Fable: The Lost Chapters

Alternatywne nazwy: Fable: The Lost Chapters

Dyskusja na temat wszystkich cnót kolekcji gry Fable po prostu nie ma sensu, ponieważ gracze z całego świata są w pełni świadomi z nich. Osobno, kilka słów chciałbym powiedzieć, że wszystko jest takie same gry Fable: The Lost Chapters. To wspaniała konsola do gier, wykonane w gatunku RPG (dobrze, że udało się zaintrygować? ). Projekt ten przez długi czas pozostawał w gry na konsolę Xbox, i został przystosowany do komputerów tylko długo po jego oficjalnym świecie prezentacji. Ale oprócz długo oczekiwanej wersji graczy komputerowych czekała bardzo miła niespodzianka - Zaktualizowano i lepszą grafikę. Należy Fable: The Lost Chapters pobrać tylko ze względu na grafikę: tutaj wszystko doskonale zrealizowane, dynamiczne cienie, korzystających popularność w nowoczesnych grach efekty rozmycia, shaderów. Widać cień każdego drzewa lub krzewu, a turystyka w lesie gry przeciwstawia opis tak - wymaga jedynie, aby zobaczyć na własne oczy.

Musisz wykonać w Fable: The Lost Chapters zadań, co jest, nawiasem mówiąc, jest całkiem sporo. Ta część gry - to niezwykły świat, w którym każde twoje działanie spowoduje zmianę biegu wydarzeń. Każda nowa praca cię zmienić, niezależnie od Twoich potrzeb. W zależności od działań, możesz stać się albo dzielny i odważny żołnierz, stoi zdecydowanie po stronie sprawiedliwości, ani w szatana, przyczynia się do rozprzestrzeniania się zła poprzek połacie świata gry.

Działka Fabliau rozkłada się następująco: główny bohater stracił całą rodzinę po rabusiów masakry z wszystkich mieszkańców jego rodzinnej wsi. Po tej tragedii, chłopak przychodzi do słynnego bohatera o nazwie Maze, co sprawia mu ofertę dołączyć tzw heroes gildii. Przyjmując tę ​​propozycję, chłopak wpada w serii ćwiczeń i szkolenia, podczas którego doświadczony w walce legendarnego miecze Fable: The Lost Chapters i staje się prawdziwym bohaterem, zdolny do czynów i zemsty.

Chciałbym podkreślić uwagę na udoskonalone system questów. Teraz bohater musi dostać wszystkie swoje zadania w Gildii Bohaterów questów na specjalnej karty. Oprócz poważnych i odpowiedzialnych misji i zadań bohater będzie dostępny mini-gry oraz dodatkowe funkcje, takie jak połowów lub skarbów polowań. Twoja postać będzie teraz w stanie wziąć ślub z dziewczyną lubił i wieść spokojne życie rodzinne. Szczególny urok daje możliwość "chwalić" - można założyć z każdym z uczestników, które wykonują określone zadanie, używając tylko niektóre szczególności w Fable: The Lost Chapters broni.

Realizacja walk i pojedynków w grze jest bardzo realistyczne i po prostu zapiera dech w piersiach. Jednak tu na stałe powaga przeplata się z humorem i bez problemów. Niektóre zadania mogą być ukrywanie brudnych sztuczek i kawały - należy zachować ostrożność. I wyobrazić sobie, co się dzieje, szukać Fable: The Lost Chapters video trailer!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi