Fallout 4 VR

Alternatywne nazwy: Fallout 4 BP

Igra Fallout 4 VR do wirtualnej rzeczywistości.

Seychas trend masowym pojawieniem popularnych marek gier. Wśród nich, na targach E3 w 2016 i 2017 roku został przedstawiony cRPG Fallout 4 VR Developer Studio Bethesda Game Studios. Jego cechą jest to, że jest to zmodyfikowana wersja urządzenia Fallout HTC Vive wirtualności.

To które pojawiły się spod pióra autorów, większość graczy wrażeniem i podekscytowany pragnienie, aby rozpocząć wkrótce poddać. Należy jednak zauważyć, że niepożądany efekt „choroby morskiej” obserwuje się w niektórych przypadkach. Oznacza to, że ludzie, którzy cierpią z powodu fal są testowane w wirtualnych okularów rzeczywistości są takie same uczucia, które rolki. Ale inni mówią, że zanurzenie w ogromnym surrealistycznym świecie, to jest: „Wow! „A real” eksplozja mózgu „!

Dan przeszłość.

Na początkowo zagrać w grę Fallout 4 VR dostępny jest tylko w części, wykonując małe zadania minigrach. I choć autorzy pracują nad elementami wykończeniowymi na globalnych problemów, można wędrować wokół w otwartym świecie, badając jego możliwości.

Po historia Fallouta, gracze znajdą się w świecie po wojnie nuklearnej, który zamienił ziemię na spieczoną pustynię. Przeżył tylko niewielką grupę ludzi, którzy ukrywają się w schronach wyposażonych. Bunkier №13 było otworzyć dopiero po 200 lat, ale ostry niedobór zasobów wodnych służył jako ważny powód, aby go otworzyć wcześniej. Z tego ochotnika przyszedł z prośbą, aby znaleźć procesor wody na 150 dni i. Ale czy można negocjować z handlowców, że będą dostarczać wodę do schronu, podróżować czas może być przedłużony o kolejne 100 dni.

Vo podczas jego pobytu na powierzchni rodem sobie sprawę, jak niebezpieczna sytuacja wokół. Zanieczyszczone powietrze doprowadziły do ​​tego, że nie było zbyt wiele mutantów, a oni nadal mnożyć. To sugeruje, że istnieje źródło, które promuje mutację, a zatem musi ona zostać zniszczona. Dlatego oczywiste jest, że misja wody był dopiero początek, a teraz dużo pracy. Przede wszystkim wyeliminowanie źródła infekcji jest przedmiotem, a nie mogą być pozostawione na wolności Pana zmutowanego lidera. Kiedy wszystkie misje zakończone, Krypty wraca i zgłasza do Warden wykonanej pracy. Słucha raportu, dzięki za waszą służbę i kulturowe i prosi go opuścić schronienie, obawiając się, że będzie siać zamęt wśród reszty. Tak więc bohater znalazł się w nieużytki.

Sobytiya przyszłość.

Teper, kiedy można pobrać Fallout 4 VR, gracze otrzymują do Bostonu. Zanim całkowicie wycofać się w post-apokaliptycznym świecie, widać kilka chwil przed katastrofą. Jak na ironię, znajdziesz sobie tylko przeżył, nie tylko w tej strasznej wojnie, ale także od schronu 111. Aby rozpocząć, można wędrować, zwiedzać okolicę, spróbuj skontaktować się z otaczających przedmiotów. pełni począwszy Fallout 4 VR grać, jest do wykonywania określonych zadań:

    Fallout 4 VR, jest żywym świecie z udoskonalonym systemem walki i innych funkcji.

  • Otkryvat nowy lokatsii
  • Sobirat artefakty
  • Kontaktirovat z personazhami
  • Unichtozhat monstrov
  • Uluchshat snaryazhenie
  • Sozdavat predmety
  • Zanimatsya stroitelstvom
Istnieje zbyt wiele straszne stworzenia, które muszą zostać zniszczone. Oni stają się coraz bardziej agresywne i asertywne, a to wymaga ciągłego doskonalenia. Faktycznie, jest to dynamiczna gra akcji, w której trzeba szybko podejmować decyzje, aby zmienić zwichnięcia i broni. Nie zapomnij zbadać pustkowia, bo w zakamarkach zawsze jest coś do zysku. Jednak doświadczeni żołnierze sami wiedzą o tym bez słów.

 

Zagraj także