadzą grę.

Pierwsze wydanie nie obfituje w lokacje, a postacie wykonają swoje akcje w głównym mieście, ale autorzy zamierzają stworzyć cały cykl z kontynuacjami, stopniowo rozszerzając mapę, skład postaci i inne momenty. Jeśli chodzi o tryby, gracze będą mogli wybrać jednego gracza lub spółdzielni. Jednak zatrzymując wybór na jednym przejściu, nie pozostaniesz sam obok firmy postaci kontrolowanych przez komputer.

Podczas gdy praca nad projektem przebiega pełną parą, gracze próbują dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tego, co programiści przygotowują dla nich. Każda wiadomość jest żywo omawiana i rozprzestrzenia się szybko, a stało się wiadome, że pobieranie Fable Legends będzie możliwe na modelu free-to-play.

. Los bohatera jest twoim przeznaczeniem.

zdarzeń pojawia się w gęsto zaludnionym świecie Albionu, w którym spodziewana jest sytuacja, kiedy wszechobecne zło uniemożliwia chwalebnym bohaterom życie w pokoju, szczęściu i dobru.

Przed czterema dobrymi ludźmi pojawia się tylko jeden czarny charakter, przywódca goblinów i orków. Tak, złoczyńca jest jeden, ale pod jego kontrolą jest wielu agresywnych sługusów, a on aktywnie wykorzystuje swoją moc, wysyłając swoją armię do szlachetnych wojowników, aby uniemożliwić ci spełnienie dobrych intencji.

Oprócz ogromnych zielonych potworów, lider ustawia pułapki i manipuluje pogodą, powodując różne kataklizmy. Ogólnie bohaterowie nie będą się nudzić, a jeśli to zrobią, główny złoczyńca się nimi zaopiekuje.

Z drugiej strony, nie oczekuj niesamowitych nowych produktów, jest reprezentowany przez klasyczny zestaw archetypów:

 • Strashny, chroniony w najbardziej bezbronnych miejscach z kusznikiem pancerza. Mówi niewiele, ale dlaczego potrzebujemy słów, jeśli dobrze wykonujesz dobrą robotę,
 • Ramię z ciężką magiczną tarczą. Mądry i wierny przyjaciel, okrywający cię w bitwie,
 • Cute Killer z wyrafinowanymi manierami. Jego ręce są zadbane, ruchy są pełne wdzięku, a on skutecznie umieszcza kilka sztyletów w tyle wroga;
 • Psotny, zabawny czarownik, który może zabawnie zamrozić każdego i udawać, że nie ma z tym nic wspólnego.

C bohaterów znajdziesz się w świecie, w którym magia, legendy i historia stały się jednym. Czekasz na niesamowite zadania, trudne zadania, dziwne spotkania z interesującymi postaciami zamieszkującymi Albion. Sam określasz swoją rolę sprytnego zwodziciela, nieustraszonego wojownika, dzielnego najemnika lub cnoty.

Twoja postać jest godna tego, co najlepsze, więc upewnij się, że nie potrzebuje sprzętu. Wybierz dla niego broń i zbroje, które znajdziesz w skrzyniach, wędrując po drogach fantastycznego świata:

 • Sharp Sabers
 • Stinging rapiers
 • Błyszczące stalowe miecze

Ich siła i niszczycielska moc mogą być stopniowo zwiększane, otrzymując przywileje po ukończeniu misji w Fable Legends na PC.

Wymagania systemowe

 • C: 64bit / Windows 10
 • Pamięć: 6 Gb
 • Procesor: Intel Core i7-860 Quad 2. 80 GHz, AMD FX-8120
 • Karta wideo
 • : Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850
 • miejsca na dysku: 15 Gb
 • Karta dźwiękowa z kompatybilnością DirectX 11
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi