Fallout 4 vr

Alternatywne nazwy: Fallout 4 BP

Gra Fallout 4 VR dla wirtualnej rzeczywistości.

Teraz pojawia się trend masowego pojawiania się gier promowanych marek. Wśród nich na wystawie E3 w 2016 i 2017 roku zaprezentowano grę fabularną Fallout 4 VR od twórcy Bethesda Game Studios. Jego cechą szczególną jest to, że jest zmodyfikowaną wersją Fallouta dla wirtualnego urządzenia HTC Vive.

Do tego, co już zostało po piórze autorów, większość graczy była pod wrażeniem i podekscytowana chęcią szybszego działania. Należy jednak zauważyć, że w niektórych przypadkach występuje niepożądany efekt "choroby morskiej". Oznacza to, że osoby cierpiące na falę, w okularach wirtualnej rzeczywistości, doświadczają tych samych wrażeń, co podczas toczenia. Ale reszta mówi, że zanurzenie w ogromnym, surrealistycznym świecie to "Wow! "i prawdziwa" eksplozja mózgu "!

Hołd przeszłości.

First, gra w grę Fallout 4 VR jest dostępna tylko w części, wykonując mini-gry o małych zadaniach. W międzyczasie autorzy pracują nad ostatnimi akcentami globalnych zadań, możesz wędrować po otwartym świecie, badając jego funkcje.

Zgodnie z historią Fallouta, gracze znajdują się na świecie po wojnie nuklearnej, która zmieniła ziemię w spaloną pustynię. Przeżyło tylko garstka ludzi, którzy ukrywają się w schronach wyposażonych. Bunkier nr 13 miał otworzyć się dopiero 200 lat później, ale ostry niedobór zasobów wody służył jako dobry powód, aby otworzyć go wcześniej. Wyszedł ochotnik, który polecił mu znaleźć kostkę wody w ciągu 150 dni. Ale jeśli możliwe jest uzgodnienie z kupcami, że dostarczą wodę do schroniska, czas podróży może zostać przedłużony o kolejne 100 dni.

Podczas pobytu na powierzchni tubylec zaczyna rozumieć, jak niebezpieczna jest sytuacja. Zanieczyszczone powietrze spowodowało pojawienie się zbyt wielu mutantów i nadal się rozmnaża. Sugeruje to, że istnieje pewne źródło, które promuje mutację, a zatem musi zostać zniszczone. Staje się jasne, że misja z wodą to dopiero początek, a teraz pozostaje jeszcze wiele do zrobienia. Przede wszystkim należy wyeliminować źródło infekcji, a lidera zmutowanego nie można pozostawić na wolności. Po zakończeniu wszystkich misji osoba z azylu wraca i przekazuje inspektorowi informacje o wykonanej pracy. Słucha raportu, dziękuje za posługę, a następnie prosi go kulturowo o opuszczenie schronu, obawiając się, że zasieje niezgodę między resztą. Więc bohater jest na pustkowiu.

Wydarzenia przyszłości.

Teraz, kiedy możesz pobrać Fallout 4 VR, gracze docierają do Bostonu. Zanim przejdziesz całkowicie do postapokaliptycznego świata, zobaczysz kilka chwil przed katastrofą. Jak na ironię, będziesz jedynym ocalałym nie tylko w tej strasznej wojnie, ale także w schronisku 111. Aby poczuć się komfortowo, możesz wędrować, poznawać otoczenie, próbować kontaktować się z otaczającymi obiektami. Po rozpoczęciu pełnej gry w Fallout 4 VR, należy wykonać określone zadania:

  • Otwórz nowe lokalizacje
  • Collect artifacts
  • Kontakt ze znakami
  • Zniszcz Potwory
  • Popraw swój gear
  • Utwórz pozycje
  • Construction

Hallout 4 VR, to żyjący świat ze zaktualizowanym systemem walki i innymi funkcjami. Wokół jest zbyt wiele strasznych bestii, które powinny zostać zniszczone. Są coraz bardziej agresywne i asertywne, a to wymaga ciągłej poprawy. W rzeczywistości jest to dynamiczna akcja, w której trzeba szybko podejmować decyzje, zmieniać dyslokacje i broń. Nie zapomnij zbadać pustkowi, ponieważ w pamięciach zawsze jest coś, co można zyskać. Jednak doświadczeni zawodnicy sami wiedzą o tym bez pytania.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi