FantasyRama

Alternatywne nazwy: Fantasy Ramki

FantasyRama - wspaniałe przeglądarkowa gra strategiczna. Stworzony głównie dla dziewcząt. Ponieważ nie ma przemocy i hadkornogo działkę o morzu krwi. FantasyRama gra pełna fantastycznych postaci. Czekają, kiedy nie będzie jeden, w którym ich świat rozwijać, pojawią się one ponownie radość, i nigdy nie będzie smutny.

Przed rozpoczęciem gry należy spojrzeć na wymagania systemowe FantasyRama Online:

• Średnia ustawień komputera;

• połączenie z Internetem.

Na tym etapie, możesz udać się do Ciebie w projektowaniu gry. FantasyRama Rejestracja jest proste, wystarczy sprawdzić prawdziwość tych danych:

1. odwiedź oficjalną gry FantasyRama;

2. Wpisz swój login składa się z nie mniej niż czterech liter lub cyfr;

3. pomyśleć i zapisać swoje hasło, co pozwoliło czterech do czterdziestu pięciu liter lub cyfr;

4. powtórz hasło podane wcześniej, i nie zapomnij o tym, bo jeszcze trzeba zarejestrować się na grze;

5. Wprowadź swój poprawny adres e-mail;

6. wybrać dzień, miesiąc i rok swojego urodzenia,

7. jeśli zgadzasz się z warunkami polityki prywatności - zaznaczyć;

8. jeśli zgadzasz się, aby otrzymywać ciekawe wiadomości-Tick,

9. wybierz "grać za darmo."

Możesz znaleźć się w świecie bajki. Sytuacja tutaj jest: cud w tym kraju jest potężne drzewo życia, a wraz z nim kłopoty. To smutne, że nie wystarczy miłość i uwagę. A jednak ludzie przestają marzyć, fantazjować. I z waszą pomocą, będzie się do życia. Musisz tylko być senny, miły, przyjazny i zawsze grać.

Przed otwarciem oryginalną farmę fantastyczne, najbardziej niewidoczne kolory.

Twoim zadaniem jest rozwijać swoje gospodarstwa, pełen kwiatów i podniesienie elfy wróżki. Jest to standardowy sposób - stałe nawadnianie, nawożenie, przekraczania, zbiorów, i oczywiście różne funkcje monetarne.

W grze spotkasz Nala wróżki, który wprowadzi Cię do swojego gospodarstwa.

Zagraj FantasyRama jeden przyjemność rzeczy śledzić proces zwiększania swoich podopiecznych. I w końcu wielkie drzewo ciągle w rozkwicie, pęknięcie rezerwy bogactwa od liczby twardych kryształów księżycowych, a magia nie przestaje mieszkać w tym mistycznym świecie, wszystkich jego mieszkańców.

W FantasyRama grać bardzo zabawne i nie widział, jak z upływem czasu. Ale można doświadczyć tylko pozytywne uczucia, które pochodzą z elfów, wróżek i wszystkich cudownych istot tej planety.

Na ekranie przed sobą zostaną przedstawione wszystkie niezbędne funkcje, w którym to przypadku znajdują się wskazówki wszędzie. Ta gra nie potrzebuje tak poważne podejście, jak do innych gier, tutaj można się zrelaksować i cieszyć się atmosferą.

FantasyRama Internecie wabi swoją graficzną przyjemne i wysokiej jakości, postacie wyraziste i okolicy przyjemny, melodyjny melodii w tle. Wszystko to pomaga się zrelaksować, spędzić sesję relaksacyjną. Co ważne nie urazić lokalnych stworzeń.

Dziewczyny nie grają na czas, rozpocząć grę. Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi