Faor

Alternatywne nazwy: Faor online, FAOR

C Dzisiaj patrzymy na świat niezwykły FAOR. FAOR on-line - to Gry MMORPG (MassiveMultiplayerOnlineRole-PlayingGame), który działa w przeglądarce bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, poprawek lub klientów. O nlayn gry Faor w Wykonanie w duchu fantazji, z charakterystyczną jest jej oryginalny i niepowtarzalny humor. Gra posiada prosty, intuicyjny interfejs i doskonałej grafiki.

Więc zaczynamy zanurzyć się w bajecznym świecie Faor Internecie, musimy przede wszystkim rejestru. Dołącz do gry jest dość prosta i FAOR praktycznie nie powoduje problemów, ale jeszcze raz opisać proces rejestracji. Po kliknięciu przycisku "Rejestracja" na stronie głównej serwisu, zostanie poproszony o wpisanie swoje dane logowania. Musisz podać adres skrzynki pocztowej za pośrednictwem którego będzie z nami, wybrać hasło i wybrać tajne pytanie do resetowania hasła w przypadku zapomnienia. Należy także określić umowy umowa użytkownika z FAOR gry online i zgodności z zasadami samej gry. Oczywiście, przeczytaj tekst umowy można dokonać przejścia na odpowiedni link. W przypadku pomyślnej rejestracji zostaniesz przeniesiony do strony tworzenia postaci, jeśli nie jest nieoczekiwana sytuacja (np. wybrane skrzynki zajęty), zostaniesz poproszony o podanie innych danych. FAOR gra online jest jednym z pierwszych, w którym można wybrać wygląd odtwarzacza tak kolorowych opcji. Możesz stworzyć postać, za pomocą kilku poprawek

Klasa znaków, który określa styl gry zestaw znaków broni, jak również charakterystykę bohatera. W grze jest 5 klas "wojownik", "mordercy", "Ksiądz", "Maga" i "Ranger". FAOR gra online zapewnia właściwą równowagę klas, takich jak wojownik z łatwością radzi sobie z morderców i Rangers, ale magowie i kapłani zadają atak niszczący obrażenia z których żołnierze są narażeni. W tym samym czasie z łatwością pokonać kapłani magowie ataki, które chroni je potężną magiczną tarczę. Wojownik zostanie wyczerpany w walce z księdzem przez zdolność do leczenia się z księdzem. Gra online FAOR podobnie udostępnia wszystkie inne znaki mocne i słabe strony. Ponadto, każda klasa ma własny oddział umiejętności klasowych - konkretnych umiejętności.

- Nazwa: wybrać unikalny nick używając łacińskich lub cyrylicę znaków.

FAOR Rejestracja pozwala dostosować wygląd stosując kilka opcji wyboru, które możemy odpowiedzieć na siebie lub powierzyć decyzję do komputera. Odpowiedzialny za pojawienie się

- Kształt i kolor oczu.

- Postać fryzury.

- Włosy.

- Postać brodę. (W przypadku znaków męskich)

- Kolor skóry.

- Kolor ubrania.

Zakończone wybierając cechy charakteru, kliknij na przycisk "Utwórz".

Rejestracja FAOR Internecie nie podejmuje wiele czasu, więc nie bój się głośno słowo "rejestracji".

Zagraj w grę online można FAOR z dowolnego komputera, który ma dostęp do Internetu, ponieważ wymagania systemowe są tak małe, że teraz trudno spełnić komputer, który ich nie spełnia. Więcej przyzwyczaić do interfejsu gry, z którą mamy do pracy. Istnieje wiele funkcjonalnych okien i menu rozwijane. Aby grać w gry online FAOR musimy pamiętać o kilku istotnych elementów interfejsu. Poniżej ekranu znajdują się przyciski do dostępu do ważnych kontroli. Tutaj zobaczymy dostęp do umiejętności postaci, jego plecak, mapy lub listy zadań itp. Informacje o postaci pokazuje poziom życia, many, doświadczenia, a także portret postaci. Korzystanie z czatu będzie można grać FAOR komunikowania się z innymi graczami w grupie do organizowania walki i konfrontacji 1 na 1.

Teraz Szczegóły o świecie FAOR, jest jednym z światów równowagi, która jest królestwem harmonii i dolna światów. Jest domem dla wielu stworzeń z różnych ras. Tutaj można spotkać ludzi, magiczne elfy z Enchanted Forest, jeśli chcesz możesz zobaczyć mieszkańcy podgórskich - gnomy i krasnoludy, a także ponury orków, którzy są zaangażowani w polowania, łowienie ryb i innych łowiskach.

W jeden ogromny kontynent FAOR, który rozciąga się z zachodu na wschód. Ocean woda wokół niego, choć nikt nie wie, czy są jeszcze inne wyspy i kontynenty w tej niekończącej się wód. W połowie ziemi wzrosła jedynie masyw - Crest of the Dragon, który dał schronienie w ich gnomy i krasnoludy rockowych. Zachód leży płaskowyż i wschodnią część Arkadii - kraj jest okupowany przez wojska Hunt siłami ciemności. FAOR pozwala grać i zapomnieć o szarym codziennym życiu realnym świecie i zanurzyć głowę w konfrontacji z pięciu wyścigów, jest miejsce, gdzie dokładnie twoja postać.

 

Zagraj także