Farma rodzinna

Alternatywne nazwy: Rodzina stodoła

Family Barn - Twój osobisty dacha

Dzieci lubią chodzić z rodzicami do wiejskiego domu. Jest to okazja, aby odwiedzić przyrodę, poopalać się i pluskać w rzece, bawić się z przyjaciółmi, jeść truskawki, jabłka i porzeczki. Ale jeśli nie masz letniego domu lub nie jest to sezon teraz, Family Farm gra zastąpi go w całości.

To bardzo piękna zabawka w stylu kreskówki, w której każdy detal wygląda kolorowo, w bogatej kolorystyce, z wyraźną grafiką. Jest przeznaczony do rozrywki na komputerze, ale może być również zainstalowany na Androidzie, dzięki czemu zawsze możesz mieć farmę kieszonkową na rękę, a Family Farm grać tak szybko, jak tylko nadejdzie odpowiedni moment. Teraz twoi przyjaciele zawsze tam są, ponieważ gry przeglądarkowe są zbudowane w taki sposób, że prawdziwi gracze mieszkają w tym samym czasie, kontrolując swoje ziemie i komunikując się online. Tutaj spotkasz nowych ludzi i zaprzyjaźnisz się, nawet jeśli żyją po drugiej stronie Ziemi.

A zabawa na farmie

Aby rozpocząć, musisz zarejestrować się w gospodarstwie rodzinnym, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji rozgrywki. Z pewnością procedura jest znana: informujemy e-mail, wymyślamy hasło i nazwę w grze, wprowadzając dane do proponowanego formularza rejestracyjnego. Najważniejsze jest zapamiętanie hasła i nazwy w celu wprowadzenia konta z dowolnego komputera. Oczywiście, musisz zachować je w sekrecie, aby nikt poza tobą nie mógł przeniknąć twojej strony.

Teraz, gdy już jesteś pełnoprawnym właścicielem małego kawałka ziemi, zacznij go rozwijać:

 • Ustaw wykresy z różnymi uprawami
 • Zwierzęta hodowlane: konie, krowy, owce, drób
 • Cellect yield
 • Utwórz fabrykę do przetwarzania produktów
 • Spełnij i kup
 • Przyjaźń z sąsiadami

Dla wygody, umieść pola i urządzenia produkcyjne obok siebie, aby mleko mogło zostać natychmiast zamienione w kwaśną śmietanę, twarożek, ser. Zbuduj młyny i piekarnie z polem pszenicy. Wkrótce Twoja plantacja będzie wyglądać zadbana i starannie podzielona na sektory, pomiędzy którymi są ścieżki kamyków, krzewy kwitnące i drzewa owocowe.

Nie zapominaj, że Family Farm iPlayer to symulator, więc wszystko jest tu wiarygodne. Jeśli rośliny nie będą podlewane, znikną, a ty nie będziesz w stanie ukończyć zadania żniwnego. Będzie to pociągać za sobą inne problemy - brak surowców do przetwarzania i gotowy produkt. A jeśli nie wykonałeś zadania - poniesiesz straty. Z drugiej jednak strony, dla sprzedanych towarów, otrzymasz złote monety, premie i nagrody, dzięki którym będziesz mógł przejść do następnego etapu gry, gdzie zostaną otwarte nowe budynki i możliwości.

Niech gra wygląda zwyczajnie, ale jest to zwodnicze uczucie. Trzeba dołożyć starań, aby osiągnąć pożądany rezultat. Niech twoje pióra i nie brudzą się ziemią, pracuj nad nią za dużo. A gdy gospodarka się rozwinie, głównymi asystentami będą nowe mechaniczne, ulepszone przejęcia.

On cechy gry

 • Game Family Barn jest prezentowana graczom za darmo
 • Przejdź do innych uczestników, znajdziesz nowych i interesujących ludzi
 • Konieczne jest sadzenie sadzonek, siać nasiona, sadzić drzewa, krzewy i kwiaty
 • Kolor uprawianych roślin
 • Produkty dostępne powyżej 200-t
 • Zdobądź ponad 100 trofeów
 • Przyjmuj zamówienia i wykonuj je za opłatą - monety i prezenty
 • Updates urozmaicają funkcjonalność gry i jej zadania

Rywalizuj z innymi graczami w gospodarstwie, jeźdź konno, zarabiaj więcej niż inni. Początkujący będą przechodzić szkolenie wprowadzające, które wyjaśni niuanse i pomoże im się ułożyć. Dalsza kontrola przechodzi do ciebie, a wszystkie błędy z osiągnięciami zależą od ciebie.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi