Far Cry

Alternatywne nazwy: Far Cry

Far Cry - gra komputerowa z gatunku first-person shooter. Far Cry gra dość jasne i urozmaicony. Jak w każdej grze tego gatunku komputera Twoim zadaniem jest, aby pozostać przy życiu. To, oczywiście, z wyjątkiem celów, które należy osiągnąć w grze. Ta gra ma nierealny popularność w okresie krótszym niż sześć miesięcy od daty sprzedaży. Ukrywanie się coś niezwykłego w tej grze. Chyba już pęka z ciekawości, a nie spalił się w świat gry i pobrać grę Far Cry.

Daje rady i nie śpieszy się do początku zapoznać się z grą, przynajmniej powierzchownie, z recenzji tekstowych i wideo, opinie. A następnie można łatwo pobrać grę Far Cry. W Far Cry gra grać natychmiast po rozpoczęciu procesu pobierania.

Cała fabuła gry opowiada o życiu byłego komandosa. Zagraj w Far Cry to będziesz do nich, główny bohater gry, to nic dziwnego, że ma doświadczenie w sferze wojskowej. Gra odbywa się na pięknej przestrzeni rajskich wysp tropikalnych w Pacyfiku Kabat. Inni gracze będą osób zaangażowanych w rozwój mutacja wirusa. Można spotkać na drodze już zakażone naczelnych.

Łącznie swojej postaci, aby pomóc i Cię w bariery, czyli wrogowie będą te znaki:

• Jack Carver,

• Valerie Constantine;

• Doyle;

• Pułkownik Richard Crowe;

• Dr Krieger.

Jack Carver - faktycznie twój charakter. Śródlądowej wynajem właściciel firmy. Udział w misji już przybywających na wyspę.

Valerie Constantine - tajny agent CIA. Jack prosi o pomoc w realizacji jego misji. Po planie ujawnia naruszenia Jack.

Doyle - inżynier, pod przykrywką. Wysyłane w celu wyjaśnienia sytuacji na wyspie. Jack zabił.

Pułkownik Richard Crowe - najemnik, udać się do ochrony wyspy.

Dr Krieger - główny przeciwnik w grze. Mistrz wszystkich laboratoriów na wyspie do opracowania specjalnych materiałów.

Wykonaj każda misja Far Cry ma ogromne znaczenie dla dalszego rozwoju wydarzeń. Ponadto, tego wszystkiego wynika z poziomem kanałów. Wszystko, jak zwykle, zaczyna się od trybu szkoleniowego. Deweloper oferuje do wyboru kilka sposobów, aby osiągnąć cel w grze.

Z tych wszystkich przygodach, twój bohater, oczywiście, nie może przetrwać bez broni. Że broń Far Cry przedstawione, nie mogą być kolosalne różne, ale najbardziej konieczne.

I zawsze z Jack Carver nie jest uzbrojenie elementów: latarki, lornetki, noktowizor, zestaw materiałów wybuchowych, apteczka, pancerzy, karty dostępu i komunikatora.

Gra Far Cry za pomocą wyraziste i jasne grafiki obejmie cię w świat podróży tak wspaniałego raju na Ziemi. Więcej, a muzyka, dobrze dobrane wsparcie ogólna sytuacja podkreśla punkt. Wszystko wokół prawdziwe i chcą cieszyć się, ale twoja misja nie będzie was pokrzepię. Musimy się spieszyć. Pospiesz się i ty, bo wszyscy czekają na pomoc. Nie zapomnij skonsultować gry Far Cry jego towarzyszy. Każdy powinien czuć się jak bohaterowie.

Dobrze grasz! Dziękuję za uwagę!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi